Kõik teemad

Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
Bauska autokross 7-8 sept. 2013
Autor: marek 16.09.2013 10:11
Musa rajal toimunud võistlusel läks sel aastal Eestit esindanud võistlejatel hästi.

B6000 klassis jäi leedulane Pilipavicius veel alistamata, vahe Vainumetsaga alla sekundi. Kolmandaks Tiideberg.

B600 võitjaks Keivo Kõiv.

B6000 sõitudest huvitavamaid hetki:

...
Autor: krossifänn 16.09.2013 22:19
Tänud video eest ! Näha on et Margus istus nagu takjas leeduka sabas kinni:)
Äkki oskad öelda kuis Arnis Ramanisega.Peale kahte "katust" enam välja ei tulnud.Kas mees või masin sai nii palju viga ? Miks katkestasid A finaalis V.Lillmann ja Janis Kozlovskis?
Musa kodulehel on näha ka tulemused.
ja pilte.

.
Autor: marek 17.09.2013 09:02
Ramanis tuli omal jõul masinast välja. Ja hiljem sai paar õmblust. Lisaks sai masin piisavalt kannatada, et edasi sõita ei saanud.
Lillmann kemples finaalis noore Ramatsiga ja lõhkus (lõhuti) selle käigus esirehvi.
Kozlovskis jäi märkamatuks. Eks keegi suudab seda mingiaeg meenutada ja täpsustada.

Aga nüüd ootame Hinsa etappi, kus B6000 seisud on alles lahtised.

.
Autor: aivar 18.09.2013 10:27

Ramanisega läks kehvasti - kümmekond õmblust ja lisaks oli vist veel põlv tagurpidi läinud. Põhjus selles, et turvarihmade kinnitus purunes ja ta käis kukerpallide ajal kokpitis nagu pesumasina trumlis lahtiselt ringi. Hinsasse ta ilmselt seetõttu ei tule. Rääkisin temaga vahetult pärast avariid boksis, siis ta oli ise ilmselt veel shokis ja ei saanud arugi, et sai tõsiselt viga - ütles, et pole miskit hullu. Ka kohapealne kiirabi temaga pikalt ei tegelenud. Aga siis topiti ta autosse ja viidi ikkagi arsti juurde ja pärast vana Semetin rääkis, kui hullusti tegelikult läks.
Vahur lõhkus oma rehvi, jah, vastu noort Ramatsit ära. Viimane katkes ise 100 meetrit enne finishit ära ja seetõttu jõudis Tiideberg poodiumile. Janis Kozlovskis katkestas finaalis kusagil 2-3 ringi paiku - mehhaanikud olid tal nagunii terve päeva bagi all ja ju siis ei saadud masinat ka finaaliks korda.