Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Koeru rahvaralli
Toimumise aeg: 18.02.2005-19.02.2005
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Elva ASK
19:00
N
VW Golf II GTI
2.
2
Kristiina Kalmurand
Tarmo Reineberk
EST
VT Rracing
19:01
N
Honda CRX
3.
3
Daniela Stipniece
Maksim Jemeljanov
LAT / RUS
Daniela Stipniece
19:02
N
Audi 90
4.
4
Sirje Potisepp
Kairi Tina
EST
Auser Auto
19:03
N
Nissan Micra
5.
5
Viktoria Pavel
Annika Saukas
EST
Viktoria Pavel
19:04
N
Audi 80
6.
6
Mart Uibo
Alar Tatrik
EST
19:05
J16
Ford Escort RS 2000
7.
7
Indrek Ups
Priit Hanni
EST
Indrek Ups
19:06
J16
Honda CRX
8.
8
Karl-Artur Viitra
Ain Rajas
EST
Jaanimäe RT
19:07
J16
Ford Escort
9.
9
Tõnis Kõrts
Jaan Kaljula
EST
19:08
J16
VAZ 2105
10.
10
Taavi Kivistik
Janno Kivistik
EST
Taavi KIvistik
19:09
J16
Opel Astra
11.
11
Rihard Toots
Anti Tilling
EST
Kuldar Sikk
19:10
J16
Ford Fiesta
12.
12
Sander Pärn
Kent Järveoja
EST
Kuldar Sikk
19:11
J16
Ford Fiesta
13.
14
Roland Murakas
Rein Voolaid
EST
Roland Murakas
19:12
J16
Lada Samara
14.
15
Tanel Tamm
Margus Tamm
EST
Tanel Tamm
19:13
J16
VAZ 2106
15.
16
Meelis Lillemets
Elmar Lillemets
EST
Elmar Lillemets
19:14
J16
Ford Escort RS 2000
16.
17
Jako Renter
Priit Pihlakas
EST
Kullo autosport
19:15
J16
Lada Samara
17.
18
Rudolf Meres
Risto Eerma
EST
Rudolf Meres
19:16
J16
Toyota Starlet
18.
19
Tiit Rattasep
Kristo Kraag
EST
A-Racing
19:17
J16
VAZ 21083
19.
20
Kaspar Koitla
Ats Remmelg
EST
JR Racing Team
19:18
J16
Lada Samara
20.
21
Romet Tsirna
Arne Tsirna
EST
Romet Tsirna
19:19
J16
Honda CRX
21.
22
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
19:20
J16
Lada VFTS
22.
102
Martin Kiil
Mihkel Haavel
EST
JR Racing Team
19:21
J16
Honda Integra Type-R
23.
23
Maila Vaher
Väino Merjamaa
EST
Väino Merjamaa
19:22
J18
VAZ 2105
24.
24
Janno Nutov
Jaan Kollo
EST
Janno Nutov
19:23
J18
Honda CRX
25.
25
Reiko Lempu
Tarmo Saar
EST
SK Amigos
19:24
J18
IZ 412 IE
26.
26
Raido Kevvai
Raul Ellermäe
EST
Raido Kevvai
19:25
J18
Ford Fiesta
27.
27
Hendrik Kers
Toomas Männisalu
EST
A-Racing
19:26
J18
Peugeot 205 GTi
28.
28
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
19:27
J18
Opel Astra
29.
29
Egon Kaur
Rain Kaur
EST
Rain Kaur
19:28
J18
Lada Samara
30.
30
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
EST
Kristjan Laskar
19:29
J18
VW Golf
31.
31
Rainer Aus
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
19:30
J18
VAZ 2101
32.
32
David Sultanjants
Hendrik Paimets
EST
19:31
2WDa
VAZ 2108
33.
33
Ennor Lugna
Martin Aeltermann
EST
Ithal
19:32
2WDa
Lada 112
34.
34
Tanel Mõts
Mait Meesak
EST
Karlova autopood
19:33
2WDa
VW Golf
35.
35
Hindrek Sep
Tauno Jõgiste
EST
Hindrek Sep
19:34
2WDa
VAZ 21013
36.
36
Kaupo Ennomäe
Ivo Aal
EST
Kaupo Ennomäe
19:35
2WDa
VAZ 2108
37.
37
Jaan Pettai
Toomas Pettai
EST
Jaan Pettai
19:36
2WDa
VAZ 2108
38.
38
Robert Stein
Urmet Aare
EST
Urmet Aare
19:37
2WDa
VAZ 2108
39.
39
Aivo Ojala
Margus Uusoja
EST
Aivo Ojala
19:38
2WDa
Toyota Corolla
40.
40
Janek Ojala
Andres Väinsalu
EST
Janek Ojala
19:39
2WDa
Honda Civic
41.
41
Elmars Biele
Janis Karasnieks
LAT
19:40
2WDa
Peugeot 205 XS
42.
42
Arvi Hain
Alo Jäger
EST
Alo Jäger
19:41
2WDa
VAZ 21053
43.
43
Siim Vogt
Simo Kell
EST
Siim Vogt
19:42
2WDa
Nissan Sunny 1,6
44.
44
Hannes Männamets
Jaak Kirsipuu
EST
Jaak Kirsipuu
19:43
2WDa
Honda Civic CRX
45.
45
Ivo Tuiken
Keijo Jaanup
EST
Ivo Tuiken
19:44
2WDa
Lada Samara
46.
46
Meelis Vaama
Matis Vaarma
EST
Paide ASK
19:45
2WDa
Lada Samara
47.
47
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Kristjan Voksepp
19:46
2WDa
Lada Samara
48.
48
Ott Nootre
Klen Valting
EST
Ott Nootre
19:47
2WDa
VAZ 2105
49.
49
Indrek Ranna
Rünno Ubinhain
EST
Alfa IR Holding
19:48
2WDa
VAZ 2107
50.
50
Kaino Traumann
Margus Zolotov
EST
Margus Zolotov
19:49
2WDa
VW Golf
51.
51
Ivo Kruusi
Lauri Pettai
EST
Ivo Kruusi
19:50
2WDa
Peugeot 106
52.
52
Ivo Uustlulnd
Raigo Mõlder
EST
Sar-Tech Motorsport
19:51
2WDa
VW Golf
53.
53
Raivo Reineberk
Katri Põlluste
EST
Raivo Reineberk
19:52
2WDa
Honda CRX
54.
54
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Marko Kasepõld
19:53
2WDa
Lada Samara
55.
55
Rene Shapran
Indrek Pähn
EST
Rene Shapran
19:54
2WDa
Audi 80 GLE
56.
56
Virko Juga
Valdur Vahtre
EST
Swecon
19:55
2WDa
Honda Civic
57.
57
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
SK Saurus
19:56
2WDa
VW Golf
58.
58
Imre Vanik
Karmo Janson
EST
Imre Vanik
19:57
2WDa
Nissan Cherry
59.
59
Ivo Tšetõrkin
Lauri Sepp
EST
Helkama-Auto
19:58
2WDa
Skoda Fabia
60.
60
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
Bauman Racing
19:59
2WDa
VW Golf
61.
61
Raino Verliin
Viljo Vider
EST
Raino Verliin
20:00
2WDa
VW Golf II
62.
62
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
20:01
2WDa
Toyota Corolla
63.
63
Andrus Vahi
Martin Rimmel
EST
Ramirent
20:02
2WDa
Lada Samara
64.
64
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
20:03
2WDb
Opel Astra GSI
65.
66
Reyo Tippi
Marek Illi
EST
Reyo Tippi
20:04
2WDb
VW Golf I
66.
67
Mehis Kiiver
Rait Kerro
EST
Mehis Kiiver
20:05
2WDb
BMW 325
67.
68
Jaanus Simm
Kristjan Kotkas
EST
Jaanus Simm
20:06
2WDb
VW Golf
68.
69
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
20:07
2WDb
Ford Escort
69.
70
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Antti Tooming
20:08
2WDb
Nissan Sunny GTI
70.
71
Tõnu Kerge
Marten Madissoo
EST
Tõnu Kerge
20:09
2WDb
Ford Escort Turnier
71.
72
Jaan Kask
Tanel Talve
EST
Jaan Kask
20:10
2WDb
VW Golf
72.
97
Silver Havamaa
Ardo Antoni
EST
autod.ee
20:11
2WDb
Opel Astra
73.
73
Margus Kluge
Tarmo Vachtel
EST
SK Kopernics
20:12
2WDb
VW Golf III
74.
74
Rando Remmelg
Uku Loide
EST
Süsteemküte
20:13
2WDb
Ford Escort RS 2000
75.
75
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
EST
Marko Luhaoja
20:14
2WDb
VW Golf
76.
76
Ago Onton
Meelis Kasemaa
EST
Ago Onton
20:15
2WDb
Ford Escort
77.
77
Alari Kupri
Lauri Zõbin
EST
Lauri Zõbin
20:16
2WDb
Audi 90
78.
78
Vahur Err
Meelis Orgla
EST
Team VSK
20:17
2WDb
Nissan Sunny
79.
79
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Enn Kasari
20:18
2WDb
Peugeot 206
80.
80
Rain Rannala
Simmo Nestor
EST
Rallipesakond
20:19
2WDb
Mazda 323F Sport
81.
81
Kalju Holzberg
Andres Balodis
EST
Kalju Holzberg
20:20
2WDb
Seat Ibiza
82.
82
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
Fakto Auto
20:21
2WDb
Nissan Sunny GTI
83.
83
Allan Rosenberg
Nikita Misjul
EST
20:22
ML
IZ Kombi
84.
84
Riho Jürgens
Tiit Hirv
EST
Riho Jürgens
20:23
ML
AZLK 2140 SL
85.
85
Hart Tomson
Marko Murakas
EST
20:24
ML
AZLK 2140
86.
86
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
Janar Nagel
20:25
ML
AZLK 2140
87.
87
Toomas Anijärv
Tanel Kosk
EST
Toomas Anijärv
20:26
ML
AZLK 2140
88.
88
Andrus Raissar
Indrek Nigul
EST
20:27
ML
AZLK 2140
89.
89
Mirko Usin
Andreas Juuriste
EST
Andreas Juuriste
20:28
ML
AZLK 2140
90.
90
Rait Agu
Tauno Suitsberg
EST
Rait Agu
20:29
ML
IZ 412
91.
91
Maarek Lee
Marco Lee
EST
20:30
ML
AZLK 2140
92.
92
Alar Hermanson
Neeme Koppel
EST
Kuusiku Madallennuklubi
20:31
ML
IZ 412
93.
93
Martin Mäeks
Eduard Sepp
EST
Martin Mäeks
20:32
ML
AZLK 2140
94.
94
Marko Juhandi
Martin Seljamäe
EST
Marko Juhandi
20:33
ML
AZLK 2140
95.
95
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
EST
Kristjan Kruus
20:34
ML
IZ 412
96.
96
Indrek Irs
Raido Rondo
EST
Indrek Irs
20:35
ML
AZLK 2140 SL
97.
98
Kristjan Sooper
Pille Russi
EST
Kristjan Sooper
20:36
ML
IZ 412 IE
98.
99
Ahto Moor
Margus Ojandu
EST
Margus Ojandu
20:37
ML
AZLK 2140 SL
99.
100
Rauno Tarum
Merilin Valter
EST
Rauno Tarum
20:38
ML
IZ 412 IE
100.
101
Kristo Tamm
Carl Terras
EST
Kristo Tamm
20:39
ML
AZLK 2140
101.
103
Andre Vare
Alar Tammik
EST
Exillery Team
20:40
ML
IZ 412
102.
104
Kalle Melioranski
Verner Rifk
EST
Kalle Melioranski
20:41
ML
IZ 412 IE
103.
106
Gert Nepper
Pelle Nepper
EST
Club Privilege
20:43
ML
IZ 412 IE
104.
107
Kaarel Puusepp
Mihkel Vaasa
EST
Kaarel Puusepp
20:44
ML
AZLK 2140
105.
108
Mait Laidvee
Siim Lauri
EST
Mait Laidvee
20:45
ML
IZ Kombi
106.
109
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
EST
Ott Laursoo
20:46
ML
IZ 412
107.
110
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
PHD Racing
20:47
ML
AZLK 2140
108.
111
Rein Tomingas
Tõnu Sirg
EST
SK Mosselabor Team
20:48
ML
IZ 2715-1
109.
112
Aimar Aavik
Ervin Tserljuk
EST
Aimar Aavik
20:49
ML
AZLK 2140
110.
113
Olavi Pukk
Tõnu Sepp
EST
Olavi Pukk
20:50
ML
AZLK 2140
111.
114
Margus Künnap
Priit Janno
EST
SK Mosselabor Team
20:51
ML
IZ Rally
112.
115
Andrus Mäeots
Igor Loos
EST
Rallitiim Hobikad
20:52
ML
AZLK 2140 SL
113.
116
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
Marko Keerberg
20:53
ML
AZLK 2140
114.
117
Tarmo Jänt
Urmas Kirsipuu
EST
TSK Motopesakond
20:54
ML
IZ 412 IE
115.
118
Janno Sepp
Meigo Vene
EST
Janno Sepp
20:55
ML
IZ 412-05
116.
119
Tauno Aarma
Eero Neuhaus
EST
Tauno Aarma
20:56
ML
IZ 412
117.
120
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
Reemo Michelson
20:57
ML
IZ 412 IE
118.
121
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Riivo Mesila
20:58
ML
IZ 412
119.
122
Hanno Vajakas
Jüri Roost
EST
autod.ee
20:59
ML
IZ 21251
120.
123
Kaljo Sadam
Guido Kask
EST
Kaljo Sadam
21:00
ML
AZLK 2140
121.
124
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
21:01
ML
AZLK 2140
122.
125
Janis Muiznieks
Kirs Tirelis
LAT
Janis Muiznieks
21:02
4WD
Audi 80 Quattro
123.
126
Andrus Uudmäe
Meelis Hõbemägi
EST
Andrus Uudmäe
21:03
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
124.
127
Agris Pumpucs
Reinis Batarags
LAT
K-Rauta Rally Team
21:04
4WD
Mazda 323
125.
128
Maris Egle
Aldis Egle
LAT
Maris Egle
21:05
4WD
Audi 80
126.
129
Andrus Kluge
Valmar Moritz
EST
Andrus Kluge
21:06
4WD
Subaru Impreza
127.
130
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
Märjamaa Rally Team
21:07
4WD
Subaru Impreza
128.
131
Jaak Pällo
Vello Õunpuu
EST
Jaak Pällo
21:08
4WD
Subaru Impreza
129.
132
Helmet Palm
Kajar Valle
EST
Helmet Palm
21:09
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
130.
133
Virgo Arge
Riho Kallus
EST
Virgo Arge
21:10
4WD
Subaru Impreza
131.
134
Henry Ots
Üllar Helde
EST
Sar-Teh Motorsport
21:11
4WD
Subaru Impreza WRX
132.
135
Jaanus Murakas
Arvo Arula
EST
Arvo Arula
21:12
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia