Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Lõuna-Eesti ralli
Toimumise aeg: 28.07.2006-29.07.2006
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Margus Murakas
Raul Markus
EST
Uno X Rally Team
18:00
A6
Toyota Corolla WRC
2.
2
Martin Rauam
Kristo Kraag
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
18:01
N3
Subaru Impreza STI Spec C
3.
3
Andrus Laur
Priit Kinnunen
EST
Cueks Racing
18:02
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
4.
4
Rainer Aus
Toomas Kasak
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
18:03
N3
Subaru Impreza STI spec C
5.
5
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
Juta Statoil
18:04
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
6.
6
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
18:05
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
7.
7
Aivis Egle
Normunds Aizkalns
LAT
Rami R-evolution Racing
18:06
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
8.
8
Kari Ali-Rantala
Petri Vihavainen
FIN
Würth Sport
18:07
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
9.
10
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK RalliKlubi
18:08
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
10.
11
Urmo Aava
Kuldar Sikk
EST
Urmo Aava
18:09
A5
Suzuki Swift Super 1600
11.
12
Conrad Rautenbach
David Senior
ZW / GB
Conrad Rautenbach
18:10
A5
Renault Clio Super 1600
12.
14
Jaan Mölder
Katrin Becker
EST / D
JR Racing Team
18:11
A5
Suzuki Ignis Super 1600
13.
15
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:12
A5
Nissan Almera
14.
16
Kimmo Jalava
Mikko Lukka
FIN
Kimmo Jalava
18:13
E8
Toyota Starlet
15.
17
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:14
E9
BMW M3
16.
18
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
18:15
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
17.
19
Vilius Rožukas
Audrius Šošas
LIT
Vilius Rožukas
18:16
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
18.
20
Mait Meriloo
Peep Kallaste
EST
Mait Meriloo
18:17
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6,5
19.
21
Maris Neiksans
Maris Jekabsons
LAT
LMT Rally Team
18:18
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
20.
22
Renee Pohl
Silver Kütt
EST
Jaanimäe RT
18:19
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
21.
23
Aleksander Gavrilov
Anton Zinovjev
RUS
URT
18:20
N3
Subaru Impreza WRX Spec C
22.
24
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
Uno X Rally Team
18:21
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
23.
25
Vesa Hirvonen
Jussi Martiskin
FIN
Jussi Martiskin
18:22
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
24.
26
Denis Levjatov
Aleksander Sapiro
RUS
Syrus Rally Team
18:23
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
25.
27
Dominikas Butvilas
Valdas Butvilas
LIT
ATAKA Racing
18:24
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
26.
29
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
18:25
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
27.
31
Ahti Sei
Armin Karu
EST
Team RRC
18:26
A6
Subaru Impreza
28.
32
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Uno X Rally Team
18:27
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
29.
33
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
18:28
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
30.
34
Vaidas Barakauskas
Marius Samuolis
LIT
KASK Stigma
18:29
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
31.
35
Georg Gross
Mikk Seger
EST
Grossi Toidukaubad
18:30
A6
Subaru Impreza
32.
36
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Andris Baumanis
18:31
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
33.
37
Denis Grodetski
Safoni Lotko
RUS
Cueks Racing
18:32
N3
Subaru Impreza
34.
38
Ats Remmelg
Urmas Karik
EST
Cueks Racing
18:33
N3
Subaru Impreza WRX STi
35.
39
Egon Kaur
Avo Kristov
EST
OK TSK
18:34
N2
Renault Clio RS 2000
36.
40
Andis Neikšans
Edgars Utans
LAT
LMT Rally Team
18:35
N2
Renault Clio
37.
41
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:36
E8
Toyota Starlet
38.
42
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
JR Racing Team
18:37
E8
Lada Samara
39.
43
Aigar Pärs
Mairo Romandi
EST
OK TSK
18:38
N2
Honda Civic Type-R
40.
44
Priit Ollino
Gabriel Müürsepp
EST
Jaanimäe RT
18:39
N2
Renault Clio Sport 2000
41.
45
Dans Lescs
Janis Viksna
LAT
Dans Lescs
18:40
N2
Honda Civic Type-R
42.
46
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
OK TSK
18:41
E8
VW Golf
43.
47
Janek Minkovski
Martin Ansi
EST
SK Navaka Racing
18:42
A5
Ford Focus 2,0 Zetec
44.
49
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
A-Racing
18:43
N2
Renault Clio Sport 2,0
45.
50
Viljar Ventsel
Kristjan Värv
EST
LaitseRallyPark
18:44
E8
VAZ 2105
46.
52
Normunds Verbelis
Igors Bartalenoks
LAT
Normunds Verbelis
18:45
E8
Honda Civic
47.
53
Martin Kiil
Kristo Kallas
EST
JR Racing Team
18:46
A5
Honda Integra Type-R
48.
54
Aivo Hintser
Roman Sokolov
EST
AGK Sportdrive
18:47
E10
Mitsubishi Galant
49.
55
Aleksandr Gorelov
Igor Skuridin
RUS
Aleksandr Gorelov
18:48
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
50.
56
Aleksander Gorlaškin
Valentin Rodionov
RUS
AGK Sportdrive
18:49
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
51.
57
Priit Pettai
Aren Põder
EST
Team RRC
18:50
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
52.
60
Oleg Sinitsyn
Diana Vasina
RUS
ASport Moskva
18:51
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
53.
61
Siim Viisut
Mart Viisut
EST
Siim Viisut
18:52
E10
Nissan Pulsar
54.
62
Normunds Dobums
Guntis Dobums
LAT
AMD Motorsport
18:53
E10
Ford Escort RS Cosworth
55.
63
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
18:54
E7
Toyota Starlet
56.
64
Haiti Arendi
Erik Sei
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:55
E8
Ford Escort RS 2000
57.
65
Vytautas Baranauskas
Edvinas Pagirskas
LIT
Your Sport
18:56
E8
BMW 318
58.
66
Ilkka Rantala
Janne Salonen
FIN
Ilkka Rantala
18:57
E9
Mercedes-Benz 190
59.
67
Timo Vaarmann
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
18:58
A5
Nissan Almera
60.
69
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
18:59
E7
Toyota Starlet
61.
70
Tarmo Järveoja
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
19:00
E8
Ford Fiesta
62.
71
Lauri Reintam
Risto Märtson
EST
SK Navaka Racing
19:01
E7
Lada Samara
63.
72
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
AC-Motorsport
19:02
E9
Mercedes-Benz 190 2,5-16V
64.
73
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Märjamaa Rally Team
19:03
E7
Lada Samara
65.
74
Ain Teppo
Eimar Tiisler
EST
Reinsalu Sport
19:04
E7
Lada VFTS
66.
75
Harri Rodendau
Avo Kivinukk
EST
Alavel - OMP Racing
19:05
E9
Ford Escort MK 2
67.
76
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
19:06
E7
Toyota Corolla GT
68.
78
Jarmo Jovonen
Tomi Kankkunen
FIN
SK Jokker
19:07
E9
BMW 325i
69.
79
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:08
E7
Lada Samara
70.
80
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
19:09
E7
Lada Samara
71.
81
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
SK Villu
19:10
E7
Lada Samara
72.
82
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:11
E7
Lada Samara
73.
83
Esa Kinnunen
Jarmo Moisanen
FIN
SK Jokker
19:12
E8
VW Golf 1,9
74.
84
Endel Kraas
Mait Mättik
EST
LaitseRallyPark
19:13
E9
BMW Alpina
75.
86
Alar Tatrik
Tom Rist
EST
Alavel - OMP Racing
19:14
E9
Ford Escort MK2
76.
87
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
ASK-Autosähkökorjaamo OY
19:15
E7
Toyota Starlet 1300
77.
88
Kristjan Lüüding
Tõnis Nurja
EST
Sar-Tech Motorsport
19:16
E9
BMW Compact
78.
89
Ain Heiskonen
Allan Vunder
EST
Alavel - OMP Racing
19:17
A5
Nissan Almera GTI
79.
91
Kajar Vassil
Kaimar Aasa
EST
SK Villu
19:18
E7
Lada VFTS
80.
92
Margus Künnap
Rein Tomingas
EST
Märjamaa Rally Team
19:19
E9
Ford Sierra RS
81.
93
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
19:20
E8
VAZ 2105
82.
94
Pait Reiman
Gunnar Urb
EST
Alavel - OMP Racing
19:21
E7
VAZ 2105
83.
77
Alar Hermanson
Andre Vare
EST
AMK Ligur Racing
II liiga
IZ 412
84.
95
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny GTI
85.
96
Mario Karuse
Allain Karuse
EST
A-Karuse AMK
II liiga
Opel Astra
86.
97
Keio Rubli
Hendrik Laaneoks
EST
Uno X Rally Team
II liiga
Opel Astra
87.
99
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
OK TSK
II liiga noor
Peugeot 309
88.
100
Mait Koosa
Priit Koosa
EST
AMK Ligur Racing
II liiga
VW Golf
89.
102
Peter Loorits
Taivo Jaansoo
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny GTI
90.
103
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny GTI
91.
104
Kristen Kelement
Simo Koskinen
EST
Jaanimäe RT
II liiga noor
Lada VFTS
92.
105
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
Elva ASK
II liiga
VW Golf
93.
106
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
II liiga
Lada Samara
94.
107
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
A-Racing
II liiga
Nissan Sunny GTI
95.
108
Rudolf Rohusaar
Maila Vaher
EST
Jaanimäe RT
II liiga noor
VW Golf
96.
110
Andres Olvik
Tõnu Raudkats
EST
A-Racing
II liiga
AZLK 2140
97.
111
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
II liiga
AZLK 2140
98.
112
Indrek Ups
Tarmo Lai
EST
LaitseRallyPark
II liiga noor
Honda Civic CRX
99.
113
Holger Kangro
Raul Musten
EST
SK Villu
II liiga
Audi 80
100.
114
Kaino Traumann
Margus Zolotov
EST
Margus Zolotov
II liiga
VW Golf
101.
115
Marco Lee
Rein Jõessar
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
102.
116
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motosport
E11
GAZ 52-04
103.
117
Jaan Mölder seenior
Sven Põder
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51
104.
118
Ants Kristall
Heiti Mering
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
105.
121
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 52-04
106.
122
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51
107.
125
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 525
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 333
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
23.11.2017 20:56
LadaSamara NukkVõll 270 OSTAN (0)
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia