Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tartu rahvaralli
Toimumise aeg: 19.11.2005-20.11.2005
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Viktoria Pavel
Avo Remmel
EST
FFW Racing
15:00
N
Audi Coupe
2.
2
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Elva ASK
15:01
N
VW Golf
3.
3
Sirje Potisepp
Kairi Tina
EST
Auser Auto
15:02
N
Nissan Micra
4.
4
Berit Mändmets
Kaidi Kallion
EST
Berit Mändmets
15:03
N
Opel Kadett
5.
5
Maila Vaher
Väino Merjamaa
EST
Maila Vaher
15:04
J18
VAZ 21053
6.
6
Mait Uibo
Tom Rist
EST
Alavel - OMP Racing
15:05
J16
Ford Escort RS 2000
7.
7
Romet Tsirna
Arne Tsirna
EST
Romet Tsirna
15:06
J16
Honda Civic CRX
8.
8
Jako Renter
Priit Kullerkupp
EST
Kullo autosport
15:07
J16
Lada Samara
9.
9
Rihard Toots
Riko Muttik
EST
Elva ASK
15:08
J16
Ford Fiesta
10.
10
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
15:09
J16
Ford Fiesta
11.
11
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
15:10
J16
Lada Samara 21083
12.
12
Taavi Kivistik
Janno Kivistik
EST
Taavi Kivistik
15:11
J16
Opel Astra
13.
14
Martin Kiil
Peedu Kurvits
EST
JR Racing Team
15:12
J16
Honda Integra Type-R
14.
15
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
15:13
J16
Lada VFTS
15.
16
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
Kaspar Koitla
15:14
J16
Lada Samara
16.
17
Egon Kaur
Rain Kaur
EST
OK TSK
15:15
J18
Renault Clio
17.
18
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
Syrus Rally Team
15:16
J18
VW Golf
18.
19
Kristjan Laskar
Helmut Laskar
EST
Kristjan Laskar
15:17
J18
VW Golf
19.
20
Reiko Lempu
Tarmo Saar
EST
Team HH Racing
15:18
J18
Honda Civic Type-R
20.
21
Raido Kevvai
Raul Ellermäe
EST
Elva ASK
15:19
J18
Ford Fiesta
21.
22
Hendrik Kers
Toomas Männisalu
EST
A-Racing
15:20
J18
Peugeot 205 GTi
22.
23
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
15:21
J18
Lada VFTS
23.
24
Martin Kangur
Meelis Vooro
EST
Elva ASK
15:22
J16
Ford Fiesta
24.
25
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Meelis Lillemets
15:23
J16
Ford Escort RS 2000
25.
26
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
15:24
J16
VW Golf
26.
27
Matthias Mardiste
Margus Mardiste
EST
Margus Mardiste
15:25
J16
IZ 412 IE
27.
28
Indrek Ups
Tarmo Lai
EST
Indrek Ups
15:26
J16
Honda Civic CRX
28.
29
Roland Murakas
Urmas Künstler
EST
Uno X Rally Team
15:27
J16
Toyota Yaris
29.
30
Karl Kruuda
Toomas Järveoja
EST
Elva ASK
15:28
J16
Ford Fiesta
30.
31
Jaan Kaljula
Jaan Kaljula
EST
Soomaa Racing Team
15:29
J16
VW Golf
31.
32
Tanel Tamm
Margus Tamm
EST
Tanel Tamm
15:30
J16
VW Golf
32.
33
Imre Vanik
Marek Tarvis
EST
Imre Vanik
15:31
2WDa
Nissan Cherry
33.
34
Koit Repnau
Margus Zolotov
EST
Bauman Grupp
15:32
2WDa
VW Golf
34.
35
Ivo Tuiken
Keijo Jaanup
EST
SK Maribel
15:33
2WDa
VAZ 2108
35.
36
Virko Juga
Valdur Vahtre
EST
Swecon
15:34
2WDa
Lada Samara
36.
37
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
SK Saurus
15:35
2WDa
VW Golf
37.
38
Raino Verliin
Viljo Vider
EST
Raino Verliin
15:36
2WDa
VW Golf II
38.
39
Ivo Tšetõrkin
Marko Heinoja
EST
Motobox
15:37
2WDa
Skoda Fabia
39.
40
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Sar-Tech Motorsport
15:38
2WDa
Lada Samara
40.
41
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Marko Kasepõld
15:39
2WDa
Lada Samara
41.
42
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
Ramirent
15:40
2WDa
Lada Samara
42.
43
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
15:41
2WDb
Nissan Sunny
43.
44
Rain Rannala
Simmo Nestor
EST
Rallipesakond
15:42
2WDb
Mazda 323F Sport
44.
45
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
Team VSK
15:43
2WDb
Nissan Sunny GTi
45.
46
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Kristo Kärmas
15:44
2WDb
Nissan Sunny GTi
46.
47
Rando Remmelg
Uku Loide
EST
Süsteemküte
15:45
2WDb
Ford Escort RS 2000
47.
48
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Karmani
15:46
2WDb
Nissan Sunny
48.
49
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
15:47
2WDb
Ford Escort RS
49.
50
Marko Luhaoja
Aire Luhaoja
EST
Marko Luhaoja
15:48
2WDb
VW Golf
50.
51
Robert Kõpp
Riho Teinveld
EST
Guttenberg Ehitus
15:49
2WDb
Ford Escort
51.
52
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Martti Varik
15:50
2WDb
Opel Astra GSI
52.
54
Timo Kasesalu
Mario Jürimäe
EST
Harju KEK Ralliklubi
15:51
2WDb
Lada VFTS
53.
55
Madis Holzberg
Sulev Sarv
EST
Madis Holzberg
15:52
2WDb
Seat Ibiza
54.
56
Martins Balodis
Kaspars Brencis
LAT
Martins Balodis
15:53
2WDb
VW Golf
55.
57
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Hansacom / JR Racing Team
15:54
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 6
56.
58
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Henry Ots
15:55
4WD
Subaru Impreza WRX
57.
59
Helmet Palm
Kajar Valle
EST
Helmet Palm
15:56
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
58.
60
Virgo Arge
Riho Kallus
EST
Virgo Arge
15:57
4WD
Subaru Impreza
59.
61
Hanno Viik
Risto Kippasto
EST
Instele
15:58
4WD
Subaru Impreza
60.
62
Aivo Hintser
Oliver Tampuu
EST
15:59
4WD
Mitsubishi Galant
61.
63
Kaspars Breijers
Girts Pakulis
LAT
Kaspars Breijers
16:00
4WD
Audi 80
62.
64
Tarmo Silt
Kaupo Kukk
EST
Jakoch Racing
16:01
4WD
Subaru Impreza
63.
65
Jaak Pällo
Lauri Pettai
EST
Jaak Pällo
16:02
4WD
Subaru Impreza WRX STi
64.
66
Alari Kupri
Margus Merila
EST
OÜ E.R.H.E.S. Elekter
16:03
4WD
Subaru Impreza
65.
67
Mihkel Vaidlo
Priit Gradov
EST
Rallipesakond
16:04
4WD
Audi 80
66.
68
Toomas Sarap
Jaan Põldsepp
EST
Jaan Põldsepp
16:05
4WD
Mitsubishi Lancer Evo 8
67.
69
Lauri Zõbin
Urmas Paas
EST
Lauri Zõbin
16:06
4WD
Audi 90 Quattro
68.
70
Arvo Klooren
Siimo Sõmer
EST
Arvo Klooren
16:07
4WD
Subaru Legacy
69.
71
Kaspar Lätt
Herki Linnusaar
EST
Kaspar Lätt
16:08
4WD
Audi Coupe
70.
72
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
16:09
2WDa
Opel Kadett
71.
73
Mait Koosa
Robert Loshtshenikov
EST
Mait Koosa
16:10
2WDa
VW Golf II
72.
74
Meelis Vaarma
Matis Vaarma
EST
Paide ASK
16:11
2WDa
Lada Samara
73.
75
Tõnu Sepp
Taivo Türk
EST
AMK Ligur Racing
16:12
2WDa
Lada Samara
74.
77
Ago Onton
Meelis Kasemaa
EST
Ago Onton
16:13
2WDb
Ford Escort
75.
78
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
SK Roolivelled
16:14
2WDb
Nissan Sunny GTi
76.
79
Janar Muttik
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
16:15
2WDb
Ford Fiesta
77.
80
Peter Loorits
Taivo Jaansoo
EST
Taivo Jaansoo
16:16
2WDb
Nissan Sunny
78.
81
Tauno Aarma
Eero Neuhaus
EST
SK Roolivelled
16:17
ML
IZ 412
79.
82
Kaljo Sadam
Guido Kask
EST
Sar-Tech Motosport
16:18
ML
AZLK 2140
80.
83
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Teh Motosport
16:19
ML
IZ 412
81.
84
Hanno Vajakas
Silver Havamaa
EST
autod.ee
16:20
ML
IZ 412
82.
85
Alar Hermanson
Mati Olde
EST
Kuusiku Madallennuklubi
16:21
ML
IZ 412
83.
86
Kristjan Kruus
Imre Kuusk
EST
Kristjan Kruus
16:22
ML
IZ 412
84.
87
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
Vahur Kellamov
16:23
ML
AZLK 2140
85.
88
Raul Sagor
Aivo Maripuu
EST
SK SaMa
16:24
ML
AZLK 2140
86.
89
Janno Sepp
Meigo Vene
EST
Janno Sepp
16:25
ML
IZ 412-05
87.
90
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
Veeriku Racing
16:26
ML
AZLK 2140
88.
91
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
Reemo Michelson
16:27
ML
IZ 412 IE
89.
92
Rauno Tarum
Toomas Valter
EST
Rauno Tarum
16:28
ML
IZ 412 IE
90.
93
Olavi Pukk
Teele Sepp
EST
Olavi Pukk
16:29
ML
AZLK 2140
91.
94
Elmo Käärik
Priit Janno
EST
PHD Racing
16:30
ML
AZLK 2140 MRC
92.
95
Ott Laursoo
Tiit Laursoo
EST
Ott Laursoo
16:31
ML
AZLK 2140
93.
96
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Motors
16:32
2WDa
Toyota Corolla 16 GTi
94.
97
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Jaan Pettai
16:33
2WDa
VAZ 2108
95.
98
Andris Andins
Maris Esmanis
LAT
Maris Esmanis
16:34
2WDa
VW Golf II
96.
100
Zigurds Kalnins
Girts Dombrovskis
LAT
Zigurds Kalnins
16:35
2WDa
Lada Samara
97.
101
Peep Kurm
Jaanus Arumäe
EST
Peep Kurm
16:36
2WDb
Nissan Sunny GTi
98.
102
Tõnu Kits
Argo Vessmann
EST
Rull Nokk Racing
16:37
2WDb
BMW 316
99.
103
Margus Kluge
Tarmo Vachtel
EST
Rinaldo Interior
16:38
2WDb
Nissan Sunny GTi
100.
104
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Tarmo Tiits
16:39
2WDb
BMW 320
101.
105
Kaido Viira
Jaanus Izmael
EST
CNC Team
16:40
2WDb
VW Golf GTI
102.
106
Tanel Mõts
Mait Meesak
EST
Tanel Mõts
16:41
2WDa
VW Golf
103.
107
Ahti Niitvähi
Jüri Hinsberg
EST
Jüri Hinsberg
16:42
2WDa
Toyota MR2
104.
108
Janek Ojala
Andres Väinsalu
EST
Hartli OÜ
16:43
2WDa
Peugeot 106
105.
109
Kaino Traumann
Oliver Peebo
EST
Kaino Traumann
16:44
2WDa
VW Golf
106.
110
Rünno Ubinhain
Indrek Ranna
EST
Elva ASK
16:45
2WDb
Nissan Sunny
107.
111
Indrek Jauk
Tormi Tamm
EST
SK Roolivelled
16:46
2WDb
Nissan Almera
108.
112
Jaan Kask
Madis Särekanno
EST
SK Roolivelled
16:47
2WDb
Nissan Sunny
109.
113
Erki Jürgen
Aivar Jürgen
EST
Gutenberg
16:48
2WDb
Ford Escort RS 2000
110.
114
Reigo Laulik
Tõnis Viidas
EST
Reigo Laulik
16:49
2WDb
Nissan Sunny GTi
111.
115
Indrek Teppan
Sven Saal
EST
Indrek Teppan
16:50
2WDb
Opel Kadett E
112.
116
Andres Olvik
Kaido Kaasik
EST
A-Racing
16:51
ML
AZLK 2140
113.
117
Kristo Tamm
Olavi Kask
EST
Veeriku Racing
16:52
ML
AZLK 2140
114.
118
Kristjan Sooper
Pille Russi
EST
Kristjan Sooper
16:53
ML
IZ 412 IE
115.
119
Mirko Usin
Üllar Usin
EST
Veeriku Racing
16:54
ML
AZLK 2140
116.
120
Ahto Moor
Margus Ojandu
EST
Ahto Moor
16:55
ML
AZLK 2140 SL
117.
121
Andrus Raissar
Indrek Nigul
EST
Veho Motosport
16:56
ML
AZLK 2140
118.
122
Taivo Sisas
Kristo Paumets
EST
Siska Trans
16:57
ML
AZLK 2140
119.
123
Peep Kristal
Margus Laanep
EST
Vao Tip-Top Oil Racing Team
16:58
ML
AZLK 2140
120.
124
Taavi Kõrge
Jaanus Treffner
EST
Jaanus Treffner
16:59
2WDa
VAZ 2101
121.
125
Margo Mägi
Indrek Uus
EST
Margo Mägi
17:00
2WDa
VAZ 2101
122.
129
Arvi Hain
Alo Jääger
EST
Alo Jääger
17:01
2WDa
VAZ 21053
123.
127
Ott Nootre
Klen Valting
EST
Paeküla Remonditehas
17:02
2WDa
VAZ 2105
124.
128
Arles Perle
Rivo Hell
EST
Silni Grupp
17:03
2WDb
Nissan Sunny GTi
125.
126
Raido Laulik
Mart Kaaristo
EST
Raido Laulik
17:04
2WDb
Nissan Sunny GTi
126.
130
Alari Jüriöö
Erik Jüriöö
EST
Alari Jüriöö
17:05
2WDb
VW Golf
127.
131
Hanno Sookand
Garry Gross
EST
Sk Roolivelled
17:06
2WDb
BMW 318
128.
132
Tarmo Kikkatalo
Heivo Kikkatalo
EST
Tarmo Kikkatalo
17:07
2WDb
Audi 80
129.
133
Hindrek Kio
Alex Raadik
EST
B/Y Rally Team
17:08
2WDb
Opel Kadett GTS
130.
169
Hannes Helm
Egon Laansalu
EST
17:09
ML
AZLK 2140
131.
134
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
Andrei Kippar
17:10
ML
AZLK 2140
132.
135
Carl Terras
Heikki-Jaak Hallika
EST
E-autoline / AS Medisoft
17:11
ML
IZ 412
133.
136
Toomas Henk
Janar Holm
EST
Toomas Henk
17:12
ML
IZ 412 IE
134.
137
Margus Pärs
Andres Lichtfeldt
EST
Margus Pärs
17:13
ML
IZ 412
135.
138
Marko Juhandi
Martin Seljamäe
EST
Marko Juhandi
17:14
ML
IZ 412
136.
139
Andre Vare
Alar Tammik
EST
Exillery.net
17:15
ML
IZ 412
137.
140
Kalle Piksar
Kalev Piksar
EST
Kalle Piksar
17:16
ML
IZ 412 IE
138.
141
Silver Siivelt
Eda Siivelt
EST
Siivelt Racing
17:17
ML
IZ 412
139.
142
Marten Madissoo
Margus Ainsalu
EST
Marten Madissoo
17:18
2WDa
Ford Fiesta
140.
143
Tormi Paju
Pavel Pilliroog
EST
Tormi Paju
17:19
2WDa
VAZ 2108
141.
144
Hindrek Sep
Rain Nukke
EST
Hindrek Sep
17:20
2WDa
VAZ 2108
142.
146
Siim Viisut
Mart Viisut
EST
Siim Viisut
17:21
2WDa
VW Golf I
143.
147
Kalvi Trei
Marek Tass
EST
Kalvi Trei
17:22
2WDb
VW Golf
144.
148
Taavi Tellus
Allar Sepp
EST
Taavi Tellus
17:23
2WDb
Opel Kadett
145.
149
Erkki Jürgenson
Jaanus Piller
EST
Team Kummibox
17:24
2WDb
BMW 325i
146.
150
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
Kalle Kaljula
17:25
2WDb
Opel Kadett
147.
151
Toomas Vask
Andrus Toom
EST
Team Kummibox
17:26
2WDb
BMW 320
148.
152
Martti Hoop
Jaanus Vahkal
EST
Martti Hoop
17:27
2WDb
VW Golf
149.
153
Tarmo Leedis
Siim Vogt
EST
Tarmo Leedis
17:28
2WDa
Opel Corsa
150.
154
Priit Tarvis
Margus Künnap
EST
17:29
ML
AZLK 2140
151.
155
Riho Jürgens
Pelle Nepper
EST
Club Privilege
17:30
ML
AZLK 2140 SL
152.
156
Toomas Anijärv
Tanel Kosk
EST
Toomas Anijärv
17:31
ML
AZLK 2140
153.
157
Martin Mäeks
Indrek Kelder
EST
Martin Mäeks
17:32
ML
IZ 412
154.
158
Kristjan Kask
Arvo Liimann
EST
PK Racing
17:33
ML
AZLK 2140 SL
155.
159
Maksim Masnikov
Karin Tops
EST
VMM Rally Team
17:34
ML
AZLK 2140
156.
160
Marek Aasla
Indrek Irs
EST
Portenson OÜ
17:35
ML
AZLK 2140 SL
157.
161
Vladimir Sõptshenko
Dmitri Sõptshenko
EST
VMM Rally Team
17:36
ML
AZLK 2140
158.
162
Martti Hallapuu
Margus Käära
EST
Martti Hallapuu
17:37
ML
MZMA 408
159.
163
Raivo Männamäe
Jan Kivimägi
EST
Raivo Männamäe
17:38
ML
IZ 412
160.
164
Jüri Roost
Jasper Roost
EST
Jüri Roost
17:39
ML
IZ 4121
161.
167
Danel Mõttus
Marek Laurimaa
EST
Danel Mõttus
17:40
ML
AZLK 2140
162.
168
Ruslan Pleshanov
Darja Antonova
EST
VMM Rally Team
17:41
ML
AZLK 2140
163.
165
Ulvar Orgus
Tauno Rohumets
EST
Ulvar Orgus
17:42
ML
AZLK 2140
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 411
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 186
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
05.10.2017 19:16
Matsi veautokross 2017 (3)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia