Kliki siia Kliki siia
Missugusele rallisarjale pöörad enim tähelepanu?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
RexBo.ee
top1autovaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Saaremaa ralli
Toimumise aeg: 13.10.2006-14.10.2006
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Margus Murakas
Aare Ojamäe
EST
Uno X Rally Team
A6
Toyota Corolla WRC
2.
2
Andreas Mikkelsen
Ola Floene
NOR
Ramsport
A6
Ford Focus 05 WRC
3.
3
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
4.
4
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
5
Martin Rauam
Kristo Kraag
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
N3
Subaru Impreza STI Spec C
6.
6
Timo Pulkkinen
Lasse Miettinen
FIN
Ald Automotive Oy
N3
Subaru Impreza WRX STI
7.
7
Janis Vorobjovs
Guntis Ervalds
LAT
Janis Vorobjovs
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
8.
8
Andrus Laur
Priit Kinnunen
EST
OOO TACK
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
9.
9
Anton Alen
Juha Koljonen
FIN
OOO TACK
N3
Subaru Impreza WRX Spec C
10.
10
Rainer Aus
Toomas Kasak
EST
Subaru - E.O.S. Rally Team
N3
Subaru Impreza STI Spec C
11.
11
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
KSK Juta
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
12
Aivis Egle
Normunds Aizkalns
LAT
Rami R-evolution Racing
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
13.
14
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
14.
15
Aleksander Käo
Riho Luik
EST
Aleksander Käo
N3
Subaru Impreza STI Spec C
15.
16
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
N3
Subaru Impreza STI Spec C
16.
17
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
N3
Subaru Impreza
17.
18
Mihkel Niinemäe
Simo Koskinen
EST
Harju KEK Ralliklubi
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
18.
20
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
Uno X Rally Team
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
19.
21
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Uno X Rally Team
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
20.
22
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
N3
Subaru Impreza Spec C
21.
23
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Taif Rally Team
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
22.
24
Georg Gross
Madis Halling
EST
Grossi Toidukaubad
A6
Subaru Impreza
23.
55
Reijo Muhonen
Jorma Kopsa
FIN
Reijo Muhonen
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
24.
25
Audrius Visniauskas
Ceslovas Visniauskas
LIT
KASK Stigma
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
25.
26
Stanislav Travnikov
Sergei Larens
LAT / EST
SC Megapolis
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
26.
27
Denis Levjatov
Viktor Timkovski
RUS
Syrus Rally Team
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
27.
28
Ivan Mironov
Konstantin Samushiya
RUS
SC Megapolis
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
28.
29
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Harju KEK Ralliklubi
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
29.
30
Andis Grinbergs
Andris Simkus
LAT
Andis Grinbergs
N3
Subaru Impreza
30.
31
Kimmo Jalava
Mikko Lukka
FIN
Kimmo Jalava
E8
Toyota Starlet
31.
32
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
A5
Nissan Almera 2,0 GT
32.
33
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
E9
BMW M3
33.
34
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
E8
Toyota Starlet
34.
35
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
E7
Toyota Starlet
35.
36
Ott Tänak
Tõnu Kurvet
EST
OK TSK
E8
VW Golf
36.
37
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
37.
39
Tommi Luostarinen
Matti Hämäläinen
FIN
Tommi Luostarinen
E10
Mitsubishi Lancer Evo 4
38.
40
Erno Kinnunen
Seppo Luukkonen
FIN
Erno Kinnunen
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
39.
41
Dominykas Butvilas
Valdas Butvilas
LIT
ATAKA Racing
N3
Subaru Impreza STI SpecC
40.
42
Vaidas Barakauskas
Marius Samuolis
LIT
KASK Stigma
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
41.
43
Sergei Uger
Vladimir Afonin
RUS
Cone Forest Rally Team
N3
Subaru Impreza
42.
44
Denis Grodetski
Safoni Lotko
RUS
Cueks Racing
N3
Subaru Impreza WRX Spec C
43.
45
Janne Pihlajamäki
Mika Leistiö
FIN
Janne Pihlajamäki
N2
Honda Civic Type-R
44.
46
Egon Kaur
Avo Kristov
EST
OK TSK
N2
Renault Clio RS Ragnotti
45.
47
Aigar Pärs
Mairo Romandi
EST
OK TSK
N2
Honda Civic Type-R
46.
48
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
A-Racing
N2
Renault Clio Sport 2,0
47.
49
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team Havoline Honda Racing
N2
Honda Civic Type-R
48.
50
Priit Ollino
Gabriel Müürsepp
EST
Jaanimäe RT
N2
Renault Clio Sport 2,0
49.
51
Kaspars Šimkus
Vladimir Barinov
LAT
Bensons Honda Racing
N2
Honda Civic Type-R
50.
109
Arvis Vecvagars
Ainars Kalnins
LAT
Rami R-evolution Racing
A5
Renault Clio
51.
52
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
JR Racing Team
E8
Lada Samara
52.
53
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
53.
54
Darius Janusas
Ausra Brazdzioniene
LIT
SK Autus
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
54.
56
Mihail Gogolev
Aleksandr Gorlanov
RUS
Laura Sport Rally Team
N3
Subaru Impreza Spec C
55.
57
Priit Pettai
Aren Põder
EST
Team RRC
N3
Subaru Impreza STI Spec C
56.
58
Oleg Sinitsyn
Diana Vasina
RUS
ASport
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
57.
59
Janis Feldmanis
Juris Vilmanis
LAT
Janis Feldmanis
N3
Subaru Impreza
58.
60
Dmitri Birjukov
Aleksei Kurnosov
RUS
ASport
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
59.
61
Guntars Mikelsons
Aivars Malavkins
LAT
Guntars Mikelsons
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
60.
62
Ainars Igavens
Uldis Znotins
LAT
Auto Stils Rally Team
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
61.
64
Ilkka Rantala
Mika Aaltonen
FIN
Ilkka Rantala
E9
Mercedes-Benz 190
62.
65
Toni Tahvanainen
Jouko Väänänen
FIN
Toni Tahvanainen
E8
Opel Astra F GSi 16V
63.
66
Jouni Kaskinen
Jukka Sairanen
FIN
Jouni Kaskinen
E9
Ford Escort RS Cosworth
64.
67
Tomi Tukiainen
Pekka Kärmeniemi
FIN
Tomi Tukiainen
E8
VW Golf 2,0 GTI
65.
68
Hannu Ruohorinne
Pentti Tiainen
FIN
Pentti Tiainen
E8
Ford Escort
66.
69
Sergei Židkov
Sergei Gerasimenko
RUS
A-Racing
E8
VW Golf 2
67.
70
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
E8
Lada VFTS
68.
71
Viljar Ventsel
Kristjan Värv
EST
LaitseRallyPark
E9
VAZ 2105
69.
72
Petri Karsikko
Raimo Kiviniitty
FIN
Raimo Kiviniitty
E9
Ford Escort RS Cosworth
70.
73
Tuomas Hurskainen
Kimmo Mäkiranta
FIN
Herralan Baari
N2
Ford Fiesta ST
71.
74
Taivo Jaansoo
Meelis Piir
EST
SK Roolivelled
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
72.
75
Maria Obraztsova
Sergei Obraztsov
RUS
AGK Sportdrive
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
73.
76
Martin Kiil
Kristo Kallas
EST
JR Racing Team
A5
Honda Integra Type-R
74.
77
Hannu Kortesuo
Jukka Nygren
FIN
JOS Rally Team
E8
Opel Manta
75.
78
Marko Kasepõld
Manivald Kasepõld
EST
Märjamaa Rally Team
E7
Lada Samara
76.
80
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Harju KEK Ralliklubi
A5
Citroen C2
77.
81
Vytautas Baranauskas
Edvinas Pagirskas
LIT
Your Sport
E8
BMW 318
78.
82
Tarmo Järveoja
Ken Järveoja
EST
Elva ASK
E8
Ford Fiesta
79.
83
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
E7
Toyota Starlet
80.
84
Tarmo Savisaar
Heigo Kraav
EST
SK Jokker
E10
Nissan Sunny GTI-R
81.
86
Timo Vaarmann
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
A5
Nissan Almera GTI
82.
87
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
ASK OY
E7
Toyota Starlet 1300
83.
88
Harri Rodendau
Valdur Komp
EST
Alavel - OMP Racing
E9
Ford Escort MK2
84.
89
Lauri Reintam
Risto Märtson
EST
Navaka Racing SK
E7
VAZ 2108
85.
90
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
E7
Toyota Corolla GT
86.
91
Satu Tanskanen
Sirpa Jokinen
FIN
Satu Tanskanen
E9
Ford Escort
87.
92
Alexey Shemet
Mikhail Soskin
RUS
A-Racing
A5
Citroen C2
88.
93
Timo Mäki
Mika Kortesuo
FIN
JOS Rally Team
E8
Opel Kadett E GSi 16V
89.
94
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
E7
Lada Samara
90.
95
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
E7
Lada Samara
91.
96
Ilkka Kiviniemi
Juha Salmenautio
FIN
Ilkka Kiviniemi
E9
BMW M3
92.
97
Andrus Vahi
Teele Sepp
EST
JR Racing Team
E7
Lada Samara
93.
98
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
Petri Reinikainen
E9
Mercedes-Benz 190 2.5
94.
99
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-Racing
E8
VW Golf 3
95.
100
Arjans Gutmanis
Edgars Avotins
LAT
Arjans Gutmanis
E8
VW Golf 3
96.
101
Koit Repnau
Oliver Peebo
EST
SK Villu
E7
Lada Samara
97.
102
Raido Laulik
Mart Kaaristo
EST
Sar-Tech Motorsport
E8
Nissan Sunny GTI
98.
103
Tomi Rönnemaa
Harri Savolainen
FIN
Spauk Rally Team Finland
E7
Toyota Corolla GT
99.
104
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
E7
Toyota Corolla
100.
105
Mait Madik
Priit Hain
EST
SK Roolivelled
E8
Nissan Sunny
101.
106
Rando Turja
Aivo Turja
EST
Sar-Tech Motorsport
E7
Lada VFTS
102.
107
Juha Laaksonen
Tuomo Nikkola
FIN
Juha Laaksonen
E7
Toyota Corolla FX GTI
103.
108
Kristjan Lüüding
Tõnis Nurja
EST
Sar-Tech Motorsport
E9
BMW Compact
104.
110
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
E7
Lada Samara
105.
111
Ain Heiskonen
Mait Laidvee
EST
Alavel - OMP Racing
A5
Nissan Almera GTI
106.
112
Raimonds Kronbergs
Guntis Citlavs
LAT
FitLine Senators Racing Team
E7
Toyota Corolla
107.
113
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
AMK Ligur Racing
E7
Lada Samara
108.
114
Endel Kraas
Mait Mättik
EST
LaitseRallyPark
E9
BMW Alpina
109.
115
Juhani Vuori
Eero Närvänen
FIN
Juhani Vuori
E9
Ford Escort RS 2000
110.
116
Sami Melanen
Terttu Pasanen
FIN
Terttu Pasanen
E7
Toyota Corolla 1600 GT
111.
117
Alar Tatrik
Tom Rist
EST
Alavel - OMP Racing
E9
Ford Escort MK2
112.
118
Juha Huttunen
Tuija Huttunen
FIN
Juha Huttunen
E8
Opel Kadett GSI 16V
113.
119
Margus Künnap
Rein Tomingas
EST
Märjamaa Rally Team
E9
Ford Sierra RS
114.
120
Ain Teppo
Eimar Tiisler
EST
Reinsalu Sport
E7
Lada VFTS
115.
121
Aare Pärna
Gunnar Roop
EST
OK TSK
E10
Toyota Celica
116.
123
Kaino Traumann
Margus Zolotov
EST
Sar-Tech Motorsport
E7
VW Golf
117.
124
Pait Reiman
Gunnar Urb
EST
Alavel-OMP Racing
E7
Lada 2105
118.
125
Ziedonis Becs
Gatis Ulmanis
LAT
FitLine Senators Racing Team
E7
Toyota Corolla
119.
126
Avo Reimal
Ain Reimal
EST
Sar-Tech Motorsport
E7
VW Golf
120.
127
Jari Hämäläinen
Tero Mäki
FIN
Jari Hämäläinen
E8
Opel Ascona
121.
128
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
E9
VAZ 2105
122.
129
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Sar-Tech Motorsport
E7
Lada Samara
123.
130
Andres Reitel
Raivo Männamäe
EST
SK Villu
E7
Lada VFTS
124.
131
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
125.
132
Raivo Prukner
Reiner Prukner
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51A
126.
133
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
127.
134
Marco Lee
Rein Jõessar
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51
128.
135
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
E11
GAZ 52-04
129.
136
Ants Kristall
Heiti Mering
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
130.
137
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 52-04
131.
138
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
132.
139
Kaljo Sadam
Andres Maripuu
EST
Sar-Tech Motorsport
E11
GAZ 51
133.
140
Hindrek Kio
Marek Laurimaa
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51A
134.
141
Tarmo Silt
Taavi Kõrge
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
135.
142
Peter Loorits
Priit Mae
EST
SK Roolivelled
E8
Nissan Sunny GTI
136.
143
Markku Reilio
Antti Mäkeläinen
FIN
Markku Reilio
E7
Toyota Starlet 1300
137.
144
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK Villu
E7
VAZ 2101
138.
145
Kaido Kaidis
Gert Kubpart
EST
LaitseRallyPark
E7
Toyota Starlet
139.
146
Eiki Lill
Mikk Aus
EST
SMR Motorsport
E8
BMW 316
Artikli juurde
26.11.2021
Avaldati Lada Classic Cup'i autode tehnilised tingimused
Artikli juurde
22.11.2021
Tehumardi rallist osavõtnud olid oodatud Saaremaale
Artikli juurde
20.11.2021
Valmis rallikrossi ja jäärajasõidu esialgne kalendriprojekt
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
26.11.2021
Saaremaa ralli 2021 (0)
12.11.2021
Klubi Allik Racing 2021 (0)
12.11.2021
Hiiumaa rahvaralli 5-6.11.21 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
23.11.2021 16:11
Best of 2021 (0)
09.11.2021 22:34
Hiiumaa rahvaralli 2021 (1)
04.11.2021 21:50
Tarvastu Karikas 2021 5.etapp (1)
22.10.2021 20:50
SAAREMAA RALLY 2021 (4)
11.10.2021 11:12
Saaremaa54rally2021 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia