Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tallinna ralli
Toimumise aeg: 12.05.2006-13.05.2006
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Sebastian Lindholm
Tomi Tuominen
FIN
Peugeot Sport Finland
17:00
A6
Peugeot 206 WRC
2.
2
Aleksander Dorosinski
Dmitri Jeremejev
RUS
OOO TACK
17:02
A6
Subaru Impreza WRC
3.
4
Saku Vierimaa
Veijo Vyörykkä
FIN
S.V. Racing
17:04
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
4.
5
Juho Hänninen
Marko Sallinen
FIN
Rally Rent Europe
17:06
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
5.
6
Anton Alen
Mikko Markkula
FIN
TACK
17:08
N3
Subaru Impreza
6.
8
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
17:10
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
7.
9
Kari Ali-Rantala
Asko Sairanen
FIN
Würth Sport
17:12
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
8.
10
Martin Rauam
Kristo Kraag
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
17:14
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
9.
11
Toni Klemets
Teppo Leino
FIN
www.knkracing.com
17:16
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
12
Andrus Laur
Priit Kinnunen
EST
Cueks Racing
17:18
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
11.
14
Aivis Egle
Normunds Aizkalns
LV
Rami R-evolution Racing
17:20
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
15
Vytautas Svedas
Zilvinas Sakalauskas
LT
Juta - Statoil
17:22
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
13.
16
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:24
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
14.
17
Janne Vähämiko
Aki Suutarinen
FIN
Janne Vähämiko
17:26
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
15.
19
Vilius Rozukas
Audrius Shoshas
LT
Vilius Rozukas
17:28
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
16.
20
Tapani Hulkkonen
Hannu Jaskari
FIN
Tapani Hulkkonen
17:30
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
17.
21
Stanislav Travnikov
Oleg Krylov
LV / RUS
Kronus
17:32
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
18.
22
Rainer Aus
Toomas Kasak
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
17:34
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
19.
23
Sergei Uger
Timur Kafarov
RUS
Cone Forest Rally Team
17:36
N3
Subaru Impreza
20.
25
Eduard Pons
Jakke Honkanen
E / FIN
S.V. Racing
17:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
21.
26
Denis Levjatov
Aleksandr Sapiro
RUS
Syrus Rally Team
17:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
22.
27
Aleksander Gorlashkin
Valentin Rodionov
RUS
AGK Sportdrive
17:42
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
23.
28
Georg Gross
Mikk Seger
EST
Grossi Toidukaubad
17:44
A6
Subaru Impreza 555
24.
30
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
17:46
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
25.
32
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Uno X Rally Team
17:48
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
26.
33
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Sportclub Taif
17:50
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
27.
34
Vaidas Barakauskas
Marius Samuolis
LT
KASK Stigma
17:52
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
28.
35
Ahti Sei
Armin Karu
EST
Ekström Rally Team
17:54
A6
Subaru Impreza
29.
37
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
Uno X Rally Team
17:56
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
30.
38
Ivan Mironov
Konstantin Samushiya
RUS
SC Megapolis
17:58
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
31.
39
Sergei Sarkisov
Viktor Timkovski
RUS
Cone Forest
18:00
N3
Subaru Impreza Spec C
32.
40
Sergei Matvejev
Polina Muhina
RUS
Vils Racing Team
18:02
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
33.
41
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LV
Andris Baumanis
18:04
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
34.
42
Gints Blaus
Karlis Igals
LV
S&P Rally Team
18:06
E10
Subaru Impreza
35.
43
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:08
A5
Nissan Almera 2,0 GT
36.
44
Ville Hautamäki
Pekka Hautanen
FIN
Rally Tyres Service
18:10
N2
Honda Civic Type-R
37.
45
Janne Pihlajamäki
Mika Leistiö
FIN
Janne Pihlajamäki
18:12
N2
Honda Civic Type-R
38.
46
Kaspars Simkus
Vladimir Barinov
LV
Bensons Honda Racing
18:14
N2
Honda Civic Type-R
39.
47
Priit Ollino
Gabriel Müürsepp
EST
Jaanimäe RT
18:16
N2
Renault Clio
40.
48
Janek Minkovski
Martin Ansi
EST
Navaka Racing SK
18:18
A5
Ford Focus
41.
49
Martin Kiil
Peedu Kurvits
EST
JR Racing Team
18:20
A5
Honda Civic Type-R
42.
50
Egon Kaur
Avo Kristov
EST
OK TSK
18:22
N2
Renault Clio RS Ragnotti
43.
51
Aigar Pärs
Mairo Romandi
EST
OK TSK
18:24
N2
Honda Civic Type-R
44.
52
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
Laitserallypark
18:26
E8
Lada VFTS
45.
53
Arto Kallioinen
Jorma Haapasaari
FIN
Arto Kallioinen
18:28
E9
BMW M3
46.
54
Viljar Ventsel
Kristjan Värv
EST
Laitserallypark
18:30
E8
VAZ 2105
47.
55
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:32
E8
Toyota Starlet
48.
56
Olavi Juntunen
Kari Kemppinen
FIN
Olavi Juntunen
18:34
E9
Opel Kadet GSI 16 V
49.
57
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
OK TSK
18:36
E8
VW Golf
50.
58
Jani Hirvonen
Mikko Lukka
FIN
Nordic Trade Company Baltic
18:38
N2
Honda Civic Type-R
51.
59
Jani Salomaa
Mikko Lappalainen
FIN
Jani Salomaa
18:40
N2
Honda Civic Type-R
52.
60
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
A-Racing
18:42
N2
Renault Clio Sport
53.
61
Joni Nikko
Tero Perttula
FIN
Joni Nikko
18:44
N2
Honda Civic Type-R
54.
62
Reiko Lempu
Tarmo Saar
EST
Team HH Racing
18:46
N2
Honda Civic Type-R
55.
137
Inger Tuur
Indrek Tuur
EST
Uno X Rally Team
18:48
A5
Toyota Yaris
56.
63
Tarmo Savisaar
Heigo Kraav
EST
SK Jokker
18:50
E10
Nissan Pulsar
57.
64
Tuomas Hurskainen
Kimmo Mäkiranta
FIN
Herralan Baari
18:52
N2
Ford Fiesta ST
58.
65
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
ASK Autosähkökorjaamo OY
18:54
E7
Toyota Starlet
59.
66
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:56
E7
Toyota Corolla GT
60.
98
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Märjamaa Rally Team
18:58
E7
Lada Samara
61.
92
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:00
E7
Lada Samara
62.
100
Lauri Reintam
Risto Märtson
EST
Navaka Racing SK
19:02
E7
VAZ 2108
63.
67
Harri Rodendau
Avo Kivinukk
EST
Alavel - OMP Racing
19:04
E9
Ford Escort MK 2
64.
68
Haiti Arendi
Erik Sei
EST
Harju KEK Ralliklubi
19:06
E8
Ford Escort RS 2000
65.
69
Janne Mäntylä
Tero Mäki
FIN
Janne Mäntylä
19:08
E9
BMW M3
66.
70
Hannu Kortesuo
Mika Kortesuo
FIN
JOS Rally Team
19:10
E9
Opel Manta
67.
71
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
19:12
E7
Toyota Starlet
68.
72
Alar Hermanson
Andre Vare
EST
AMK Ligur Racing
19:14
E9
Seat Ibiza
69.
73
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:16
E7
Lada Samara
70.
74
Timo Mäki
Harri Kasurinen
FIN
JOS Rally Team
19:18
E8
Opel Kadett GSi 16V
71.
75
Sami Melanen
Terttu Pasanen
FIN
Sami Melanen
19:20
E7
Toyota Corolla 1600 GT
72.
76
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
19:22
E7
Toyota Starlet
73.
77
Ain Teppo
Eimar Tiisler
EST
Reinsalu Sport
19:24
E7
Lada VFTS
74.
78
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
AC-Motorsport
19:26
E9
Ford Escort
75.
79
Tarmo Järveoja
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
19:28
E8
Ford Fiesta
76.
80
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
AMK Ligur Racing
19:30
E7
VAZ 21083
77.
81
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
19:32
E8
VAZ 2105
78.
82
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
19:34
E8
Opel Ascona
79.
83
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
JR Racing Team
19:36
E8
Nissan Sunny GTI
80.
84
Siim Viisut
Mart Viisut
EST
Siim Viisut
19:38
E10
Nissan Sunny GTI
81.
85
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
19:40
E7
Toyota Corolla 1,6 GTI
82.
86
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
19:42
E8
Lada VFTS
83.
88
Andres Reitel
Raivo Männamäe
EST
SK Villu
19:44
E7
Lada VFTS
84.
89
Ain Heiskonen
Allan Vunder
EST
Alavel - OMP Racing
19:46
E7
VW Golf 2
85.
90
Endel Kraas
Mait Mättik
EST
LaitseRallyPark
19:48
E9
BMW Alpina
86.
91
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
19:50
A5
Honda Civic Type-R
87.
93
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
19:52
E7
Lada Samara
88.
94
Avo Reimal
Ain Reimal
EST
Sar-Tech Motorsport
19:54
E7
VW Golf
89.
95
Margus Künnap
Rein Tomingas
EST
Märjamaa Rally Team
19:56
E9
Ford Sierra RS
90.
96
Satu Tanskanen
Sirpa Jokinen
FIN
Satu Tanskanen
19:58
E9
Ford Escort
91.
97
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK Villu
20:00
E7
VAZ 2101
92.
99
Raido Laulik
Mart Kaaristo
EST
Sar-Tech Motorsport
20:02
E8
Nissan Sunny GTI
93.
101
Pait Reiman
Gunnar Urb
EST
Alavel - OMP Racing
20:04
E7
VAZ 2105
94.
102
Mario Karuse
Allain Karuse
EST
A-Karuse AMK
E2
Opel Astra
95.
103
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
Elva ASK
E2
VW Golf
96.
104
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
JR Racing Team
E2
Lada Samara
97.
105
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
A-Racing
E2
Peugeot 205 GTI
98.
106
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
E2
Nissan Sunny GTI
99.
107
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
A-Racing
E2
Nissan Sunny
100.
108
Helar Henno
Tauno Klaus
EST
Elva ASK
E2
Ford Escort
101.
109
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
E2
Opel Astra
102.
110
Keio Rubli
Hendrik Laaneoks
EST
Keio Rubli
E2
Opel Astra
103.
111
Jannar Laas
Uno Laas
EST
Märjamaa Rally Team
E2
Lada Samara
104.
112
Peter Loorits
Taivo Jaansoo
EST
SK Roolivelled
E2
Nissan Sunny GTI
105.
113
Mait Koosa
Robert Lostsenikov
EST
AMK Ligur Racing
E2
VW Golf
106.
114
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
SK Villu
E2
Lada Samara
107.
115
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
SK Roolivelled
E2
Nissan Sunny
108.
116
Holger Kangro
Raul Musten
EST
Holger Kangro
E2
Audi 80
109.
117
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
E2
Opel Kadett
110.
118
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
E2
AZLK 2140
111.
119
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
E2 noor
Lada VFTS
112.
120
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
E2 noor
VW Golf
113.
121
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
OK TSK
E2 noor
Peugeot 309
114.
122
Jako Renter
Erik Jüriöö
EST
SK Villu
E2 noor
Lada Samara
115.
123
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
E2 noor
Honda Civic CRX
116.
124
Marco Lee
Rein Jõessar
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
117.
125
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
118.
126
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
119.
127
Ants Kristall
Heiti Mering
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
120.
129
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
121.
130
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motosport
E11
GAZ 52-04
122.
132
Kaspar Järvala
Kalle Adler
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51A
123.
133
Marko Kurba
Egon Tüür
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
124.
134
Harri Turtiainen
Jari Hämäläinen
FIN
Historic Rally Club Finland
E11
GAZ 51A
125.
135
Jari Kohonen
Lauri Heikkilä
FIN
SK Jokker
E11
GAZ 51
126.
136
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia