11. juuli 2005 10:20

NEZ rallikrossi meistrisari jätkus Leedus

Klassis juunior 1600 võitis Arkadi Bogomolov (VAZ 2108), teise koha saavutas Raimonds Tiltinš (VAZ 2108) ning kolmanda Tatiana Elisejeva (VAZ 2108).

Super 2000 arvestuses läks võit leedukale Sarunas Glikasele (Opel Astra) lätlaste Atis Riekstinši (VW Golf III) ja Ugis Paurinši (Seat Ibiza) ees. Meistrisarja punkte on kahe etapi kokkuvõttes enim kirjas Riekstinšil - kokku 37.

Open klassis saavutasid kaksikvõidu soomlased. Esikoha võitis sarja liider Silvo Viitanen (Volvo S40), teine oli Ari-Pekka Pylvas (Ford Escort).

Divīsion 1 arvestuses saavutas Leedus toimunud etapil võidu lätlane Jānis Bogdanocics (Ford Focus). Teise ja kolmanda tulemuse said kirja leedukad, vastavalt Rolandas Zujevas (Ford Puma) ja Arvydas Galinis (Opel Astra). Sarjas on võrdselt 35 punkti kogunud nii Bogdanovičs kui Galinis, Zujevasel on punkte 30.

Põhja-Euroopa rallikrossi meistrivõistluste kolmas etapp peetakse 13.-14. augustil Lätis Bauska krossirajal.