Kliki siia Kliki siia
Kas sinu elu saab olema häiritud väljakuulutatud eriolukorra tõttu?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Saaremaa ralli
Toimumise aeg: 08.10.2010-09.10.2010
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Mads Østberg
Jonas Andersson
NOR / SWE
Adapta Motorsport AS
17:00
A8
Subaru Impreza WRC S12B
2.
2
Georg Gross
Raigo Mõlder
EST
MM-Motorsport
17:01
A8
Ford Focus RS WRC 03
3.
3
Jukka Hiltunen
Jarkko Kalliolepo
FIN
Balticrallyrent.com
17:02
A8
Ford Focus WRC
4.
4
Ott Tänak
Kuldar Sikk
EST
MM-Motorsport
17:03
N4
Ford Fiesta S2000
5.
5
Sveinung Bieltvedt
Roger Eilertsen
NOR
Sveinung Bieltvedt
17:04
N4
Subaru Impreza STI
6.
6
Egon Kaur
Erik Lepikson
EST
MM-Motorsport
17:05
N4
Subaru Impreza WRX STI
7.
7
Margus Remmak
Olaf Suuder
EST
Harju KEK Ralliklubi
17:06
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
8.
8
Raul Jeets
Andrus Toom
EST
Team RRC
17:07
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
9
Vytautas Švedas
Žilvinas Sakalauskas
LIT
KSK Juta Racing
17:08
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
10.
10
Priit Saluri
Indrek Lepp
EST
Team RRC
17:09
N4
Subaru Impreza WRX STI
11.
11
Rokas Lipeiķis
Inga Lipeikytė
LIT
Egzotikos Autosportas
17:10
E12
Mitsubishi Lancer Evo 8
12.
12
Jānis Vorobjovs
Guntars Zicāns
RUS
Vorobjovs Racing
17:11
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
13.
14
Olexandr Saljuk
Pavlo Tšerepin
UKR
Jevgeni Leonov
17:12
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
14.
15
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
Sar-Tech Motorsport
17:13
N4
Subaru Impreza WRX SpecC
15.
16
Aigar Pärs
Simo Koskinen
EST
MM-Motorsport
17:14
N4
Subaru Impreza WRX STI
16.
17
Jānis Feldmanis
Anrijs Jesse
LAT
Anrijs Jesse
17:15
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
17.
18
Juha Sipilä
Juha-Pekka Lummaa
FIN
Juha Sipilä
17:16
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
18.
19
Dominykas Butvilas
Renatas Vaitkevičius
LIT
Ataka Racing
17:17
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
19.
20
Rolands Mēnesis
Māris Ziediņš
LAT
Rencenu Autoklubs Biedriba
17:18
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
20.
21
Valeri Gorban
Jevgeni Leonov
UKR
Jevgeni Leonov
17:19
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
21.
22
Artjom Nazarov
Sergei Larens
RUS / EST
Artjom Nazarov
17:20
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
22.
24
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
TAIF Rally Team
17:21
N4
Peugeot 207 Sport
23.
26
Timo Pulkkinen
Jorma Haapasaari
FIN
Timo Pulkkinen
17:22
E12
Mitsubishi Lancer Evo 3
24.
27
Igor Grušelevski
Jan Pojedinkov
RUS
Sports Racing Technologies
17:23
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
25.
28
Hendrik Kers
Viljo Vider
EST
Team RRC
17:24
E12
Mitsubishi Lancer Evo 5
26.
29
Vitali Pushkar
Ivan Mišin
UKR
Sana Plus Rally Team
17:25
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
27.
30
Rünno Ubinhain
Priit Hain
EST
OK TSK
17:26
A8
Mitsubishi Lancer Evo 8
28.
31
Kaspar Koitla
Andres Ots
EST
SC Megapolis
17:27
A7
Honda Civic Type-R
29.
32
Siim Plangi
Marek Sarapuu
EST
G. M. Racing SK
17:28
A7
Honda Civic Type-R R3
30.
33
Martin Kangur
Silver Kütt
EST
Catwees Honda Racing
17:29
A7
Honda Civic Type-R R3
31.
34
Sander Pärn
Ken Järveoja
EST
Team Scuderia Nordica
17:30
A7
Renault Clio R3
32.
35
Karl Kruuda
Martin Järveoja
EST
Catwees Honda Racing
17:31
A7
Honda Civic Type-R R3
33.
36
Reiko Lempu
Indrek Jõeäär
EST
Team HH Racing
17:32
A7
Honda Civic Type-R
34.
37
Sami Valme
Antti Linnaketo
FIN
Sami Valme
17:33
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
35.
38
Raul Viilo
Taivo Tuusis
EST
G. M. Racing SK
17:34
A8
Subaru Impreza WRX STI
36.
39
Aivars Bērziņš
Maris Šeflers
LAT
Aivars Bērziņš
17:35
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
37.
40
Henry Ots
Margus Laasik
EST
Sar-Tech Motorsport
17:36
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
38.
41
Armo Avila
Māris Neikšāns
EST / LAT
M.K.E. Motorsport
17:37
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
39.
42
Ivan Mironov
Ain Heiskonen
RUS / EST
SC Megapolis
17:38
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
40.
43
Zigurds Kalniņš
Girts Dombrovskis
LAT
Autostils Rally Technica
17:39
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
41.
45
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LaitseRallyPark
17:40
E11
BMW M3
42.
46
Taavi Kivistik
Taaniel Tigas
EST
ProRex Racing
17:41
E10
Opel Astra GSi
43.
47
Rudolf Rohusaar
Romet Tsirna
EST
ProRex Racing
17:42
E10
Nissan Sunny GTI
44.
48
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
Sar-Tech Motorsport
17:43
E10
Toyota Starlet
45.
49
Martynas Samsonas
Mindaugas Varža
LIT
Samsonas Motorsport
17:44
E10
BMW 320IS
46.
50
Antti Nokkanen
Markus Tankka
FIN
Markus Tankka
17:45
E11
BMW M3
47.
99
Tomi Tukiainen
Pekka Kärmeniemi
FIN
Tomi Tukiainen
17:46
E10
VW Golf GTI 16V 2.0
48.
51
David Sultanjants
Jaan Põldsepp
EST
G. M. Racing SK
17:47
A7
Honda Civic Type-R
49.
52
Oliver Ojaperv
Raul Kulgevee
EST
OK TSK
17:48
N3
Renault Clio Ragnotti
50.
53
Rokas Kvaraciejus
Marius Samuolis
LIT
Automaksis
17:49
A7
Renault Clio
51.
54
Risto Immonen
Mikael Korhonen
FIN
Risto Immonen
17:50
N3
Honda Civic Type-R
52.
55
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
Prorehv Rally Team
17:51
N3
Honda Civic Type-R
53.
56
Markus Abram
Mait Tammjärv
EST
Merkomar Motorsport
17:52
N3
Honda Civic Type-R
54.
57
Kristo Subi
Teele Sepp
EST
G. M. Racing SK
17:53
N3
Honda Civic Type-R
55.
58
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
Texaco Citroen Junior Rallyteam
17:54
A6
Citroen C2 R2
56.
59
Sander Tiisler
Gabriel Müürsepp
EST
G. M. Racing SK
17:55
N3
Honda Civic Type-R
57.
60
Patrik Ottosson
Stefan Ottosson
SWE
Ottossons Rally Team
17:56
A6
Citroen C2 R2 MAX
58.
61
Dmitri Mjatšin
Stanislav Fuzik
RUS
Thomas-Beton Racing
17:57
N3
Honda Civic Type-R
59.
62
Anre Saks
Germo Grünthal
EST
Team RRC
17:58
N3
Honda Civic
60.
63
Miko-Ove Niinemäe
Toomas Valter
EST
Texaco Citroen Junior Rallyteam
17:59
A6
Citroen C2
61.
64
Juri Arshanski
Maksim Burlakov
RUS
Juri Arshanski
18:00
A8
Subaru Impreza WRX STI
62.
65
Mika Halttunen
Jukka Jämsen
FIN
Jukka Jämsen
18:01
N4
Mitsubishi Lancer Evo 8
63.
66
Vasili Grjazin
Georgi Troškin
LAT / RUS
Sports Racing Technologies
18:02
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
64.
67
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
A-Racing
18:03
E12
Subaru Impreza
65.
68
Allan Ilves
Lauri Aarmaa
EST
LaitseRallyPark
18:04
E12
Subaru Impreza
66.
69
Jevgeni Škljajev
Aleksandr Kornilov
RUS / EST
Sports Racing Technologies
18:05
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
67.
70
Aleksei Mersinov
Evgeny Kalatšev
RUS
Aleksei Mersinov
18:06
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
68.
71
Dmitri Birjukov
Valeri Djudin
RUS
Promedia Rally Team
18:07
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
69.
72
Mario Vinciguerra
Georgio Volpatto
ITA
Balticrallyrent.com
18:08
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
70.
74
Marko Mättik
Toomas Tauk
EST
SK Villu
18:09
E11
BMW M3
71.
75
Ivo Ķilpis
Artis Ceriņš
LAT
Artis Cerins
18:10
E9
Toyota Corolla
72.
76
Lauri Reintam
Ilmar Pukk
EST
OK TSK
18:11
E9
Lada 2108
73.
77
Tomi Rönnemaa
Tero Rönnemaa
FIN
Tomi Rönnemaa
18:12
E9
Toyota Corolla 1600 GT
74.
78
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
Sar-Tech Motorsport
18:13
E9
Lada VFTS
75.
79
Andris Dambis
Ilmārs Jansons
LAT
Andris Dambis
18:14
E10
Fiat 214
76.
80
Jarno Kinnunen
Marko Sallinen
FIN
Jarno Kinnunen
18:15
E10
Honda Integra
77.
81
Allan Popov
Talis Perosti
EST
OK TSK
18:16
N3
Honda Civic Type-R
78.
82
Ville Tannermäki
Jonne Halttunen
FIN
Ville Tannermäki
18:17
N3
Honda Civic Type-R
79.
83
Otto Täht
Meelis Vooro
EST
JMS Racing
18:18
N3
Renault Clio Sport
80.
84
Santeri Jokinen
Marko Tikkanen
FIN
Uuraisten Sähkötyö OY
18:19
N3
Honda Civic Type-R
81.
85
Tarmo Savisaar
Andres Lichtfeldt
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
18:20
N3
Honda Civic Type-R
82.
86
Ivar Rühka
Janno Hert
EST
OK TSK
18:21
N3
Renault Clio
83.
87
Kaarel Kurvits
Mihkel Sagar
EST
OK TSK
18:22
N3
Renault Clio
84.
88
Ignas Taletavicius
Audrius Pivoras
LIT
AG Racing
18:23
N3
Renault Clio Sport
85.
89
Atis Veismanis
Dzo Labuckas
LAT
Atis Veismanis
18:24
E10
Honda Civic Type-R
86.
90
Juha Keurulainen
Semi Finska
FIN
Juha Keurulainen
18:25
A6
Citroen C2 R2
87.
91
Ivars Liepiņš
Pēteris Rastorgujevs
LAT
Tehauto Racing
18:26
E10
Renault Clio
88.
92
Jari Jaakkola
Tatu Nukki
FIN
Jari Jaakkola
18:27
A7
Honda Civic Type-R
89.
93
Simmo Arendi
Mart Ojaperv
EST
OK TSK
18:28
N3
Honda Civic Type-R
90.
95
Sander Siniorg
Urmas Künstler
EST
Prorehv Rally Team
18:29
A6
Toyota Yaris
91.
96
Tero Tolvanen
Tommi Alkula
FIN
Tero Tolvanen
18:30
N3
Honda Civic Type-R
92.
97
Vladislav Mihailov
Lev Englin
RUS
SC Megapolis
18:31
A6
Citroen C2 R2
93.
98
Meelis Orgla
Kristo Tamm
EST
ProRex Racing
18:32
E10
Nissan Sunny GTI
94.
100
Jaan Pettai
Inger Tuur
EST
G. M. Racing SK
18:33
E9
Lada Samara
95.
101
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
Sar-Tech Motorsport
18:34
E10
Nissan Sunny GTI
96.
102
Rainer Rohtmets
Margus Mets
EST
OK TSK
18:35
E9
VAZ 2108
97.
103
Alar Laine
Alar Tatrik
EST
ProRex Racing
18:36
E10
VW Golf
98.
104
Henry Asi
Martin Ansi
EST
OK TSK
18:37
E9
VAZ 2108
99.
105
Virko Juga
Marko Ringenberg
EST
LaitseRallyPark
18:38
E9
Lada Samara
100.
106
Meelis Vaarma
Urmet Aare
EST
Prorehv Rally Team
18:39
E9
Lada Samara
101.
107
Ken Torn
Riivo Mesila
EST
Sar-Tech Motorsport
18:40
E10
Mitsubishi Colt
102.
108
Janar Nagel
Linnar Simmo
EST
JMS Racing
18:41
E10
VW Golf II
103.
109
Juha Huttunen
Tuija Huttunen
FIN
Juha Huttunen
18:42
E10
Opel Kadett GSI 16V
104.
110
Margus Kluge
Priit Püss
EST
ProRex Racing
18:43
E9
Honda Civic VTI
105.
111
Avo Kivinukk
Aivo Rahu
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
18:44
E11
BMW Compact
106.
112
Petri Reinikainen
Veikko Kanninen
FIN
Petri Reinikainen
18:45
E11
MB 190 2.5-16V
107.
113
Gatis Klemencis
Mārcis Gaspažiņš
LAT
Mārcis Gaspažiņš
18:46
E10
Opel Astra
108.
114
Andrus Karu
Kersti Kürsa
EST
Yellow Racing
18:47
E10
Lada 2105
109.
115
Einar Soe
Tarmo Kaseorg
EST
Sar-Tech Motorsport
18:48
E10
Toyota Starlet
110.
116
Mikko Varneslahti
Jarkko Riukula
FIN
Printsport OY
18:49
E11
Volvo 240
111.
117
Taavi Piipuu
Alain Sivous
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
18:50
E10
Ford Fiesta
112.
118
Arjans Gutmanis
Edgars Avotins
LAT
Arjans Gutmanis
18:51
E10
VW Golf III
113.
119
Rando Turja
Ain Sepp
EST
Sar-Tech Motorsport
18:52
E10
Lada VFTS
114.
120
Ivan Ostaptšenko
Andri Sypko
UKR
Ivan Ostaptšenko
18:53
E9
Honda Civic
115.
121
Madis Enok
Lauri Ristolainen
EST
Märjamaa Rally Team
18:54
E9
Honda Civic Type-R
116.
122
Timo Markkanen
Janno Older
FIN / EST
Janno Older
18:55
E9
Toyota Starlet 1300
117.
123
Janek Salong
Kristjan Voksepp
EST
Sar-Tech Motorsport
18:56
E9
Lada Samara
118.
124
Esa Uski
Matti Hämäläinen
FIN
Esa Uski
18:57
E11
BMW 325
119.
125
Väino Laatsarus
Gunnar Roop
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
18:58
E10
Ford Escort
120.
126
Normunds Verbelis
Igors Bartaščenoks
LAT
Liepajas Rallija Komanda
18:59
E10
Honda Civic
121.
128
Janek Vallask
Jaanus Hõbemägi
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
19:00
E10
Ford Escort
122.
130
Mart Kask
Tanel Maasoo
EST
LaitseRallyPark
19:01
E10
BMW 318IS
123.
131
Koit Repnau
Kaido Kurvits
EST
Sar-Tech Motorsport
19:02
E9
Lada 2108
124.
132
Margus Ojaots
Martin Meltsov
EST
ProRex Racing
19:03
E9
Honda Civic
125.
133
Arnis Alksnis
Armands Pārupe
LAT
Armands Pārupe
19:04
E9
Lada Samara
126.
134
Raiko Aru
Veiko Kullamäe
EST
Kehtna AMK
19:05
E11
BMW 325
127.
135
Atis Bruninieks
Agnese Ozolina
LAT
Atis Bruninieks
19:06
E9
Lada Samara
128.
136
Karl Jalakas
Rainer Laipaik
EST
Sar-Tech Motorsport
19:07
E9
VAZ 2105
129.
137
Otso Tavaila
Vesa Mäkelä
FIN
Otso Tavaila
19:08
E9
Ford Escort Mexico
130.
138
Maila Vaher
Karita Kivi
EST
Sar-Tech Motorsport
19:09
E10
Nissan Sunny GTI
131.
139
Tarvi Poola
Mihkel Raudsepp
EST
A-Racing
19:10
E9
AZLK 2140
132.
140
Indrek Irs
Arvo Limann
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
19:11
E9
AZLK 2140
133.
141
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK Villu
19:12
E9
VAZ 2105
134.
142
Soini Liimatainen
Erkki Mikkola
FIN
Soini Liimatainen
19:13
E9
Talbot TI 1,6
135.
143
Roman Prohorov
Semen Prohorov
RUS
RK Energia
19:14
E10
VW Golf III
136.
144
Margus Reek
Andre Rahumeel
EST
Fast Ford Estonia Rally Team
19:15
E9
Lada VFTS
137.
145
Indrek Napp
Tarmo Mägi
EST
M.K.E. Motorsport
19:16
E9
VAZ 2108
138.
146
Jaanus Ligur
Aivar Kender
EST
AMK Ligur Racing
19:18
E13
GAZ 51A
139.
147
Kimmo Jalava
Silvo Viitanen
FIN
Kimmo Jalava
19:19
E13
GAZ 51
140.
148
Ants Kristall
Jaak Evestus
EST
Märjamaa Rally Team
19:20
E13
GAZ 51
141.
149
Tarmo Silt
Tiit Vanamölder
EST
Märjamaa Rally Team
19:21
E13
GAZ 51
142.
150
Rait Sinijärv
Raido Loel
EST
Märjamaa Rally Team
19:22
E13
GAZ 51
143.
151
Priit Liblik
Imre Kuusk
EST
Sar-Tech Motorsport
19:23
E13
GAZ 52-04
144.
152
Margo Larionov
Priit Pilden
EST
Märjamaa Rally Team
19:24
E13
GAZ 51
145.
153
Taavi Niinemets
Esko Allika
EST
Märjamaa Rally Team
19:25
E13
GAZ 51A
146.
154
Holger Enok
Neeme Järvpõld
EST
Märjamaa Rally Team
19:26
E13
GAZ 52
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
22.03.2020
VFTS (0)
14.03.2020
Mehhiko ralli 2020 (0)
28.02.2020
Serras de Fafe e Felgueiras ralli 2020 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
07.04.2020 15:00
Superkross, auto24ring, 7.03.2020 (1)
18.03.2020 10:40
wap.rally.ee (0)
01.03.2020 22:33
Tarvastu Karikas 2020 (0)
24.02.2020 08:38
Superkross, auto24ring, 23.02.2020 (0)
11.02.2020 14:26
A1M Otepää 1+1 rahvasprint (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia