Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Harjumaa rahvaralli
Toimumise aeg: 11.06.2005
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Viktoria Pavel
Annika Saukas
EST
Viktoria Pavel
10:00
N
Audi Coupe
2.
2
Sirje Potisepp
Kairi Tina
EST
Auser Auto
10:01
N
Nissan Micra
3.
3
Kristiina Kalmurand
Tarmo Reineberk
EST
Tarmo Reineberk
10:02
N
Honda Civic CRX
4.
4
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Elva ASK
10:03
N
VW Golf
5.
5
Merli Uig
Katrin Koch-Maasing
EST
TSK Motopesakond
10:04
N
AZLK 2140
6.
6
Kristin Randoja
Evelin Stamm
EST
Evelin Stamm
10:05
N
IZ 412 IE
7.
7
Maila Vaher
Väino Merjamaa
EST
Maila Vaher
10:06
J18
VAZ 21053
8.
8
Matthias Mardiste
Margus Mardiste
EST
Margus Mardiste
10:07
J16
IZ 412 IE
9.
9
Tanel Kasesalu
Timo Kasesalu
EST
Harju KEK Ralliklubi
10:08
J16
Lada VFTS
10.
10
Roland Murakas
Urmas Künstler
EST
Roland Murakas
10:09
J16
Toyota Yaris
11.
11
Santeri Jokinen
Saku Jokinen
FIN
Tukkuliike K. Iskanius Oy
10:10
J16
Toyota Starlet
12.
12
Kaarel Ploom
Peeter Ploom
EST
Kullo Autosport
10:11
J16
Lada Samara
13.
14
Rihard Toots
Riko Muttik
EST
Elva ASK
10:12
J16
Ford Fiesta
14.
15
Rudolf Rohusaar
Risto Eermaa
EST
Rudolf Rohusaar
10:13
J16
VW Golf
15.
16
Karl Kruuda
Toomas Järveoja
EST
Elva ASK
10:14
J16
Ford Fiesta
16.
17
Indrek Ups
Tarmo Lai
EST
Indrek Ups
10:15
J16
Honda Civic CRX
17.
18
Tõnis Korts
Jaan Kaljula
EST
Soomaa Racing Team
10:16
J16
VW Golf II
18.
19
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Meelis Lillemets
10:17
J16
Ford Escort RS 2000
19.
20
Martin Kangur
Meelis Vooro
EST
Elva ASK
10:18
J16
Ford Fiesta
20.
21
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
OK TSK
10:19
J16
Peugeot 309
21.
22
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
10:20
J16
Ford Fiesta
22.
23
Martin Kiil
Mihkel Haavel
EST
JR Racing Team
10:21
J16
Honda Integra Type-R
23.
24
Taavi Kivistik
Janno Kivistik
EST
Taavi Kivistik
10:22
J16
Opel Astra
24.
25
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
10:23
J16
Lada Samara 21083
25.
26
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
10:24
J16
Lada VFTS
26.
27
Kaspar Koitla
Ats Remmelg
EST
JR Racing Team
10:25
J16
Lada Samara
27.
28
Romet Tsirna
Arne Tsirna
EST
Romet Tsirna
10:26
J16
Honda Civic CRX
28.
29
Raido Kevvai
Raul Ellermäe
EST
Elva ASK
10:27
J18
Ford Fiesta
29.
30
Hendrik Kers
Toomas Männisalu
EST
A-Racing
10:28
J18
Peugeot 205 GTi
30.
31
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
EST
Kristjan Laskar
10:29
J18
VW Golf
31.
32
Egon Kaur
Rain Kaur
EST
OK TSK
10:30
J18
Lada Samara
32.
33
Rainer Aus
Ain Rajas
EST
Jaanimäe RT
10:31
J18
Lada VFTS
33.
34
Aki Vatanen
Pentti Tiainen
FIN
10:32
J16
VW Golf
34.
35
Mirko Usin
Andreas Juuriste
EST
Mirko Usin
10:33
ML
AZLK 2140
35.
36
Kalle Piksar
Kalev Piksar
EST
Kalle Piksar
10:34
ML
IZ 412 IE
36.
37
Riho Jürgens
Pelle Nepper
EST
Club Privilege
10:35
ML
AZLK 2140 SL
37.
38
Toomas Henk
Janar Holm
EST
Janar Holm
10:36
ML
IZ 412 IE
38.
39
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
Veeriku Racing
10:37
ML
AZLK 2140
39.
40
Arvo Liimann
Peter Reinmaa
EST
PK Racing
10:38
ML
AZLK 2140 SL
40.
41
Vladimir Sõptsenko
Nelja Sõptsenko
EST
10:39
ML
AZLK 2140
41.
42
Maksim Masnikov
Karin Tops
EST
10:40
ML
AZLK 2140-54
42.
43
Kalle Melioranski
Martin Mäeks
EST
SK Mosselabor Team
10:41
ML
IZ 412 IE
43.
44
Carl Terras
Heikki-Jaak Hallika
EST
AS Medisoft
10:42
ML
IZ 412
44.
45
Indrek Irs
Marek Aasla
EST
Erdtman KVB
10:43
ML
AZLK 2140 SL
45.
46
Andrei Kippar
Avo Kivimaa
EST
10:44
ML
AZLK 2140
46.
47
Taivo Sisas
Marek Mäekivi
EST
Siska Trans
10:45
ML
AZLK 2140
47.
48
Mart Ojapõld
Allan Pilliroog
EST
Mart Ojapõld
10:46
ML
IZ 412
48.
49
Rainer Saarnak
Martin Saarnak
EST
B&C Autoaed
10:47
ML
IZ 412
49.
50
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
EST
Kristjan Kruus
10:48
ML
IZ 412
50.
51
Rait Agu
Tauno Suitsberg
EST
Rait Agu
10:49
ML
IZ 412 IE
51.
52
Urmas Õunap
Kalmer Jürimäe
EST
Urmas Õunap
10:50
ML
AZLK 2140
52.
53
Margus Pärs
Andres Lichtfeldt
EST
Margus Pärs
10:51
ML
AZLK 2140
53.
54
Andrus Raissar
Indrek Nigul
EST
Andrus Raissar
10:52
ML
AZLK 2140
54.
55
Rekmar Vaarma
Ermo Karilaid
EST
Area Racing Team
10:53
ML
IZ 2715
55.
56
Kristo Tamm
Olavi Kask
EST
Veeriku Racing
10:54
ML
AZLK 2140
56.
57
Ahto Moor
Margus Ojandu
EST
Ahto Moor
10:55
ML
AZLK 2140 SL
57.
58
Silver Siivelt
Eda Siivelt
EST
Silver Siivelt
10:56
ML
IZ 412
58.
59
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
PHD Racing
10:57
ML
AZLK 2140
59.
60
Elmar Ots
Kaido Soorsk
EST
Elmar Ots
10:58
ML
IZ 2715-011
60.
61
Kristjan Sooper
Pille Russi
EST
Kristjan Sooper
10:59
ML
IZ 412
61.
63
Uno Aava
Anu Viks
EST
Uno Aava
11:00
ML
IZ 412 IE
62.
64
Andre Vare
Alar Tammik
EST
11:01
ML
IZ 412
63.
65
Maarek Lee
Rein Jõessar
EST
11:02
ML
AZLK 2140
64.
66
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
EST
Ott Laursoo
11:03
ML
IZ 412 IE
65.
67
Olavi Pukk
Teele Sepp
EST
Olavi Pukk
11:04
ML
AZLK 2140
66.
68
Raul Sagor
Aivo Maripuu
EST
SK SaMa
11:05
ML
AZLK 2140
67.
69
Andrus Mäeots
Igor Loos
EST
Rallitiim Hobikad
11:06
ML
AZLK 2140 SL
68.
70
Enn Jr. Laansoo
Aigar Roht
EST
SK Mosselabor Team
11:07
ML
IZ 2715
69.
71
Margus Künnap
Priit Janno
EST
SK Mosselabor Team
11:08
ML
MZMA 408
70.
72
Janno Sepp
Meigo Vene
EST
Janno Sepp
11:09
ML
IZ 412-05
71.
73
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
Vahur Kellamov
11:10
ML
AZLK 2140
72.
74
Alar Hermanson
Mati Olde
EST
Mati Olde
11:11
ML
IZ 412
73.
75
Peep Kristal
Margus Laanep
EST
Peep Kristal
11:12
ML
AZLK 2140
74.
76
Reiko Lempu
Tarmo Saar
EST
SK Amigos
11:13
ML
IZ 412 IE
75.
77
Kaljo Sadam
Guido Kask
EST
Kaljo Sadam
11:14
ML
AZLK 2140
76.
78
Hanno Vajakas
Lauri Pettai
EST
autod.ee
11:15
ML
AZLK 2140
77.
79
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
11:16
ML
IZ 412
78.
80
Tauno Aarma
Einar Sildveer
EST
Tauno Aarma
11:17
ML
IZ 412
79.
82
Tanel Mõts
Mait Meesak
EST
Tanel Mõts
11:18
2WDa
VW Golf
80.
83
Ahti Niitvähi
Jüri Hinsberg
EST
Ahti Niitvähi
11:19
2WDa
Toyota MR2
81.
84
Meelis Vaarma
Matis Vaarma
EST
Paide ASK
11:20
2WDa
Lada Samara
82.
85
Janek Ojala
Andres Väinsalu
EST
Janek Ojala
11:21
2WDa
Honda Civic
83.
86
Siim Vogt
Simo Kell
EST
Area Racing Team
11:22
2WDa
Nissan Sunny
84.
87
Kaino Traumann
Margus Zolotov
EST
Kaino Traumann
11:23
2WDa
VW Golf
85.
88
Ott Nootre
Klen Valting
EST
Paeküla Remonditehas
11:24
2WDa
VAZ 2105
86.
89
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
SK Saurus
11:25
2WDa
VW Golf
87.
90
Imre Vanik
Karmo Janson
EST
Imre Vanik
11:26
2WDa
Nissan Cherry
88.
91
Raivo Reineberk
Katri Põlluste
EST
Katri Pôlluste
11:27
2WDa
Honda Civic CRX
89.
92
Ivo Tšetõrkin
Lauri Sepp
EST
Helkama-Auto
11:28
2WDa
Škoda Fabia
90.
93
Jaan Pettai
Siim Pettai
EST
Jaan Pettai
11:29
2WDa
VAZ 2108
91.
94
Vahur Randveer
Andres Randveer
EST
Vahur Randveer
11:30
2WDa
Lada Samara
92.
95
Ivo Uustulnd
Raigo Mõlder
EST
Sar-Tech Motorsport
11:31
2WDa
VW Golf
93.
96
Raino Verliin
Viljo Vider
EST
Raino Verliin
11:32
2WDa
VW Golf II
94.
97
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Marko Kasepõld
11:33
2WDa
Lada Samara
95.
98
Virko Juga
Valdur Vahtne
EST
SWECON
11:34
2WDa
Honda Civic
96.
99
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
11:35
2WDa
Toyota Corolla GTi
97.
100
Ivo Tuiken
Keijo Jaanup
EST
SK Maribel
11:36
2WDa
VAZ 2108
98.
101
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
Baumann Grupp
11:37
2WDa
VW Golf
99.
102
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
Ramirent
11:38
2WDa
Lada Samara
100.
104
Kalvi Trei
Marek Tass
EST
11:39
2WDb
VW Golf
101.
106
Erki Jürgen
Eduard Sangernebo
EST
Erki Jürgen
11:40
2WDb
Ford Escort RS 2000
102.
107
Janar Muttik
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
11:41
2WDb
Ford Escort
103.
108
Kristjan Kutser
Karl Kaljumäe
EST
Karl Kaljumäe
11:42
2WDb
Nissan Sunny
104.
109
Robert Kõpp
Riho Teinveld
EST
Records 2000
11:43
2WDb
Ford Escort RS 2000
105.
111
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
EST
Marko Luhaoja
11:44
2WDb
VW Golf
106.
112
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
Toomas Aavisto
11:45
2WDb
Opel Kadett
107.
113
Jaan Kask
Lenon Oks
EST
Jaan Kask
11:46
2WDb
Opel Kadett
108.
114
Marek Hergauk
Tarmo Palumets
EST
Tarmo Palumets
11:47
2WDb
VW Golf
109.
115
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
Mait Madik
11:48
2WDb
Nissan Sunny
110.
116
Peep Kurm
Jaanus Arumäe
EST
Peep Kurm
11:49
2WDb
Nissan 200 SX
111.
117
Tarmo Tiits
Janar Jürisoo
EST
Tarmo Tiits
11:50
2WDb
BMW 325
112.
118
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Antti Tooming
11:51
2WDb
Nissan Sunny GTi
113.
119
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
11:52
2WDb
Ford Escort
114.
120
Margus Toivonen
Tarmo Vajak
EST
Tarmo Vajak
11:53
2WDb
Opel Kadett
115.
121
Martti Varik
Silver Asu
EST
Martti Varik
11:54
2WDb
Opel Astra GSI
116.
122
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
Fakto Auto
11:55
2WDb
Nissan Sunny
117.
123
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Enn Kasari
11:56
2WDb
Nissan Sunny
118.
124
Ago Onton
Meelis Kasemaa
EST
Ago Onton
11:57
2WDb
Ford Escort 1,8 TD
119.
125
Rando Remmelg
Uku Loide
EST
Süsteemküte
11:58
2WDb
Ford Escort RS 2000
120.
126
Margus Kluge
Tarmo Vachtel
EST
Margus Kluge
11:59
2WDb
VW Golf III VR6
121.
127
Rain Rannala
Simmo Nestor
EST
Rallipesakond
12:00
2WDb
Mazda 323F Sport
122.
128
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
Team VSK
12:01
2WDb
Nissan Sunny
123.
129
Lauri Zõbin
Alari Kupri
EST
E.R.H.E.S. Elekter
12:02
4WD
Audi 90 Quattro
124.
130
Maarek Grünthal
Rainer Parik
EST
Rainer Parik
12:03
4WD
Audi 90 Quattro
125.
131
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
Märjamaa SK
12:04
4WD
Subaru Impreza WRX
126.
132
Andrus Kluge
Valmar Moritz
EST
Andrus Kluge
12:05
4WD
Subaru Impreza GT
127.
133
Mihkel Vaks
Andrus Uudmäe
EST
Mihkel Vaks
12:06
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
128.
134
Helmet Palm
Kajar Valle
EST
Helmet Palm
12:07
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
129.
135
Virgo Arge
Riho Kallus
EST
Virgo Arge
12:08
4WD
Subaru Impreza
130.
136
Jaak Pällo
Sven Smitt
EST
Jaak Pällo
12:09
4WD
Subaru Impreza WRX STI
131.
137
Henry Ots
Üllar Helde
EST
Sar-Tech Motorsport
12:10
4WD
Subaru Impreza WRX STI
132.
138
Jaanus Murakas
Arvo Arula
EST
Jaanus Murakas
12:11
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia