Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Saaremaa rahvaralli
Toimumise aeg: 22.04.2005-23.04.2005
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Kaspar Koitla
Ats Remmelg
EST
JR Racing Team
20:00
J16
Lada Samara
2.
2
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
20:01
J16
VAZ 21083
3.
3
Martin Kiil
Mihkel Haavel
EST
JR Racing Team
20:02
J16
Honda Integra Type-R
4.
4
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
20:03
J16
Lada VFTS
5.
5
Jako Renter
Priit Pihlakas
EST
Kullo Autosport
20:04
J16
Lada Samara
6.
6
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
20:05
J16
Ford Fiesta
7.
7
Rihard Toots
Riko Muttik
EST
Elva ASK
20:06
J16
Ford Fiesta
8.
8
Indrek Ups
Tarmo Lai
EST
Indrek Ups
20:07
J16
Honda Civic CRX
9.
9
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Meelis Lillemets
20:08
J16
Ford Escort RS 2000
10.
10
Mart Uibo
Alar Tatrik
EST
Alavel Racing
20:09
J16
Ford Escort RS 2000
11.
11
Roland Murakas
Urmas Künstler
EST
Roland Murakas
20:10
J16
Lada Samara 2108
12.
12
Karl-Artur Viitra
Ain Rajas
EST
Jaanimäe RT
20:11
J16
Ford Escort
13.
14
Aki Vatanen
Pentti Tiainen
FIN
Car-Aitta
20:12
J16
VW Golf
14.
15
Tõnis Korts
Jaan Kaljula
EST
Soomaa Racing Team
20:13
J16
VW Golf
15.
16
Karl Kruuda
Toomas Järveoja
EST
Elva ASK
20:14
J16
Ford Fiesta
16.
17
Romet Tsirna
Arne Tsirna
EST
Romet Tsirna
20:15
J16
Honda CRX
17.
18
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
AMT
20:16
J16
Peugeot 309
18.
19
Kaarel Ploom
Peeter Ploom
EST
Kaarel Ploom
20:17
J16
Lada Samara
19.
20
Martin Kangur
Meelis Vooro
EST
Elva ASK
20:18
J16
Ford Fiesta
20.
21
Sander Sepp
Priit Vahstein
EST
Sander Sepp
20:19
J16
VAZ 2105
21.
22
Märten Sepp
Sven Kaseväli
EST
Märten Sepp
20:20
J16
AZLK 2140
22.
23
Maila Vaher
Väino Merjamaa
EST
Väino Merjamaa
20:21
J18
VAZ 21053
23.
24
Viktoria Pavel
Annika Saukas
EST
Viktoria Pavel
20:22
N
Audi 80
24.
25
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Elva ASK
20:23
N
VW Golf
25.
26
Sirje Potisepp
Kairi Tina
EST
Auser Auto
20:24
N
Nissan Micra
26.
27
Daniela Stipniece
Maksims Jemeljanovs
LAT
Daniela Stipniece
20:25
N
Toyota Celica
27.
28
Merli Uig
Katrin Koch-Maasing
EST
Merli Uig
20:26
N
AZLK 2140
28.
29
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
Vahur Kellamov
20:27
ML
AZLK 2140
29.
30
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
20:28
ML
IZ 412
30.
31
Kaljo Sadam
Guido Kask
EST
Kaljo Sadam
20:29
ML
AZLK 2140
31.
32
Hanno Vajakas
Lauri Pettai
EST
Autod.ee
20:30
ML
AZLK 2140
32.
33
Alar Hermanson
Andre Vare
EST
Tööjõureservid
20:31
ML
IZ 412 IE
33.
34
Tauno Aarma
Eero Neuhaus
EST
Star Motorsport
20:32
ML
IZ 412 IE
34.
35
Maarek Lee
Rein Jõessar
EST
Myymotors
20:33
ML
AZLK 2140
35.
36
Tarmo Jänt
Urmas Kirsipuu
EST
TSK Motopesakond
20:34
ML
IZ 412 IE
36.
37
Rauno Tarum
Toomas Valter
EST
Rauno Tarum
20:35
ML
IZ 412 IE
37.
38
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
Reemo Michelson
20:36
ML
IZ 412 IE
38.
39
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
EST
Ott Laursoo
20:37
ML
IZ 412 IE
39.
40
Andrus Raissar
Indrek Nigul
EST
Andrus Raissar
20:38
ML
AZLK 2140
40.
41
Ahto Moor
Margus Ojandu
EST
Margus Ojandu
20:39
ML
AZLK 2140 SL
41.
42
Margus Künnap
Priit Janno
EST
SK Mosselabor Team
20:40
ML
AZLK 408
42.
43
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
PHD Racing
20:41
ML
AZLK 2140
43.
44
Janno Sepp
Meigo Vene
EST
Janno Sepp
20:42
ML
IZ 412-05
44.
45
Mirko Usin
Andreas Juuriste
EST
Mirko Usin
20:43
ML
AZLK 2140
45.
46
Andrus Mäeots
Igor Loos
EST
Rallitiim Hobikad
20:44
ML
AZLK 2140
46.
47
Kristjan Sooper
Pille Russi
EST
Kristjan Sooper
20:45
ML
IZ 412 IE
47.
48
Indrek Irs
Marek Aasla
EST
Indrek Irs
20:46
ML
AZLK 2140 SL
48.
49
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
EST
Kristjan Kruus
20:47
ML
IZ 412 IE-028
49.
50
Reiko Lempu
Tarmo Saar
EST
SK Amigos
20:48
ML
IZ 412
50.
51
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
Janar Nagel
20:49
ML
AZLK 2140
51.
52
Rait Agu
Tauno Suitsberg
EST
Rait Agu
20:50
ML
IZ 412 IE
52.
53
Aimar Aavik
Ervin Tserljuk
EST
Aimar Aavik
20:51
ML
AZLK 2140
53.
54
Raul Sagor
Aivo Maripuu
EST
Raul Sagor
20:52
ML
AZLK 2140
54.
55
Andres Olvik
Kaido Kaasik
EST
A-Racing
20:53
ML
AZLK 2140
55.
56
Riho Jürgens
Tiit Hirv
EST
Club Privilege
20:54
ML
AZLK 2140
56.
57
Toomas Anijärv
Tanel Kosk
EST
Toomas Anijärv
20:55
ML
AZLK 2140
57.
58
Indrek Kelder
Neeme Koppel
EST
Indrek Kelder
20:56
ML
IZ 412 IE
58.
59
Gert Nepper
Pelle Nepper
EST
Club Privilege
20:57
ML
IZ 412 IE
59.
60
Peep Kristal
Margus Laanep
EST
Vao Tip-Top Oil Racing Team
20:58
ML
AZLK 2140
60.
61
Martti Hallapuu
Margus Käära
EST
Martti Hallapuu
20:59
ML
AZLK 408
61.
62
Antti Hallapuu
Arvi Tamm
EST
Arvi Tamm
21:00
ML
AZLK 2140
62.
63
Kristjan Kask
Peter Reinmaa
EST
PK Racing
21:01
ML
AZLK 2140 SL
63.
64
Rekmar Vaarma
Janne Mugame
EST
Area Team
21:02
ML
IZ 2715
64.
65
Toomas Henk
Janar Holm
EST
Club Privilege
21:03
ML
IZ 412 IE
65.
66
Carl Terras
Alfred Hallika
EST
Carl Terras
21:04
ML
IZ 412
66.
67
Enn Jr. Laansoo
Henri Franke
EST
SRV/Raamar kleebis
21:05
ML
AZLK 2140
67.
68
Martin Mäeks
Eduard Sepp
EST
Martin Mäeks
21:06
ML
IZ 412
68.
69
Mart Ojapõld
Allan Pilliroog
EST
Mart Ojapõld
21:07
ML
IZ 412
69.
70
Margus Mugamäe
Kalev Niitlaan
EST
Margus Mugamäe
21:08
ML
AZLK 2140
70.
71
Marko Juhandi
Martin Seljamäe
EST
Kollase Tibu Team
21:09
ML
AZLK 2140
71.
72
Silver Siivelt
Eda Siivelt
EST
Silver Siivelt
21:10
ML
IZ 412 IE
72.
73
Kristo Tamm
Siim Lauri
EST
Kristo Tamm
21:11
ML
AZLK 2140
73.
74
Rauno Pohlak
Kristjan Varm
EST
Rauno Pohlak
21:12
ML
AZLK 2140
74.
75
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
Andrei Kippar
21:13
ML
AZLK 2140
75.
76
Indrek Laan
Enno Võsu
EST
Indrek Laan
21:14
ML
IZ 2125
76.
77
Arvo Liimann
Kalev Teern
EST
PK Racing
21:15
ML
AZLK 2140
77.
78
Kristo Paumets
Taivo Sisas
EST
Siska Trans
21:16
ML
AZLK 2140
78.
79
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
21:17
J18
Opel Astra
79.
80
Egon Kaur
Rain Kaur
EST
OK TSK
21:18
J18
Lada Samara 2108
80.
81
Rainer Aus
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
21:19
J18
Lada VFTS
81.
82
Ott Tänak
Hanno Lõpp
EST
Syrus Rally Team
21:20
J18
VW Golf
82.
83
Raido Kevvai
Raul Ellermäe
EST
Elva ASK
21:21
J18
Ford Fiesta
83.
84
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
EST
Kristjan Laskar
21:22
J18
VW Golf
84.
85
Hendrik Kers
Toomas Männisalu
EST
A-Racing
21:23
J18
Peugeot 205 GTI
85.
86
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Marko Kasepõld
21:24
2WDa
Lada Samara
86.
87
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
Ramirent
21:25
2WDa
VAZ 21081
87.
88
Ivo Tuiken
Keijo Jaanup
EST
SK Maribel
21:26
2WDa
VAZ 21083
88.
89
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
21:27
2WDa
Toyota Corolla
89.
90
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
Janis Kajo
21:28
2WDa
VW Golf
90.
91
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Kristjan Voksepp
21:29
2WDa
VAZ 2108
91.
92
Ivo Tšetõrkin
Lauri Sepp
EST
Helkama-Auto
21:30
2WDa
Škoda Fabia
92.
93
Jaan Pettai
Toomas Pettai
EST
Janno Sepp
21:31
2WDa
VAZ 2108
93.
94
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
Bauman Grupp
21:32
2WDa
VW Golf I
94.
95
Ivo Uustulnd
Raigo Mõlder
EST
Sar-Tech Motorsport
21:33
2WDa
VW Golf
95.
96
Kaino Traumann
Margus Zolotov
EST
Kaino Traumann
21:34
2WDa
VW Golf
96.
97
Raivo Reineberk
Katri Põlluste
EST
Raivo Reineberk
21:35
2WDa
Honda Civic CRX
97.
98
Virko Juga
Valdur Vahtre
EST
Swecon
21:36
2WDa
Honda Civic
98.
99
Ott Nootre
Klen Valting
EST
Öllesummer
21:37
2WDa
VAZ 2105
99.
100
Tanel Mõts
Mait Meesak
EST
Tanel Mõts
21:38
2WDa
VW Golf
100.
102
Janek Ojala
Andres Väinsalu
EST
21:39
2WDa
Honda Civic
101.
103
Raino Verliin
Viljo Vider
EST
Raino Verliin
21:40
2WDa
VW Golf II
102.
104
Vitalijs Jolins
Gunars Eglitis
LAT
Gunars Eglitis
21:41
2WDa
VW Golf II
103.
105
Taivo Türk
Martin Rimmel
EST
Tõnu Sepp
21:42
2WDa
Lada Samara
104.
106
Imre Vanik
Karmo Janson
EST
Imre Vanik
21:43
2WDa
Nissan Cherry
105.
107
Aivo Ojala
Margus Uusoja
EST
Aivo Ojala
21:44
2WDa
Toyota Corolla
106.
108
Siim Vogt
Simo Kell
EST
Siim Vogt
21:45
2WDa
Nissan Sunny
107.
109
Romet Kose
Margo Palts
EST
21:46
2WDa
VW Golf
108.
110
Andris Truu
Mario Teär
EST
Soodne.ee
21:47
2WDb
Fiat Uno 1,3 Turbo
109.
111
Hannes Bõstrov
Avo Reimal
EST
Sar-Tech Motorsport
21:48
2WDa
VW Golf
110.
112
Ahti Niitvähi
Jüri Hinsberg
EST
Ahti Niitvähi
21:49
2WDa
Toyota MR2
111.
113
Rain Rannala
Simmo Nestor
EST
Rallipesakond
21:50
2WDb
Mazda 323F Sport
112.
114
Ago Onton
Meelis Kasemaa
EST
Ago Onton
21:51
2WDb
Ford Escort
113.
115
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
21:52
2WDb
Ford Escort
114.
116
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Enn Kasari
21:53
2WDb
Nissan Sunny
115.
117
Rando Remmelg
Uku Loide
EST
Süsteemküte
21:54
2WDb
Ford Escort RS 2000
116.
118
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Antti Tooming
21:55
2WDb
Nissan Sunny GTI
117.
119
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Martti Varik
21:56
2WDb
Opel Astra GSI
118.
120
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
EST
Marko Luhaoja
21:57
2WDb
VW Golf
119.
121
Alari Kupri
Lauri Zõbin
EST
OÜ E.R.H.E.S. Elekter
21:58
2WDb
Audi 80
120.
122
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
Team VSK
21:59
2WDb
Nissan Sunny GTI
121.
124
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Star
22:00
2WDb
Nissan Sunny
122.
125
Kalju Holzberg
Andres Balodis
EST
AB Autotrans
22:01
2WDb
Seat Ibiza
123.
126
Kristjan Kutser
Karl Kaljumäe
EST
Kristjan Kutser
22:02
2WDb
Nissan Sunny
124.
127
Tarmo Tiits
Janar Jürisoo
EST
Tarmo Tiits
22:03
2WDb
BMW 325i
125.
128
Mait Mets
Tarmo Preiler
EST
22:04
2WDb
Ford Escort
126.
129
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
Mait Madik
22:05
2WDb
Nissan Sunny GTI
127.
130
Marek Hergauk
Tarmo Palumets
EST
Marek Hergauk
22:06
2WDb
VW Golf II GTI
128.
131
Kalvi Trei
Marek Tass
EST
Kalvi Trei
22:07
2WDb
VW Golf
129.
132
Priit Tõruke
Toomas Stserbakov
EST
Bonsella
22:08
2WDb
Ford Focus
130.
133
Robert Kõpp
Riho Teinveld
EST
22:09
2WDb
Ford Escort RS 2000
131.
134
Marten Madissoo
Kaupo Soon
EST
Marten Madissoo
22:10
2WDb
Opel Kadett
132.
146
Aigar Pärs
Tarmo Sergo
EST
22:11
2WDb
Honda Civic Type-R
133.
135
Jaanus Murakas
Arvo Arula
EST
Arvo Arula
22:12
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
134.
136
Henry Ots
Üllar Helde
EST
Sar-Tech Motorsport
22:13
4WD
Subaru Impreza WRX
135.
137
Virgo Arge
Riho Kallus
EST
Virgo Arge
22:14
4WD
Subaru Impreza
136.
138
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
22:15
4WD
Subaru Impreza WRX STI
137.
139
Maris Egle
Aldis Egle
LAT
Maris Egle
22:16
4WD
Audi 80 Quattro
138.
140
Andrus Kluge
Valmar Moritz
EST
Andrus Kluge
22:17
4WD
Subaru Impreza GT
139.
141
Jaak Pällo
Sven Smitt
EST
Jaak Pällo
22:18
4WD
Subaru Impreza
140.
142
Helmet Palm
Kajar Valle
EST
Helmet Palm
22:19
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
141.
143
Mihkel Vaks
Hanno Velt
EST
Mihkel Vaks
22:20
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
142.
144
Arles Perle
Rivo Hell
EST
Finnest
22:21
4WD
Toyota Celica
143.
145
Rainer Parik
Maarek Grünthal
EST
Maarek Grünthal
22:22
4WD
Audi 90
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 525
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 333
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
23.11.2017 20:56
LadaSamara NukkVõll 270 OSTAN (0)
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia