05. märts 2012 9:43

Läänemaa jää- ja lumeraja karikasarja teine etapp peetud

4. märtsil toimus Haapsalu lahel Läänemaa jää- ja lumeraja karikavõistluste teine etapp, millel osales sama arv võistlejaid, kui 12. veebruaril peetud avavõistlusel.

Kuna võistluse tulemused selgusid kahe parema aja liitmisel, siis ei saanud mitmetes klassides paremusjärjestus paika enne kolmandat vooru. Nii kaotas tuhandike mängus kolmanda koha Kaido Saul Argo Aednurmele 4WD klassis. Esikoha saavutas neljarattaveoliste autode klassis Helmet Palm saarlase Kaino Traumanni ees.

Samuti käis tihe rebimine esirattaveoliste autode klassis, kus napilt sai teise koha Eero Labotkin Allan Lutteri ees. Võiduni jõudis selles masinaklassis Valmar Gilden.

Tagarattaveoliste autode arvestuses võitis kõik 3 vooru Keio Serbin, kindlustades endale sellega etapivõidu. Teine oli Marko Kukuškin ja tallinlane Konstantin Vedennikov kolmas.

SU klassis alistas konkurendid kogenud rallimees Vello Õunpuu, kellele järgnesid Ott Mesikäpp ja Kalle Kruusma.

J18 klassis saavutas võidu Rutmar Raidma. Teise tulemuse sai kirja Keven Serbin ja kolmanda koha saavutas Jonar Ilves.

Naisi oli sel korral stardis kolm. Võidu võttis Piret Gilden. Ly Märss oli kokkuvõttes teine ja ja Katrin Hattu kolmas.

Karikasarja korraldajad loodavad külmade ilmade jätkumisele, et saaks maha pidada ka kolmanda etapi, mis on planeeritud 11. märtsile.