Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Viljandi ralli
Toimumise aeg: 22.09.2006-23.09.2006
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Martin Rauam
Kristo Kraag
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
18:00
N3
Subaru Impreza STI Spec C
2.
2
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
RRC Team
18:02
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
3.
3
Andrus Laur
Priit Kinnunen
EST
Cueks Racing
18:04
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
4.
4
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
KSK Juta
18:06
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
5
Rainer Aus
Toomas Kasak
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
18:08
N3
Subaru Impreza STI Spec C
6.
6
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:10
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
7.
7
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
18:12
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
8.
8
Renee Pohl
Silver Kütt
EST
Jaanimäe RT
18:14
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
9.
10
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
18:16
N3
Subaru Impreza STI Spec C
10.
11
Aleksander Käo
Riho Luik
EST
Aleksander Käo
18:18
N3
Subaru Impreza
11.
12
Mihkel Niinemäe
Simo Koskinen
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:20
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
12.
14
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Taif Rally Team
18:22
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
13.
15
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Uno X Rally Team
18:24
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
14.
16
Denis Levjatov
Aleksander Šapiro
RUS
Syrus Rally Team
18:26
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
15.
17
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
18:28
N3
Subaru Impreza
16.
19
Denis Grodetski
Safoni Lotko
RUS
Cueks Racing
18:30
N3
Subaru Impreza STI Spec C
17.
20
Georg Gross
Madis Halling
EST
Grossi Toidukaubad
18:32
A6
Subaru Impreza
18.
21
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
18:34
A6
Mitsubishi Lancer Evo 9
19.
22
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:36
A5
Nissan Almera 2,0
20.
23
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:38
E9
BMW M3
21.
24
Aigar Pärs
Mairo Romandi
EST
OK TSK
18:40
N2
Honda Civic Type-R
22.
25
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:42
E8
Toyota Starlet
23.
26
Egon Kaur
Avo Kristov
EST
OK TSK
18:44
N2
Renault Clio RS Ragnotti
24.
27
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
JR Racing Team
18:46
E8
Nissan Sunny GTI
25.
28
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
OK TSK
18:48
E8
VW Golf
26.
29
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
18:50
E7
Totota Starlet
27.
30
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Andris Baumanis
18:52
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
28.
32
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
18:54
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
29.
33
Hanno Viik
Jaanus Virro
EST
Jaanimäe RT
18:56
A6
Mitsubishi Lancer
30.
35
Priit Ollino
Gabriel Müürsepp
EST
Jaanimäe RT
18:58
N2
Renault Clio 2,0 Sport
31.
36
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
19:00
N2
Honda Civic Type-R
32.
37
Janek Minkovski
Martin Ansi
EST
Navaka Racing SK
19:02
A5
Ford Focus
33.
39
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
19:04
A5
Honda Civic Type-R
34.
40
Ain Heiskonen
Mait Laidvee
EST
Alavel - OMP Racing
19:06
A5
Nissan Almera
35.
41
Martin Kiil
Kristo Kallas
EST
JR Racing Team
19:08
A5
Honda Integra Type-R
36.
42
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
A-Racing
19:10
N2
Renault Clio 2,0 Sport
37.
71
David Sultanjants
Hendrik Paimets
EST
AMK Ligur Racing
19:12
A5
Honda Civic Type-R
38.
43
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
JR Racing Team
19:14
E7
Lada Samara
39.
44
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
19:16
E7
Toyota Starlet
40.
45
Lauri Reintam
Risto Märtson
EST
Navaka Racing SK
19:18
E7
VAZ 2108
41.
46
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Märjamaa Rally Team
19:20
E7
Lada Samara
42.
47
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
19:22
E7
Toyota Corolla GT
43.
48
Kaido Viira
Teele Sepp
EST
SK Jokker
19:24
E8
VW Golf
44.
49
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:26
E7
Lada Samara
45.
50
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
19:28
E7
Lada Samara
46.
51
Ain Teppo
Eimar Tiisler
EST
Reinsalu Sport
19:30
E7
Lada VFTS
47.
52
Tarmo Järveoja
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
19:32
E8
Ford Fiesta
48.
53
Meelis Vaarma
Urmet Aare
EST
SK Jokker
19:34
E7
Lada Samara
49.
54
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
SK Villu
19:36
E7
Lada Samara
50.
55
Alar Tatrik
Tom Rist
EST
Alavel - OMP Racing
19:38
E9
Ford Escort MK 2
51.
56
Taivo Jaansoo
Meelis Piir
EST
SK Roolivelled
19:40
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
52.
57
Tarmo Savisaar
Heigo Kraav
EST
SK Jokker
19:42
E10
Nissan Sunny GTI-R
53.
58
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:44
E7
Lada Samara
54.
59
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
ASK Autosähkökorjaamo OY
19:46
E7
Toyota Starlet
55.
60
Kristjan Lüüding
Tõnis Nurja
EST
Sar-Tech Motorsport
19:48
E9
BMW Compact
56.
61
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
19:50
E7
Toyota Corolla
57.
62
Peter Loorits
Priit Mae
EST
SK Roolivelled
19:52
E8
Nissan Sunny GTI
58.
63
Kajar Vassil
Kaimar Aasa
EST
SK Villu
19:54
E7
Lada VFTS
59.
64
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
Elva ASK
19:56
E7
VW Golf
60.
65
Mihkel Kärner
Matis Kärner
EST
Ekström Rally Team
19:58
E8
Opel Ascona B
61.
66
Margus Künnap
Rein Tomingas
EST
Märjamaa Rally Team
20:00
E9
Ford Sierra RS
62.
67
Endel Kraas
Mait Mättik
EST
LaitseRallyPark
20:02
E9
BMW Alpina
63.
68
Taavi Kõrge
Jaanus Treffner
EST
Sar-Tech Motorsport
20:04
E7
Lada VFTS
64.
69
Andres Olvik
Tõnu Raudkats
EST
A-Racing
20:06
E9
AZLK 2140
65.
70
Alar Hermanson
Avo Kivinukk
EST
AMK Ligur Racing
20:08
E9
IZ 412
66.
72
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
20:10
E9
VAZ 2105
67.
34
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
AGK Sportdrive
II liiga
Mitsubishi Galant
68.
80
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny
69.
81
Mario Karuse
Allain Karuse
EST
A-Karuse AMK
II liiga
Opel Astra
70.
82
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny
71.
83
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
II liiga noor
Lada VFTS
72.
84
Mait Koosa
Priit Koosa
EST
AMK Ligur Racing
II liiga
VW Golf
73.
85
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
II liiga
Lada Samara
74.
86
Rando Mäeots
Hannes Türnpu
EST
OK TSK
II liiga noor
Peugeot 309
75.
87
Mait Madik
Priit Peetsalu
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny GTI
76.
88
Keio Rubli
Hendrik Laaneoks
EST
Uno X Rally Team
II liiga
Opel Astra
77.
89
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
II liiga
Opel Kadett
78.
90
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
A-Racing
II liiga
Nissan Sunny
79.
91
Antti Tooming
Kristo Kärmas
EST
Elva ASK
II liiga
Nissan Sunny GTI
80.
92
Holger Kangro
Raul Musten
EST
SK Villu
II liiga
Audi 80
81.
93
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
II liiga noor
Honda Civic CRX
82.
94
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
II liiga noor
VW Golf
83.
96
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
II liiga
AZLK 2140
84.
97
Andrus Mäeots
Ervin Tserljuk
EST
SK Roolivelled
II liiga
AZLK 2140
85.
98
Märt Heinlik
Siim Oja
EST
AMK Ligur Racing
II liiga noor
VAZ 2108
86.
100
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
87.
101
Marco Lee
Rein Jõessar
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
88.
102
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motosport
E11
GAZ 52-04
89.
103
Ants Kristall
Heiti Mering
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
90.
104
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
91.
105
Raivo Prukner
Reiner Prukner
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51
92.
106
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 52-04
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia