Kliki siia Kliki siia
Kas oled sel aastal külastanud mõnd võistlust väljaspool Eestit?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Saaremaa ralli
Toimumise aeg: 12.10.2007-13.10.2007
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
21
Jaan Mölder
Raul Markus
EST
Jaan Mölder
17:30
N3
Fiat Punto
2.
1
Jevgeni Novikov
Dmitri Tšumak
RUS
E-ART Racing Team
17:31
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
3.
2
Rainer Aus
Kristo Kraag
EST
Subaru - Finest Rally Team
17:32
N3
Subaru Impreza STI Spec C
4.
3
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
17:33
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
4
Margus Remmak
Urmas Roosimaa
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:34
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
6.
5
Riku Tahko
Markus Soininen
FIN
Riku Tahko
17:35
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
7.
6
Egon Kaur
Simo Koskinen
EST
Subaru - Finest Rally Team
17:36
N3
Subaru Impreza STI Spec C
8.
7
Janis Vorobjovs
Guntis Ervalds
LAT
VeGa Sports
17:37
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
8
Slava Popov
Talis Perosti
EST
Ekström Rally Team
17:38
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
10.
9
Margus Murakas
Silver Kütt
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
17:39
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
11.
10
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
Juta - Statoil Rally Team
17:40
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
12.
11
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
17:41
N3
Subaru Impreza STI Spec C
13.
14
Ats Remmelg
Janek Saveljev
EST
Cueks Racing
17:42
N3
Subaru Impreza WRX STI
14.
15
Martins Bucins
Renars Francis
LAT
Liepajas Rallija Komanda
17:43
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
15.
16
Marko Virkoja
Jaan Põldsepp
EST
Artman Racing
17:44
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
16.
17
Ivars Caune
Vladimirs Barinovs
LAT
Sky Rally Team
17:45
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
17.
18
Timo Pulkkinen
Lasse Miettinen
FIN
ALD Automotive
17:46
N3
Subaru Impreza WRX STI
18.
59
Andis Grinbergs
Edgars Svencis
LAT
Kaspars Valdmanis
17:47
N3
Subaru Impreza
19.
22
Ott Tänak
Raigo Mõlder
EST
OK TSK
17:48
N2
Renault Clio
20.
23
Arvo Ojaperv
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
17:49
A5
Nissan Almera
21.
24
Kaspar Koitla
Kristo Kallas
EST
SMR Motorsport
17:50
N2
Honda Civic Type-R
22.
25
Georg Gross
Toomas Kasak
EST
Grossi Rally Team
17:51
N3
Subaru Impreza
23.
26
Kaspars Šimkus
Armands Šimkus
LAT
Kaspars Valdmanis
17:52
A6
Subaru Impreza
24.
27
Jaanus Murakas
Jaago Kuriks
EST
M.K.E. Motorsport - Silberauto
17:53
A6
Mitsubishi Lancer Evo 7
25.
28
Stanislav Travnikov
Konstantin Samushiya
LAT / RUS
Rami R-evolution Racing
17:54
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
26.
29
Dominykas Butvilas
Valdas Butvilas
LIT
ATAKA Racing
17:55
N3
Subaru Impreza STI Spec C
27.
30
Andres Kask
Hanno Lõpp
EST
Elva ASK
17:56
N3
Subaru Impreza
28.
31
Andris Baumanis
Raitis Jagodkins
LAT
Harju KEK Ralliklubi
17:57
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
29.
43
Kimmo Jalava
Jani Vainikka
FIN
Kimmo Jalava
17:58
E8
Toyota Starlet
30.
44
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
Laitse Rally Park
17:59
E9
BMW M3
31.
45
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:00
E8
Toyota Starlet
32.
65
Jarno Kinnunen
Marko Sallinen
FIN
Erno Kinnunen
18:01
N2
Honda Civic Type-R
33.
51
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
18:02
N2
Honda Civic Type-R
34.
32
Igor Sokolov
Vasili Mirkotan
RUS
Syrus Rally Team
18:03
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
35.
33
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
TAIF Rally Team
18:04
N3
Peugeot 207 Sport
36.
34
Zilvinas Jursys
Greta Germanaviciute
LIT
AG Racing
18:05
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
37.
35
Mihkel Niinemäe
Aare Ojamäe
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:06
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
38.
72
Janis Feldmanis
Juris Vilmanis
LAT
Kaspars Valdmanis
18:07
N3
Subaru Impreza
39.
36
Aleksandr Gorelov
Igor Skuridin
RUS
VeGa Sports
18:08
A6
Mitsubishi Lancer Evo 8
40.
37
Pait Reiman
Gunnar Urb
EST
Team RRC
18:09
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
41.
38
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Team RRC
18:10
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
42.
39
Dans Lescs
Janis Viksna
LAT
Liepajas Rallija Komanda
18:11
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
43.
40
Aivo Hintser
Aivar Linnamäe
EST
AGK Sportdrive
18:12
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
44.
41
Ivan Mironov
Sergey Denisov
RUS
SC Megapolis
18:13
N3
Subaru Impreza
45.
42
Kaido Raiend
Kalev Kuzmin
EST
Norpot Racing
18:14
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
46.
46
Kristo Puusepp
Külvar Mand
EST
Sar-Tech Motorsport
18:15
E7
Toyota Starlet
47.
47
Marko Kasepõld
Sven Raid
EST
Märjamaa Rally Team
18:16
E7
Lada Samara
48.
48
Andrus Vahi
Renee Reinu
EST
AMK Ligur Racing
18:17
E7
Lada Samara
49.
49
Madis Mägi
Jaan Halliste
EST
Yellow Racing
18:18
E8
BMW Compact
50.
50
Gabriel Müürsepp
Ain Heiskonen
EST
A-Racing
18:19
A5
Honda Civic Type-R
51.
52
Hendrik Kers
Viljo Vider
EST
Team RRC
18:20
N2
Renault Clio
52.
53
Toni Lukander
Pasi Hedman
FIN
Pasi Hedman
18:21
N2
Honda Civic Type-R
53.
54
Darius Vilimas
Žilvinas Žeromskas
LIT
Ukmerges ASK-Lautra Motorsport
18:22
A5
Renault Clio Sport R3
54.
55
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Jaanimäe RT
18:23
A5
Citroen C2
55.
56
Denis Grodetski
Safoni Lotko
RUS
Cueks Racing
18:24
N3
Subaru Impreza Spec C
56.
60
Aleksander Gorlaškin
Valentin Rodionov
RUS
AGK Sportdrive
18:25
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
57.
61
Andris Lontons
Mareks Stirna
LAT
Sky Rally Team
18:26
N3
Mitsubishi Lancer Evo 9
58.
62
Riho Rähn
Andrus Toom
EST
Team RRC
18:27
A6
Mitsubishi Lancer Evo 5
59.
63
Haiti Arendi
Erik Sei
EST
Harju KEK Ralliklubi
18:28
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
60.
64
Timo Vaarmann
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
18:29
A5
Nissan Almera GTi
61.
66
Mikko Kaistamo
Matti Kaskinen
FIN
Mikko Kaistamo
18:30
N2
Honda Civic Type-R
62.
68
Tiit Rattasep
Risto Härm
EST
A-Racing
18:31
A5
Honda Civic Type-R
63.
69
Risto Märtson
Ilmar Pukk
EST
Navaka Racing SK
18:32
A5
Ford Focus
64.
70
Atis Veismanis
Dzo Labuckas
LAT
Atis Veismanis
18:33
A5
Honda Civic Type-R
65.
71
Erno Kinnunen
Jussi Kotilainen
FIN
Erno Kinnunen
18:34
N2
Honda Integra
66.
73
Tarmo Savisaar
Tarmo Lai
EST
SK Jokker
18:35
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
67.
75
Guntars Mikelsons
Uldis Kalvis
LAT
Guntars Mikelsons
18:36
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
68.
76
Oleg Sinitsyn
Jevgeni Kalachev
RUS
ASport
18:37
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
69.
77
Yuri Protasov
Alexander Gorbik
UKR
Anatoliy Ermakov
18:38
N3
Mitsubishi Lancer Evo 8
70.
78
Dmitri Birjukov
Aleksei Kurnosov
RUS
ASport
18:39
N3
Mitsubishi Lancer Evo 6
71.
79
Artem Nazarov
Maxim Nazarov
RUS
AGK Sportdrive
18:40
A6
Mitsubishi Lancer Evo 6
72.
80
Siim Viisut
Mart Viisut
EST
MR Racing
18:41
N3
Subaru Impreza
73.
81
Alo Hintser
Meelis Pärn
EST
AGK Sportdrive
18:42
E10
Mitsubishi Galant VR-4
74.
82
Taivo Jaansoo
Olavi Konsa
EST
MR Racing
18:43
E10
Mitsubishi Lancer Evo 3
75.
83
Sergei Židkov
Sergei Gerasimenko
RUS
A-Racing
18:44
E8
VW Golf II
76.
84
Janne Salonen
Jarno Hatakka
FIN
Janne Salonen
18:45
E9
MB 190 2.5 16V
77.
85
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:46
E7
Toyota Corolla GT
78.
86
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
A-Karuse AMK
18:47
E7
Toyota Starlet
79.
87
Tarmo Järveoja
Martin Järveoja
EST
Elva ASK
18:48
E8
Ford Fiesta
80.
88
Mika Halttunen
Jukka Jämsen
FIN
Mika Halttunen
18:49
E9
Ford Escort RS 2000
81.
89
Hannu Kortesuo
Janek Aaviste
FIN / EST
JOS Rallye Team
18:50
E9
Opel Manta
82.
90
Vahur Err
Meelis Goldberg
EST
SK Roolivelled
18:51
E8
Nissan Sunny GTi
83.
91
Lauri Reintam
Oliver Peebo
EST
SK Jokker
18:52
E7
Lada Samara
84.
92
Ilkka Rantala
Mika Aaltonen
FIN
Mika Aaltonen
18:53
E9
BMW M3
85.
93
Mihkel Kärner
Karle Rahu
EST
Ekström Rally Team
18:54
E8
Opel Ascona B
86.
94
Erko Eriste
Alo Ivask
EST
Erki Sport
18:55
E8
Lada Samara
87.
95
Mait Madik
Priit Hain
EST
SK Roolivelled
18:56
E8
Nissan Sunny GTi
88.
96
Timo Mäki
Mika Kortesuo
FIN
JOS Rallye Team
18:57
E8
Opel Kadet GSi 16V
89.
97
Rudolf Rohusaar
Mihkel Sagar
EST
Jaanimäe RT
18:58
E8
VW Golf
90.
98
Tõnu Sepp
Martin Rimmel
EST
AMK Ligur Racing
18:59
E8
Opel Astra F Gsi 16V
91.
99
Roman Sokolov
Janek Tamm
EST
AGK Sportdrive
19:00
E10
Mitsubishi Galant VR-4
92.
100
Väino Laatsarus
Gunnar Roop
EST
Tamsalu AMK
19:01
E10
Toyota Celica
93.
101
David Sultanjants
Hendrik Paimets
EST
Paide ASK
19:02
A5
Honda Civic Type-R
94.
102
Armo Avila
Jörgen Pukk
EST
MR Racing
19:03
A5
Honda Civic Type-R
95.
162
Jan Õunaste
Jarno Talve
EST
SK Roolivelled
19:04
E8
Nissan Sunny
96.
103
Jevgeni Rogov
Aleksei Starodubtsev
RUS
A-Racing
19:05
E8
VW Golf III
97.
104
Jevgeni Fisher
Sergei Bakun
RUS
A-Racing
19:06
E8
VW Golf III
98.
105
Virko Juga
Tarvo Aulik
EST
SK Jokker
19:07
E7
Lada Samara
99.
106
Harri Rodendau
Valdur Komp
EST
Alavel OMP Racing
19:08
E9
Ford Escort MK 2
100.
107
Tomi Rönnemaa
Harri Savolainen
FIN
Spauk Rally Team Police Finland
19:09
E7
Toyota Corolla
101.
108
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:10
E8
Lada VFTS
102.
109
Timmu Kõrge
Taavi Kõrge
EST
Sar-Tech Motorsport
19:11
E7
VAZ 2105
103.
110
Kristo Subi
Hanno Tamtik
EST
AMK Ligur Racing
19:12
E7
Toyota Corolla GTi
104.
112
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
Petri Reinikainen
19:13
E9
MB 190 2.5 16V
105.
113
Einar Valdmaa
Janno Older
EST
Paide ASK
19:14
E7
Toyota Corolla GT
106.
114
Meelis Vaarma
Urmet Aare
EST
Paide ASK
19:15
E7
Lada Samara
107.
115
Asso Ojandu
Rein Jõessar
EST
Märjamaa Rally Team
19:16
E7
VAZ 2108
108.
116
Raido Laulik
Tônis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:17
E8
Nissan Sunny GTi
109.
117
Endel Kraas
Pentti Tiainen
EST / FIN
Laitse Rally Park
19:18
E9
BMW 325
110.
118
Tanel Müürsepp
Neeme Järvepõld
EST
SK Villu
19:19
E7
Lada Samara
111.
119
Enn Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
Jaanimäe RT
19:20
E9
Nissan Sunny GTi
112.
120
Kristjan Lüüding
Jaanus Lüüding
EST
Sar-Tech Motorsport
19:21
E9
BMW Compact
113.
121
Janek Mõik
Tarmo Varvas
EST
Sar-Tech Motorsport
19:22
E8
VAZ 2105
114.
122
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:23
E7
Lada Samara
115.
123
Jaan Pettai
Inger Tuur
EST
Elva ASK
19:24
E7
Lada Samara
116.
125
Martti Varik
Priit Holtsmann
EST
Elva ASK
19:25
E7
Lada Samara
117.
126
Avo Kivinukk
Tiit Tiivoja
EST
Alavel OMP Racing
19:26
E9
BMW Compact
118.
129
Juha Laaksonen
Tuomo Nikkola
FIN
JOS Rallye Team
19:27
E7
Toyota Corolla FX
119.
130
Reemo Michelson
Andrus Valdmaa
EST
A-Racing
19:28
E9
Ford Escort
120.
131
Anre Saks
Rainer Maasik
EST
Team RRC
19:29
E8
Nissan Sunny
121.
132
Toomas Aavisto
Kalle Kaljula
EST
OK TSK
19:30
E9
Ford Escort RS 2000
122.
133
Janis Kajo
Paavo Pärnakivi
EST
JMS Racing
19:31
E7
VW Golf
123.
134
Mart Kask
Tanel Maasoo
EST
Laitse Rally Park
19:32
E8
BMW 320
124.
135
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK Villu
19:33
E9
VAZ 2101
125.
137
Avo Reimal
Argo Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
19:34
E8
VW Golf II
126.
138
Rein Koch
Andre Vare
EST
Jakoch Racing
19:35
E9
Honda Civic
127.
140
Harald Torn
Lembit Pajusaar
EST
Sar-Tech Motorsport
19:36
E7
Mitsubishi Colt
128.
141
Vello Lõugas
Mait Mättik
EST
SK Villu
19:37
E7
VAZ 2105
129.
142
Margus Künnap
Maila Vaher
EST
Märjamaa Rally Team
19:38
E9
Ford Sierra RS
130.
152
Pentti Ihalainen
Jarkko Riukula
FIN
Pentti Ihalainen
19:39
E7
Toyota Corolla GT
131.
153
Roman Solujazikov
Robert Kaskema
EST
Ekström Rally Team
19:40
E7
Honda Civic CRX
132.
154
Holger Kangro
Martin Härma
EST
SK Villu
19:41
E10
Audi 80
133.
155
Rünno Ubinhain
Riho Teinvald
EST
Laitse Rally Park
19:42
N2
Nissan Almera
134.
156
Lauri Ristolainen
Madis Enok
EST
SK Jokker
19:43
E7
Lada VFTS
135.
157
Markku Reilio
Jarno Junnila
FIN
Markku Reilio
19:44
E7
Toyota Starlet 1300
136.
159
Kari Bäckroos
Hannu Sallinen
FIN
Handcuff Team Police Finland
19:45
E7
Toyota Starlet
137.
160
Jaan Teesalu
Kalle Kalmus
EST
Alavel OMP Racing
19:46
E10
Mitsubishi Galant VR-4
138.
161
Kaljo Sadam
Andres Maripuu
EST
Sar-Tech Motorsport
19:47
E7
AZLK 2140
139.
143
Marco Lee
Heiti Mering
EST
AMK Ligur Racing
19:50
E11
GAZ 51A
140.
144
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
19:51
E11
GAZ 51A
141.
145
Aare Müil
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
19:52
E11
GAZ 51
142.
146
Priit Liblik
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
19:53
E11
GAZ 52-04
143.
147
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
19:54
E11
GAZ 52
144.
148
Hindrek Kio
Marek Laurimaa
EST
Märjamaa Rally Team
19:55
E11
GAZ 51A
145.
150
Peeter Silde
Raivo Johannes
EST
Märjamaa Rally Team
19:56
E11
GAZ 52-04
146.
151
Taavi Niinemets
Esko Allika
EST
Märjamaa Rally Team
19:57
E11
GAZ 51A
Artikli juurde
19.11.2017
Austraalias teisena finišeerinud Tänak lõpetas hooaja kolmanda kohaga (0), 525
Artikli juurde
19.11.2017
Autospordihooaja parimaid autasustatakse 7. detsembril (0), 333
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
19.11.2017
Austraalia ralli 2017 (0)
29.10.2017
Vasalemma rahvasprint 28.10.17 (0)
29.10.2017
Saaremaa ralli 13-14.10.17 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
23.11.2017 20:56
LadaSamara NukkVõll 270 OSTAN (0)
09.11.2017 20:52
Best of 2017 (1)
30.10.2017 16:21
Saaremaa ralli 2017 (18)
13.10.2017 14:42
Läänemaa Rahvaralli 2017 (1)
10.10.2017 01:41
Rally Liepāja 2017' (0)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia