Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Viljandi rahvaralli
Toimumise aeg: 16.09.2005-17.09.2005
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Elva ASK
19:00
N
VW Golf II
2.
2
Gita Laugale
Santa Daukste
LAT
Gita Laugale
19:01
N
Opel Astra
3.
3
Sirje Potisepp
Kairi Tina
EST
Auser Auto
19:02
N
Nissan Micra
4.
4
Viktoria Pavel
Avo Remmel
EST
FFW Racing
19:03
N
VW Passat
5.
25
Maila Vaher
Väino Merjamaa
EST
Maila Vaher
19:04
J18
VAZ 21053
6.
180
Gert Kähr
Janica Sepp
EST
Janica Sepp
19:05
J16
VAZ 21063
7.
5
Tõnis Korts
Jaan Kaljula
EST
Soomaa Racing Team
19:06
J16
VW Golf II
8.
6
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Rudolf Rohusaar
19:07
J16
VW Golf
9.
7
Matthias Mardiste
Margus Mardiste
EST
Margus Mardiste
19:08
J16
IZ 412 IE
10.
8
Tanel Kasesalu
Timo Kasesalu
EST
Harju KEK Ralliklubi
19:09
J16
Lada VFTS
11.
9
Indrek Ups
Tarmo Lai
EST
Indrek Ups
19:10
J16
Honda Civic CRX
12.
10
Roland Murakas
Urmas Künstler
EST
Roland Murakas
19:11
J16
Toyota Yaris
13.
11
Karl Kruuda
Toomas Järveoja
EST
Elva ASK
19:12
J16
Ford Fiesta
14.
12
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Meelis Lillemets
19:13
J16
Ford Escort RS 2000
15.
14
Martin Kangur
Meelis Vooro
EST
Elva ASK
19:14
J16
Ford Fiesta
16.
15
Mait Uibo
Avo Kivinukk
EST
Alavel - OMP Racing
19:15
J16
Ford Escort RS 2000
17.
17
Jako Renter
Priit Kullerkupp
EST
Kullo Autosport
19:16
J16
Lada Samara
18.
18
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
OK TSK
19:17
J16
Peugeot 309
19.
19
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
19:18
J16
Lada Samara 21083
20.
20
Rihard Toots
Riko Muttik
EST
Elva ASK
19:19
J16
Ford Fiesta
21.
21
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
19:20
J16
Ford Fiesta
22.
22
Taavi Kivistik
Janno Kivistik
EST
Taavi Kivistik
19:21
J16
Opel Astra
23.
179
Martin Kiil
Mihkel Haavel
EST
Elva ASK
19:22
J16
Honda Integra Type-R
24.
23
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
19:23
J16
Lada VFTS
25.
24
Kaspar Koitla
Ats Remmelg
EST
JR Racing Team
19:24
J16
Lada Samara
26.
27
Hendrik Kers
Toomas Männisalu
EST
A-Racing
19:25
J18
Peugeot 205 GTI
27.
28
Raido Kevvai
Raul Ellermäe
EST
Elva ASK
19:26
J18
Ford Fiesta
28.
29
Egon Kaur
Rain Kaur
EST
OK TSK
19:27
J18
Renault Clio
29.
30
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
EST
Kristjan Laskar
19:28
J18
VW Golf
30.
31
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
Syrus Rally Team
19:29
J18
VW Golf
31.
32
Rainer Aus
Toomas Kasak
EST
Jaanimäe RT
19:30
J18
Lada VFTS
32.
33
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Hansacom / JR Racing Team
19:31
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 6
33.
34
Jaak Pällo
Lauri Pettai
EST
Jaak Pällo
19:32
4WD
Subaru Impreza
34.
35
Virgo Arge
Riho Kallus
EST
Virgo Arge
19:33
4WD
Subaru Impreza
35.
36
Andrus Kluge
Valmar Moritz
EST
Valmar Moritz
19:34
4WD
Subaru Impreza
36.
37
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
Kaupo Kukk
19:35
4WD
Subaru Impreza WRX
37.
38
Helmet Palm
Kajar Valle
EST
Helmet Palm
19:36
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
38.
39
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Henry Ots
19:37
4WD
Subaru Impreza WRX STI
39.
40
Jaanus Murakas
Margus Murakas
EST
Jaanus Murakas
19:38
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 7
40.
186
Martins Skakauskis
Andris Skakauskis
LAT
Martins Skakauskis
19:39
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 6
41.
41
Andis Nelke
Janis Keterlins
LAT
Janis Keterlins
19:40
4WD
Audi 80
42.
184
Roberts Vuguls
Normunds Vuguls
LAT
Verners - V4 Motors Rally Team
19:41
4WD
Audi S2
43.
42
Martins Meldrajs
Gundars Vitols
LAT
Martins Meldrajs
19:42
4WD
Ford Escort
44.
43
Janis Ducis
Aivars Anevics
LAT
Janis Ducis
19:43
4WD
Audi Coupe
45.
44
Didzis Blums
Vladimirs Jemeljanovs
LAT
Rauna
19:44
4WD
Mitsubishi Galant
46.
45
Arvis Arums
Arnis Krasovskis
LAT
Arvis Arums
19:45
4WD
Audi Coupe
47.
46
Raimonds Ducis
Edgars Rezevskis
LAT
Raimonds Ducis
19:46
4WD
Audi 90
48.
47
Mareks Svarcs-Svampans
Didzis Putnins
LAT
Mareks Svarcs-Svampans
19:47
4WD
Audi 80 Quattro
49.
48
Aivars Silabrits
Aivars Malavkins
LAT
Aivars Malavkins
19:48
4WD
Audi 80 Quattro
50.
49
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Jaan Pettai
19:49
2WDa
VAZ 2108
51.
50
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Motors
19:50
2WDa
Toyota Corolla 16 GTi
52.
51
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
Bianka
19:51
2WDa
VW Golf I
53.
52
Virko Juga
Tarvo Aulik
EST
Swecon
19:52
2WDa
Honda Civic
54.
53
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Marko Kasepõld
19:53
2WDa
Lada Samara
55.
54
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Kristjan Voksepp
19:54
2WDa
Lada Samara
56.
55
Raino Verliin
Viljo Vider
EST
Raino Verliin
19:55
2WDa
VW Golf II
57.
56
Ivo Tuiken
Keijo Jaanup
EST
SK Maribel
19:56
2WDa
VAZ 2108
58.
57
Andrus Vahi
Martin Rimmel
EST
Ramirent
19:57
2WDa
Lada Samara
59.
58
Imants Skerstens
Arnis Zagorskis
LAT
Imants Skerstens
19:58
2WDa
Toyota Corolla
60.
59
Andris Andins
Maris Esmanis
LAT
Kurzeme Nord / LB
19:59
2WDa
VW Golf II
61.
60
Uldis Briedis
Ints Palma
LAT
Uldis Briedis
20:00
2WDa
VW Golf
62.
61
Ojars Osans
Eriks Silins
LAT
Ojars Osans
20:01
2WDa
Toyota Corolla
63.
62
Zigurds Kalnins
Girts Dombrovskis
LAT
Girts Dombrovskis
20:02
2WDa
VAZ 2108
64.
63
Robert Kõpp
Riho Teinveld
EST
Robert Kõpp
20:03
2WDb
Ford Escort RS 2000
65.
64
Ago Onton
Meelis Kasemaa
EST
Ago Onton
20:04
2WDb
Ford Escort
66.
65
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
EST
Marko Luhaoja
20:05
2WDb
VW Golf
67.
66
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
20:06
2WDb
Ford Escort RS
68.
67
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Karmani
20:07
2WDb
Nissan Sunny
69.
68
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Antti Tooming
20:08
2WDb
Nissan Sunny GTI
70.
69
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
Team VSK
20:09
2WDb
Nissan Sunny GTI
71.
70
Rando Remmelg
Uku Loide
EST
Süsteemküte
20:10
2WDb
Ford Escort RS 2000
72.
71
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
20:11
2WDb
Nissan Sunny
73.
72
Rain Rannala
Simmo Nestor
EST
Rallipesakond
20:12
2WDb
Mazda 323F Sport
74.
73
Krists Kalnins
Reinis Liliensteins
LAT
Krists Kalnins
20:13
2WDb
VW Golf
75.
74
Eriks Kursiss
Gatis Vitols
LAT
Eriks Kursiss
20:14
2WDb
Opel Kadett E
76.
75
Martins Balodis
Kaspars Brencis
LAT
Martins Balodis
20:15
2WDb
VW Golf
77.
76
Raivo Pikke
Artis Dreimanis
LAT
Raivo Pikke
20:16
2WDb
VW Golf II
78.
77
Rolands Lebedoks
Regnars Dreimanis
LAT
Regnars Dreimanis
20:17
2WDb
Opel Astra GSI
79.
78
Andris Berkis
Vilnis Vitkovskis
LAT
BBS Autocentrs
20:18
2WDb
Citroen Xsara VTS
80.
79
Olavi Pukk
Teele Sepp
EST
Olavi Pukk
20:19
ML
AZLK 2140
81.
80
Raul Sagor
Evo Metsmaa
EST
SK SaMa
20:20
ML
AZLK 2140
82.
81
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
EST
Kristjan Kruus
20:21
ML
IZ 412 IE-028
83.
181
Maarek Lee
Rein Jõessar
EST
Myy Motors
20:22
ML
AZLK 2140
84.
82
Alar Hermanson
Neeme Koppel
EST
Tööjõureservid
20:23
ML
IZ 412
85.
83
Hanno Vajakas
Silver Havamaa
EST
autod.ee
20:24
ML
AZLK 2140
86.
84
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
Vahur Kellamov
20:25
ML
AZLK 2140
87.
85
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
20:26
ML
IZ 412
88.
86
Kaljo Sadam
Guido Kask
EST
Sar-Tech Motorsport
20:27
ML
AZLK 2140
89.
87
Tauno Aarma
Eero Neuhaus
EST
SK Roolivelled
20:28
ML
IZ 412
90.
88
Andreas Muru
Margus Merila
EST
Margus Merila
20:29
4WD
Audi 90
91.
89
Lauri Zõbin
Alari Kupri
EST
E.R.H.E.S. Elekter
20:30
4WD
Audi 90 Quattro
92.
91
Andris Sparans
Janis Lapins
LAT
Andris Sparans
20:31
4WD
Toyota Celica
93.
92
Gundars Rubenis
Agris Baltaisbrencis
LAT
Gundars Rubenis
20:32
4WD
Audi Coupe
94.
187
Mikus Berzkalns
Maris Kulss
LAT
Mikus Barzkalns
20:33
4WD
Audi 80
95.
188
Guntars Mikelsons
Martin Kazanskis
LAT
Guntars Mikelsons
20:34
4WD
Subaru Impreza Coupe
96.
93
Mareks Kreismanis
Agija Kreismane
LAT
Agija
20:35
4WD
Audi 80
97.
94
Kaspars Breijers
Raivis Kesmins
LAT
Kaspars Breijers
20:36
4WD
Audi 80
98.
95
Artis Pucitis
Inga Spalina
LAT
Artis Pucitis
20:37
4WD
Audi 80
99.
96
Imre Vanik
Marek Tarvis
EST
Imre Vanik
20:38
2WDa
Nissan Cherry
100.
97
Janek Ojala
Andres Väinsalu
EST
Janek Ojala
20:39
2WDa
Honda Civic
101.
98
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
Bauman Grupp
20:40
2WDa
VW Golf I
102.
99
Ennor Lugna
Martin Aeltermann
EST
Ithal Kraanad
20:41
2WDa
Lada 2112
103.
100
Meelis Vaarma
Matis Vaarma
EST
Paide ASK
20:42
2WDa
Lada Samara
104.
101
Ivo Uustulnd
Raigo Mõlder
EST
Sar-Tech Motorsport
20:43
2WDa
VW Golf
105.
102
Vitalijs Jonins
Gunars Eglitis
LAT
MSB
20:44
2WDa
VW Golf II
106.
103
Juris Jurevics
Edgars Dilevka
LAT
Juris Jurevics
20:45
2WDa
VW Golf II
107.
104
Andrejs Berze
Dace Iesalniece
LAT
Andrejs Berze
20:46
2WDa
VW Golf II
108.
105
Raivo Bullitis
Maris Grundmanis
LAT
Maris Grundmanis
20:47
2WDa
VW Golf II
109.
106
Toms Zeleznevs
Rolands Trenko
LAT
Toms Zeleznevs
20:48
2WDa
Toyota Corolla
110.
107
Kaino Trauman
Margus Zolotov
EST
Margus Zolotov
20:49
2WDa
VW Golf
111.
108
Taavi Kõrge
Jaanus Treffner
EST
Jaanus Treffner
20:50
2WDa
VAZ 2101
112.
109
Taivo Türk
Rando Mitt
EST
Taivo Türk
20:51
2WDa
Lada Samara
113.
110
Marten Madissoo
Margus Ainsalu
EST
Marten Madissoo
20:52
2WDa
Ford Fiesta
114.
111
Tanel Mõts
Mait Meesak
EST
Tanel Mõts
20:53
2WDa
VW Golf
115.
112
Jaanus Lippus
Rein Kaarmäe
EST
Jaanus Lippus
20:54
2WDa
Honda Civic CRX
116.
113
Ott Nootre
Klen Valting
EST
Paeküla Remonditehas
20:55
2WDa
VAZ 2105
117.
114
Hanno Sookand
Garry Gross
EST
SK Roolivelled
20:56
2WDa
BMW 318
118.
115
Reigo Türk
Mark Skirta
EST
Reigo Türk
20:57
2WDa
VW Jetta
119.
116
Tormi Paju
Pavel Pilliroog
EST
Tormi Paju
20:58
2WDa
VAZ 2108
120.
117
Hindrek Sep
Rain Nukke
EST
Hindrek Sep
20:59
2WDa
VAZ 2108
121.
118
Hindrek Kio
Villu Teets
EST
Hindrek Kio
21:00
2WDb
Opel Kadett GT/S
122.
119
Ahti Niitvähi
Jüri Hinsberg
EST
Jüri Hinsberg
21:01
2WDa
Toyota MR2
123.
120
Janek Pettai
Andrus Küttä
EST
Janek Pettai
21:02
2WDa
BMW 316
124.
121
Emils Skaidrais
Liga Liepina
LAT
Emils Skaidrais
21:03
2WDa
Nissan Sunny
125.
122
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
SK Roolivelled
21:04
2WDb
Nissan Sunny
126.
123
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Martti Varik
21:05
2WDb
Opel Astra GSI
127.
125
Kalju Holzberg
Andres Balodis
EST
Metsis Hotell
21:06
2WDb
Seat Ibiza
128.
126
Risto Märtson
Lauri Reintam
EST
Lauri Reintam
21:07
2WDb
Opel Astra
129.
127
Priit Tõruke
Toomas Stserbakov
EST
Priit Tõruke
21:08
2WDb
Ford Focus
130.
128
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Tarmo Tiits
21:09
2WDb
BMW 320
131.
129
Kaido Viira
Jaanus Ismail
EST
RRace Team
21:10
2WDb
VW Golf GTI
132.
130
Indrek Jauk
Jaan Kask
EST
SK Roolivelled
21:11
2WDb
Nissan Almera
133.
131
Raido Laulik
Mart Kaaristo
EST
Raido Laulik
21:12
2WDb
Nissan Sunny GTI
134.
132
Peter Loorits
Taivo Jaansoo
EST
Peter Loorits
21:13
2WDb
Nissan Sunny
135.
133
Reyo Tippi
Marek Illi
EST
Connexus MC
21:14
2WDb
VW Golf
136.
134
Rünno Ubinhain
Indrek Ranna
EST
KST Baltic
21:15
2WDb
Nissan Sunny
137.
135
Kalvi Trei
Mark Tass
EST
Kalvi Trei
21:16
2WDb
VW Golf
138.
136
Arles Perle
Rivo Hell
EST
FinEst
21:17
2WDb
Nissan Sunny GTI
139.
137
Erki Jürgen
Aivar Jürgen
EST
Erki Jürgen
21:18
2WDb
Ford Escort
140.
138
Janar Muttik
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
21:19
2WDb
Ford Escort RS
141.
139
Taavi Tellus
Viktor Ivanov
EST
Taavi Tellus
21:20
2WDb
Opel Kadett GSI
142.
140
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
Kalle Kaljula
21:21
2WDb
Opel Kadett
143.
141
Erkki Jürgenson
Jaanus Piller
EST
Team Kummibox
21:22
2WDb
BMW 325i
144.
142
Toomas Vask
Andrus Toom
EST
Andrus Toom
21:23
2WDb
BMW 320
145.
143
Pavels Sudjajevs
Ilze Aperane
LAT
Ilze Aperane
21:24
2WDb
Peugeot 205
146.
183
Karlis Volanskis
Gatis Zass
LAT
Karlis Volanskis
21:25
2WDb
Toyota Celica T6
147.
190
Uldis Zaharans
Martins Kreicburgs
LAT
21:26
2WDb
VW Golf
148.
189
Uldis Apsitis
Maris Liepins
LAT
Maris Liepins
21:27
2WDb
VW Golf GTI
149.
144
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
Reemo Michelson
21:28
ML
IZ 412 IE
150.
145
Andres Olvik
Endel Kabral
EST
A-Racing
21:29
ML
AZLK 2140
151.
146
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
Veeriku Racing
21:30
ML
AZLK 2140
152.
147
Janno Sepp
Meigo Vene
EST
Janno Sepp
21:31
ML
IZ 412-05
153.
148
Taivo Sisas
Marek Mäekivi
EST
Siska Trans
21:32
ML
AZLK 2140
154.
149
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
PHD Racing
21:33
ML
AZLK 2140 MRC
155.
150
Kalle Melioranski
Aimar Aavik
EST
Kalle Melioranski
21:34
ML
IZ 2715
156.
151
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
Andrei Kippar
21:35
ML
AZLK 2140
157.
152
Peep Kristal
Margus Laanep
EST
Peep Kristal
21:36
ML
AZLK 2140
158.
153
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
EST
Ott Laursoo
21:37
ML
AZLK 2140
159.
154
Ahto Moor
Margus Ojandu
EST
Ahto Moor
21:38
ML
AZLK 2140 SL
160.
155
Toomas Henk
Henrik Henk
EST
Toomas Henk
21:39
ML
IZ 412 IE
161.
156
Andrus Mäeots
Igor Loos
EST
Rallitiim Hobikad
21:40
ML
AZLK 2140 SL
162.
158
Kristo Tamm
Olavi Kask
EST
Veeriku Racing
21:41
ML
AZLK 2140
163.
160
Silver Siivelt
Eda Siivelt
EST
Silver Siivelt
21:42
ML
IZ 412
164.
161
Kristjan Kask
Arvo Liimann
EST
PK Racing
21:43
ML
AZLK 2140 SL
165.
162
Kalle Piksar
Kalev Piksar
EST
Kalle Piksar
21:44
ML
IZ 412 IE
166.
163
Riho Jürgens
Tiit Hirv
EST
Club Privilege
21:45
ML
AZLK 2140 SL
167.
164
Toomas Anijärv
Tanel Kosk
EST
Toomas Anijärv
21:46
ML
AZLK 2140
168.
165
Carl Terras
Heikki-Jaak Hallika
EST
E-autoline
21:47
ML
IZ 412
169.
166
Mait Laidvee
Siim Lauri
EST
Mait Laidvee
21:48
ML
IZ 21251-010
170.
167
Martin Mäeks
Verner Rifk
EST
Martin Mäeks
21:49
ML
IZ 412
171.
168
Kristo Paumets
Martin Tamman
EST
Paeküla Remonditehas
21:50
ML
AZLK 21406
172.
169
Marko Juhandi
Martin Seljamäe
EST
Marko Juhandi
21:51
ML
IZ 412
173.
170
Kalle Ahu
Indrek Mitt
EST
Indrek Mitt
21:52
ML
AZLK 2140
174.
171
Martti Hallapuu
Margus Käära
EST
Martti Hallapuu
21:53
ML
AZLK 408
175.
172
Rauno Pohlak
Kristjan Varm
EST
Rauno Pohlak
21:54
ML
IZ 412
176.
173
Marek Aasla
Indrek Irs
EST
Portenson OÜ
21:55
ML
AZLK 2140 SL
177.
174
Antti Hallapuu
Arvi Tamm
EST
Antti Hallapuu
21:56
ML
AZLK 2140
178.
175
Toomas Sirg
Raul Karu
EST
Tõnu Sirg
21:57
ML
AZLK 2140
179.
176
Urmas Õunap
Kalmer Jürimäe
EST
21:58
ML
AZLK 2140
180.
177
Margus Künnap
Priit Janno
EST
SK Mosselabor Team
21:59
ML
AZLK 408
181.
178
Vladimir Sõptshenko
Dmitri Sõptshenko
EST
Dmitri Sõptshenko
22:00
ML
AZLK 2140
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 485
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 287
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
05.10.2017 19:16
Matsi veautokross 2017 (3)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia