Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Otepää ralli
Toimumise aeg: 20.07.2007-21.07.2007
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Jari-Matti Latvala
Miikka Anttila
FIN
Jari-Matti Latvala
18:30
A6
Toyota Corolla WRC
2.
2
Urmo Aava
Kuldar Sikk
EST
Urmo Aava
18:31
A6
Mitsubishi Lancer WRC
3.
3
Jaan Mölder
Katrin Becker
EST / D
Jaan Mölder
18:32
A6
Toyota Corolla WRC
4.
4
Jukka Ketomäki
Kai Risberg
FIN
Jukka Ketomäki
18:33
A6
Škoda Octavia WRC
5.
5
Aigar Pärs
Ken Järveoja
EST
Aigar Pärs
18:34
A5
Suzuki Swift
6.
6
Aaron Nicolai Burkart
Michael Koelbach
D
Aaron Nicolai Burkart
18:35
A5
Citroen C2 S1600
7.
7
Milos Komljenovic
Aleksandar Jeremic
SRB
Intersped Racing Team
18:36
A5
Renault Clio Sport
8.
8
Andrea Cortinovis
Flavio Zanella
ITA
Andrea Cortinovis
18:37
A5
Renault Clio Sport S1600
9.
9
Jevgeni Novikov
Dmitri Tšumak
RUS
E-Art Racing Team
18:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
10
Rainer Aus
Kristo Kraag
EST
Subaru - Finest Rally Team
18:39
N3
Subaru Impreza
11.
11
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
18:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
12
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:41
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
13.
15
Margus Murakas
Raul Markus
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
18:42
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
14.
16
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
18:43
N3
Subaru Impreza Spec C
15.
17
Egon Kaur
Avo Kristov
EST
Subaru - Finest Rally Team
18:44
N3
Subaru Impreza
16.
18
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Artman Racing
18:45
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
17.
19
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
18:46
N3
Subaru Impreza WRX STI
18.
20
Maris Neiksans
Maris Jekabsons
LAT
LMT Rally Team
18:47
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
19.
21
Mait Meriloo
Peep Kallaste
EST
Team RRC
18:48
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
20.
22
Georg Gross
Madis Halling
EST
Grossi Rally Team
18:49
A6
Subaru Impreza
21.
23
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
18:50
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
22.
24
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
Taif Rally Team
18:51
N3
Peugeot 207 Sport
23.
25
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
18:52
N3
Subaru Impreza Spec C
24.
26
Aleksander Käo
Riho Luik
EST
Norpot Racing
18:53
N3
Subaru Impreza
25.
27
Ott Tänak
Raigo Mölder
EST
OK TSK
18:54
N2
Renault Clio
26.
28
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:55
A5
Nissan Almera
27.
29
Priit Ollino
Mairo Romandi
EST
Jaanimäe RT
18:56
A5
Renault Clio R3
28.
30
Kaspar Koitla
Toomas Valter
EST
SMR Motorsport
18:57
N2
Honda Civic Type-R
29.
31
Gabriel Müürsepp
Ain Heiskonen
EST
A-Racing
18:58
N2
Honda Civic Type-R
30.
32
Hendrik Kers
Raino Verliin
EST
Team RRC
18:59
N2
Renault Clio
31.
33
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
19:00
N2
Honda Civic Type-R
32.
34
Toni Lukander
Pasi Hedman
FIN
Pasi Hedman
19:01
N2
Honda Civic Type-R
33.
35
Dominykas Butvilas
Valdas Butvilas
LIT
ATAKA Racing
19:02
N3
Subaru Impreza Spec C
34.
36
Priit Pettai
Aren Põder
EST
Team RRC
19:03
N3
Subaru Impreza Spec C
35.
37
Igor Sokolov
Vasily Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
19:04
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
36.
38
Aivo Hintser
Aivar Linnamäe
EST
AGK Sportdrive
19:05
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
37.
39
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
19:06
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
38.
40
Aleksander Gorlaškin
Valentin Rodionov
RUS
AGK Sportdrive
19:07
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
39.
41
Jukka Metsälä
Timo Vesterinen
FIN
Timo Vesterinen
19:08
N3
Subaru Impreza WRX STI
40.
44
Riho Rähn
Andrus Toom
EST
Team RRC
19:09
A6
Mitsubishi Lancer Evo 5
41.
46
Dmitri Birjukov
Aleksei Kurnosov
RUS
ASport
19:10
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
42.
47
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
Laitse Rally Park
19:11
E9
BMW M3
43.
48
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
AGK Sportdrive
19:12
E10
Mitsubishi Galant VR-4
44.
49
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:13
E8
Toyota Starlet
45.
50
Gennadi Denisov
Maria Obraztsova
RUS
AGK Sportdrive
19:14
E10
Mitsubishi Lancer Evo 4
46.
51
Veli-Matti Havelin
Juha Heikkilä
FIN
Veli-Matti Havelin
19:15
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
47.
52
Marko Kasepõld
Janno Older
EST
Märjamaa Rally Team
19:16
E7
Lada Samara
48.
53
Viljar Ventsel
Kristjan Värv
EST
Laitse Rally Park
19:17
E8
VAZ 2105
49.
54
Sergei Židkov
Sergei Gerasimenko
RUS
A-Racing
19:18
E8
VW Golf II
50.
55
Timo Markkanen
Pasi Tiainen
FIN
ASK OY
19:19
E7
Toyota Starlet
51.
56
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
AMK Ligur Racing
19:20
E7
Lada Samara
52.
57
Madis Mägi
Jaan Halliste
EST
Yellow Racing
19:21
E8
BMW Compact
53.
58
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
19:22
E7
Toyota Starlet
54.
59
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
19:23
A5
Honda Civic Type-R
55.
60
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
19:24
A5
Citroen C2
56.
62
Uldis Briedis
Ints Palma
LAT
Uldis Briedis
19:25
A5
Renault Clio
57.
64
Mait Laidvee
Kaido Kaasik
EST
A-Racing
19:26
A5
Nissan Almera GTi
58.
65
Risto Märtson
Ilmar Pukk
EST
Navaka Racing SK
19:27
A5
Ford Focus
59.
66
Armo Avila
Jörgen Pukk
EST
MR Racing
19:28
N2
Honda Civic Type-R
60.
67
Olavi Pukk
Tarvo Saar
EST
SMR Motorsport
19:29
E8
Opel Kadett
61.
68
Ain Teppo
Siimo Sõmer
EST
Reinsalu Sport
19:30
E7
Lada VFTS
62.
69
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
19:31
E8
Lada VFTS
63.
71
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-Racing
19:32
E8
VW Golf III
64.
72
Lauri Reintam
Oliver Peebo
EST
SK Jokker
19:33
E7
Lada Samara
65.
73
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
19:34
E8
Lada Samara
66.
74
Tarmo Järveoja
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
19:35
E8
Ford Fiesta
67.
75
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
19:36
E8
Nissan Sunny GTI
68.
78
Taivo Jaansoo
Peter Loorits
EST
MR Racing
19:37
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
69.
79
Roman Sokolov
Janek Tamm
EST
AGK Sportdrive
19:38
E10
Mitsubishi Galant VR-4
70.
81
Allar Goldberg
Mihkel Lääne
EST
Team RRC
19:39
E10
Lancia Delta HF Integrale
71.
82
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
19:40
E8
Opel Ascona B
72.
83
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
19:41
E7
Toyota Corolla GT
73.
84
Anton Shakhov
Gleb Polosukhin
RUS
A-Racing
19:42
E7
Citroen Saxo VTS
74.
85
Kristo Subi
Tarmo Silt
EST
AMK Ligur Racing
19:43
E7
Toyota Corolla GTI
75.
86
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Jaanimäe RT
19:44
E9
Nissan Sunny
76.
87
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
19:45
E8
Opel Astra F
77.
88
Asso Ojandu
Rein Jõessar
EST
Märjamaa Rally Team
19:46
E7
VAZ 2108
78.
89
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
19:47
E7
Lada Samara
79.
90
Endel Kraas
Pentti Tiainen
EST / FIN
Laitse Rally Park
19:48
E9
BMW 325
80.
91
Jaan Pettai
Mihkel Haug
EST
Elva ASK
19:49
E7
Lada Samara
81.
92
Tanel Müürsepp
Rivo Hell
EST
SK Villu
19:50
E7
Lada Samara
82.
93
Kristjan Lüüding
Jaanus Lüüding
EST
Sar-Tech Motorsport
19:51
E9
BMW Compact M3
83.
95
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK Villu
19:52
E9
VAZ 2101
84.
97
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
A-Racing
19:53
E9
Ford Escort RS 2000
85.
98
Argo Aednurm
Tõnis Kask
EST
MR Racing
19:54
E8
Mitsubishi Colt
86.
99
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
19:55
E8
Ford Escort RS 2000
87.
100
Avo Kivinukk
Tiit Tiivoja
EST
Alavel OMP Racing
19:56
E9
BMW Compact 318i
88.
101
Kajar Vassil
Ivar Rosenberg
EST
SK Villu
19:57
E8
Lada VFTS
89.
102
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS Racing
19:58
E7
VW Golf
90.
104
Mart Kask
Tanel Maasoo
EST
Laitse Rally Park
19:59
E8
BMW 320
91.
106
Rain Lipson
Erik Lepikson
EST
OK TSK
20:00
E7
VAZ 2106
92.
107
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
20:01
E8
VAZ 2105
93.
108
Margus Künnap
Margus Mardiste
EST
Märjamaa Rally Team
20:02
E9
Ford Sierra RS
94.
109
Vello Lõugas
Mait Mättik
EST
SK Villu
20:03
E7
VAZ 2105
95.
112
Mario Karuse
Allain Karuse
EST
A-Karuse AMK
II liiga
Opel Astra
96.
113
Rivo Vähi
Margus Zolotov
EST
A-Racing
II liiga noor
VW Golf
97.
115
Romet Tsirna
Alari Jüriöö
EST
A-Racing
II liiga noor
Honda Civic Type-R
98.
116
Timo Kallingo
Lauri Annuk
EST
A-Racing
II liiga
Mitsubishi Galant
99.
117
Tarmo Tiits
Enar Saar
EST
Jaanimäe RT
II liiga
VW Golf
100.
118
Indrek Ups
Marten Madissoo
EST
Laitse Rally Park
II liiga noor
Honda Civic CRX
101.
119
Ivar Koppel
Rutt Läänemets
EST
Reinsalu Sport
II liiga
Ford Sierra
102.
120
Mikk Koppel
Meelis Orgla
EST
SK Roolivelled
II liiga
Nissan Sunny
103.
121
Rain Johanson
Teele Sepp
EST
SK Villu
II liiga
Ford Sierra
104.
123
Avo Kivimaa
Andrei Kippar
EST
A-Racing
II liiga
IZ 412 IE
105.
124
Kaljo Sadam
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
II liiga
AZLK 2140
106.
126
Kristo Tamm
Olavi Kask
EST
SK Roolivelled
II liiga
IZ Kombi
107.
127
Vahur Kellamov
Marko Keerberg
EST
A-Racing
II liiga
AZLK 2140
108.
128
Elmo Käärik
Heiti Laast
EST
SK Roolivelled
II liiga
AZLK 2140
109.
129
Kalle Melioranski
Martin Mäeks
EST
SK Roolivelled
II liiga
IZ 412 IE
110.
135
Raivo Reineberk
Katri P?lluste
EST
ProRex Racing
II liiga
Honda Civic CRX
111.
130
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
E11
GAZ 51A
112.
131
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
113.
132
Ants Kristall
Heiti Mering
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51
114.
133
Hindrek Kio
Marek Laurimaa
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 51A
115.
134
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
E11
GAZ 52
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 502
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 308
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
23.11.2017 20:56
LadaSamara NukkVõll 270 OSTAN (0)
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia