Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Tallinna ralli
Toimumise aeg: 04.05.2007-05.05.2007
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Jukka Hiltunen
Tapio Suominen
FIN
Jukka Hiltunen
18:30
A6
Ford Focus WRC
2.
2
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
18:30
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
3.
3
Kari Ali-Rantala
Petri Vihavainen
FIN
Würth Sport
18:31
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
4.
4
Rainer Aus
Silver Kütt
EST
Subaru - Finest Rally Team
18:31
N3
Subaru Impreza WRX STI
5.
5
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
18:32
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
6.
6
Margus Murakas
Raul Markus
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
18:32
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
7.
7
Jevgeni Novikov
Aleksandr Kornilov
RUS / EST
E-Art Racing Team
18:33
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
8.
8
Toni Klemets
Panu Plosila
FIN
Toni Klemets
18:33
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
9
Jouko Puhakka
Jouni Arolainen
SWE / FIN
CLO Racing
18:34
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
10
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
18:34
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
11.
11
Mait Meriloo
Peep Kallaste
EST
Team RRC
18:35
A6
Toyota Corolla WRC
12.
12
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
Juta-Statoil
18:35
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
13.
14
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:36
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
14.
15
Marko Kakko
Matti Kaskinen
FIN
Matti Kaskinen
18:36
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
15.
16
Janis Vorobjovs
Guntis Ervalds
LAT
Janis Vorobjovs
18:37
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
16.
17
Aivis Egle
Normunds Aizkalns
LAT
RAMI R-evolution Racing
18:37
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
17.
18
Urmo Aava
Kuldar Sikk
EST
Urmo Aava
18:38
A5
Suzuki Swift
18.
27
Riku Tahko
Markus Soininen
FIN
Riku Tahko
18:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
19.
20
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:39
A5
Nissan Almera 2,0
20.
21
Aigar Pärs
Ken Järveoja
EST
Aigar Pärs
18:39
A5
Suzuki Swift
21.
22
Egon Kaur
Simo Koskinen
EST
Subaru - Finest Rally Team
18:40
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
22.
23
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
18:40
N3
Subaru Impreza
23.
24
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Artman Racing
18:41
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
24.
25
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
18:41
N3
Subaru Impreza
25.
26
Georg Gross
Madis Halling
EST
Grossi Rally Team
18:42
A6
Subaru Impreza
26.
44
Raimonds Strokšs
Anrijs Jesse
LAT
Raimonds Strokss
18:42
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
27.
28
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
18:43
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
28.
29
Evaldas Cirba
Audrius Pivoras
LIT
Ukmerges ASK - Lautra Motorsport
18:43
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
29.
65
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Harju KEK Ralliklubi
18:44
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
30.
33
Gunnar Tamm
Kalev Kuzmin
EST
18:44
A6
Subaru Impreza
31.
54
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
18:45
E9
BMW M3
32.
35
Ott Tänak
Raigo Mõlder
EST
OK TSK
18:45
N2
Renault Clio
33.
36
Kaspar Koitla
Kristo Kallas
EST
SMR Motorsport
18:46
N2
Honda Civic Type-R
34.
37
Erno Randelin
Janne Rönkkö
FIN
Janne Rönkkö
18:46
N2
Honda Civic Type-R
35.
38
Priit Ollino
Mairo Romandi
EST
Jaanimäe RT
18:47
A5
Renault Clio
36.
32
Natalie Barratt
Peter Flythstrom
GB / FIN
Natalie Barratt
18:47
N3
Subaru Impreza
37.
39
Mario Vinciguerra
Giorgio Volpatto
ITA
Baltic Rally Rent
18:48
A6
Toyota Corolla WRC
38.
40
Priit Pettai
Aren Põder
EST
Team RRC
18:48
N3
Subaru Impreza WRX STI Spec C
39.
45
Pait Reiman
Gunnar Urb
EST
Team RRC
18:49
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
40.
46
Stanislav Travnikov
Oleg Krylov
LAT / RUS
SC Megapolis
18:49
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
41.
47
Paolo Lavagna
Nicola Arena
ITA
Baltic Rally Rent
18:50
N3
Mitsubishi Lancer Evo 7
42.
48
Kaspars Šimkus
Armands Šimkus
LAT
Kaspars Šimkus
18:50
N3
Subaru Impreza
43.
49
Kristen Kelement
Kajar Valle
EST
Jaanimäe RT
18:51
A5
Citroen C2
44.
50
Jarno Kinnunen
Mika Leistiö
FIN
Printsport
18:51
N2
Honda Integra
45.
82
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
18:52
N2
Honda Civic Type-R
46.
51
Gabriel Müürsepp
Ain Heiskonen
EST
18:52
A5
Honda Civic Type-R
47.
52
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
Team RRC
18:53
N2
Renault Clio
48.
53
Rolandas Sadukis
Žilvinas Žeromskas
LIT
Ukmerges ASK - Lautra Motorsport
18:53
N2
Renault Clio Sport
49.
56
Marko Kasepõld
Sven Raid
EST
Märjamaa Rally Team
18:54
E7
Lada Samara
50.
57
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
18:54
E7
Toyota Starlet
51.
58
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
AMK Ligur Racing
18:55
E7
Lada Samara
52.
59
Viljar Ventsel
Kristjan Värv
EST
LaitseRallyPark
18:55
E8
VAZ 2105
53.
60
Olli Savonen
Mika Tuominen
FIN
Olli Savonen
18:56
E9
Volvo 240
54.
104
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
ASK OY
18:56
E7
Toyota Starlet
55.
61
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
18:57
E7
Toyota Starlet
56.
62
Tarmo Järveoja
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
18:57
E8
Ford Fiesta
57.
63
Sergei Židkov
Sergei Gerasimenko
RUS
A-Racing
18:58
E8
VW Golf 2
58.
64
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:58
E7
Toyota Corolla GT
59.
66
Riho Rähn
Andrus Toom
EST
Team RRC
18:59
A6
Mitsubishi Lancer Evo 5
60.
69
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
18:59
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
61.
72
Aivo Hintser
Janek Tamm
EST
AGK Sportdrive
19:00
E10
Mitsubishi Galant
62.
73
Mihkel Vaidlo
Priit Gradov
EST
Team RRC
19:00
E10
Mitsubishi Lancer
63.
74
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
AGK Sportdrive
19:01
E10
Mitsubishi Galant VR-4
64.
75
Väino Laatsarus
Gunnar Roop
EST
Tamsalu AMK
19:01
E10
Toyota Celica
65.
76
Taivo Jaansoo
Meelis Piir
EST
MR Racing
19:02
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
66.
77
Arto Kallioinen
Jorma Haapasaari
FIN
Arto Kallioinen
19:02
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
67.
78
Timo Mäki
Harri Kasurinen
FIN
JOS Rally Team
19:03
E9
Opel Kadett GSi 16V
68.
79
Margus Uleksin
Hannes Männamets
EST
A-Racing
19:03
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
69.
80
Mikko Varneslahti
Jarkko Riukula
FIN
Printsport Oy
19:04
E9
Volvo 240
70.
81
Lauri Reintam
Martin Ansi
EST
SK Jokker
19:04
E7
VAZ 2108
71.
114
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:05
E8
Lada Samara
72.
83
Toni Lukander
Pasi Hedman
FIN
Pasi Hedman
19:05
N2
Honda Civic Type-R
73.
84
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
19:06
A5
Honda Civic Type-R
74.
85
Aleksei Šemet
Mihail Soskin
RUS
A-Racing
19:06
A5
Citroen C2
75.
87
Mait Laidvee
Kaido Kaasik
EST
A-Racing
19:07
A5
Nissan Almera GTi
76.
88
David Sultanjants
Hendrik Paimets
EST
Paide ASK
19:07
A5
Honda Civic Type-R
77.
89
Juri Kirillov
Vladimir Novoseltsev
RUS
Juri Kirillov
19:08
A5
Citroen C2
78.
90
Risto Märtson
Ilmar Pukk
EST
Navaka Racing SK
19:08
A5
Ford Focus
79.
91
Andrei Jušin
Anastasia Selivanova
RUS
Edelweis Rally Team
19:09
N2
Honda Civic Type-R
80.
30
Pasi Tiainen
Harri Turtiainen
FIN
Pasi Tiainen
19:09
E7
Toyota Corolla Coupe
81.
92
Ain Teppo
Siimo Sõmer
EST
Reinsalu Sport
19:10
E7
Lada VFTS
82.
93
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:10
E8
Opel Astra
83.
94
Andres Lichtfeldt
Aivar Kaldaru
EST
SK Jokker
19:11
E10
Nissan Sunny GTI-R
84.
95
Matti Lahtinen
Pertti Lahtinen
FIN
Matti Pekka Albert Lahtinen
19:11
E9
Ford Escort RS 2000
85.
96
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
19:12
E8
Nissan Sunny GTi
86.
97
Harri Rodendau
Valdur Komp
EST
Alavel - OMP Racing
19:12
E9
Ford Escort MK 2
87.
98
Alar Tatrik
Tom Rist
EST
Alavel - OMP Racing
19:13
E9
Ford Escort MK 2
88.
99
Endel Kraas
Pentti Tiainen
EST
LaitseRallyPark
19:13
E9
BMW 325
89.
100
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
19:14
E8
Opel Ascona B
90.
101
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:14
E7
Lada VFTS
91.
102
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
19:15
E7
Lada Samara
92.
103
Madis Mägi
Jaan Halliste
EST
Yellow Racing
19:15
E8
BMW Compact
93.
105
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
19:16
E7
Toyota Corolla
94.
106
Olavi Pukk
Tarvo Saar
EST
SMR Motorsport
19:16
E8
Opel Kadett
95.
107
Tanel Müürsepp
Neeme Järvpõld
EST
SK Villu
19:17
E7
VAZ 2108
96.
108
Virko Juga
Tarvo Aulik
EST
SK Jokker
19:17
E7
Lada Samara
97.
109
Avo Kivinukk
Tiit Tiivoja
EST
Alavel - OMP Racing
19:18
E9
BMW 318
98.
110
Pentti Ihalainen
Vesa Manninen
FIN
Pentti Ihalainen
19:18
E7
Toyota Corolla 1600 GT
99.
111
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS-Racing
19:19
E7
VW Golf
100.
112
Kristjan Lüüding
Aivo Turja
EST
Toomas Sepp
19:19
E9
BMW Compact
101.
138
Hannu Kortesuo
Mika Kortesuo
FIN
JOS Rally Team
19:20
E9
Opel Manta
102.
144
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
A-Racing
19:20
E9
Ford Escort
103.
113
Jaan Teesalu
Kalle Kalmus
EST
Alavel - OMP Racing
19:21
E10
Mitsubishi Galant VR-4
104.
115
Kaido Kaidis
Gert Kubpart
EST
OK TSK
19:21
E7
Toyota Starlet
105.
116
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
19:22
E7
Lada Samara
106.
117
Indrek Tammvere
Kaarel Lääne
EST
Team RRC
19:22
E7
Lada Samara
107.
118
Rain Lipson
Erik Lepikson
EST
OK TSK
19:23
E7
VAZ 2106
108.
119
Peter Loorits
Priit Mae
EST
MR Racing
19:23
E8
Daewoo Lanos
109.
120
Mait Madik
Priit Hain
EST
SK Roolivelled
19:24
E8
Nissan Sunny GTi
110.
121
Einar Soe
Tarmo Kaseorg
EST
Sar-Tech Motorsport
19:24
E8
Lada VFTS
111.
122
Kaido Viira
Tarmo Vajak
EST
SK Jokker
19:25
E8
VW Golf
112.
123
Vello Lõugas
Mait Mättik
EST
SK Villu
19:25
E7
VAZ 2105
113.
124
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
19:26
E8
VW Golf
114.
125
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
19:26
E8
VAZ 2105
115.
126
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-Racing
19:27
E8
VW Golf 3
116.
127
Keio Rubli
Hendrik Laaneoks
EST
Paide ASK
19:27
E8
Opel Astra
117.
128
Tero Korhonen
Kimmo Siekkinen
FIN
Printsport Oy
19:28
E8
Opel Astra F GSi
118.
129
Mart Kask
Indrek Sander
EST
LaitseRallyPark
19:28
E8
BMW 320
119.
130
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:29
E8
Nissan Sunny GTi
120.
131
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Jaanimäe RT
19:29
E8
VW Golf
121.
132
Arjans Gutmanis
Edgars Avotins
LAT
Arjans Gutmanis
19:30
E8
VW Golf III
122.
133
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Jaanimäe RT
19:30
E9
Nissan Sunny
123.
134
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
19:31
E8
Ford Escort RS 2000
124.
135
Kajar Vassil
Ivar Rosenberg
EST
SK Villu
19:31
E8
Lada VFTS
125.
136
Markku Reilio
Jarno Junnila
FIN
Markku Reilio
19:32
E7
Toyota Starlet 1300
126.
137
Argo Aednurm
Tõnis Kask
EST
MR Racing
19:32
E8
Mitsubishi Colt
127.
139
Satu Tanskanen
Sirpa Jokinen
FIN
Satu Tanskanen
19:33
E9
Ford Escort
128.
140
Mika Halttunen
Paavo Virtanen
FIN
Mika Halttunen
19:33
E9
Ford Escort RS 2000
129.
141
Margus Künnap
Margus Mardiste
EST
Märjamaa Rally Team
19:34
E9
Ford Sierra RS
130.
142
Andre Vare
Hasko Kepp
EST
Jakoch Racing
19:34
E9
Honda Civic
131.
143
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK Villu
19:35
E9
VAZ 2101
132.
145
Anre Saks
Rainer Maasik
EST
Team RRC
19:35
E8
Nissan Sunny
133.
146
Roman Solujazikov
Robert Kaskema
EST
Ekström Rally Team
19:36
E7
Honda Civic CRX
134.
147
Mario Karuse
Allain Karuse
EST
A-Karuse AMK
II liiga
Opel Astra
135.
148
Alar Hermanson
Henri Franke
EST
AMK Ligur Racing
II liiga
Opel Coupe Rallye
136.
149
Rain Johanson
Lauri Kasemaa
EST
SK Villu
II liiga
Ford Sierra
137.
150
Holger Kangro
Andri Schmidt
EST
SK Villu
II liiga
Audi 80
138.
151
Indrek Ups
Marten Madissoo
EST
LaitseRallyPark
II liiga noor
Honda Civic CRX
139.
152
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
II liiga noor
Honda Civic Type-R
140.
153
Meelis Lillemets
Mart Teesalu
EST
Jaanimäe RT
II liiga noor
Ford Escort
141.
154
Mikk Koppel
Meelis Orgla
EST
Roolivelled SK
II liiga
Nissan Sunny GTI
142.
155
Henri Haav
Tanel Mulla
EST
Märjamaa Rally Team
II liiga noor
Lada Samara
143.
156
Taivo Sisas
Klen Valting
EST
Märjamaa Rally Team
II liiga
Lada VFTS
144.
157
Kaljo Sadam
Andres Maripuu
EST
Sar-Tech Motosport
II liiga
AZLK 2140
145.
158
Andres Olvik
Tõnu Raudkats
EST
A-Racing
II liiga
AZLK 2140
146.
159
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
A-Racing
II liiga
AZLK 2140
147.
160
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
II liiga
AZLK 2140
148.
161
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
A-Racing
II liiga
IZ 412 IE
149.
162
Kristo Tamm
Olavi Kask
EST
SK Roolivelled
II liiga
IZ Kombi
150.
163
Andrus Mäeots
Indrek Irs
EST
Rallitiim Hobikad
II liiga
AZLK 2140
151.
164
Kalle Melioranski
Martin Mäeks
EST
SK Roolivelled
II liiga
IZ 412 IE
152.
165
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
153.
166
Raivo Prukner
Reiner Prukner
EST
JR Racing Team
E11
GAZ 51
154.
167
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
155.
168
Hindrek Kio
Marek Laurimaa
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51A
156.
169
Marko Kurba
Egon Tüür
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
157.
170
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52-04
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
11.09.2017
Kulbilohu rallikross 9.09.17 (0)
09.09.2017
Tapa autokross 09.09.2017 (0)
31.08.2017
Smiltene autokross 27.08.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
21.09.2017 10:52
Rahvaspordi komitee koosolek (0)
11.09.2017 19:50
Tapa autokross Sügis 2017 (0)
10.09.2017 09:20
Auto tagaosa madaldamine (BMW) (1)
09.09.2017 20:40
Varbola Rahvaralli 2017 (0)
08.09.2017 10:03
VIDEO: Tapa rahvaralli Uno Aava karikale 2017 (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia