Kliki siia Kliki siia
Missugusele rallisarjale pöörad enim tähelepanu?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
RexBo.ee
top1autovaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Stardinimekiri

Võistlus: Saaremaa ralli
Toimumise aeg: 10.10.2014-11.10.2014
 
#
Nr
Meeskond
Registreerija
Klass / Auto
Aeg
1.
1
Timmu Kõrge
Erki Pints
EST
MM-MOTORSPORT
18:10
R4
Ford Fiesta R5
2.
2
Alexey Lukyanuk
Alexey Arnautov
RUS
EAMV-RPM
18:11
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
3.
3
Siim Plangi
Marek Sarapuu
EST
ASRT RALLY TEAM
18:12
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
4.
4
Rainer Aus
Simo Koskinen
EST
CARGLASS MOTORSPORT
18:13
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
5.
5
Raul Jeets
Kristo Kraag
EST
MM-MOTORSPORT
18:14
R4
Ford Fiesta R5
6.
6
Roland Murakas
Kalle Adler
EST
PROREHV RALLY TEAM
18:15
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
7.
7
Markus Abram
Rein Jõessar
EST
PROREHV RALLY TEAM
18:16
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
8.
8
Giedrius Notkus
Dalius Strizanas
LIT
ASK AUTORIKONA
18:17
E12
Mitsubishi Lancer Evo 9
9.
9
Tomi Tukiainen
Mikko Pohjanharju
FIN
FUTURSOFT RACING TEAM
18:18
R4
Ford Fiesta S2000
10.
10
Radik Shaymiev
Maxim Tsvetkov
RUS
TAIF RALLY TEAM
18:19
R4
Peugeot 207 Sport
11.
11
Margus Murakas
Henri Murakas
EST
PROREHV RALLY TEAM
18:20
R4
Ford Fiesta R5
12.
12
Hendrik Kers
Viljo Vider
EST
PSC MOTORSPORT
18:21
E12
Mitsubishi Lancer Evo 5
13.
14
Igor Bulantsev
Marina Danilova
RUS
ASRT RALLY TEAM
18:22
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
14.
16
Timo Pulkkinen
Veikko Kanninen
FIN
TIMO PULKKINEN
18:23
E12
Subaru Impreza WRX STI
15.
17
Yury Arshanskiy
Mikhail Soskin
RUS
YURY ARSHANSKIY
18:24
R4
Skoda Fabia S2000
16.
19
Janne Vähämiko
Jani Salo
FIN
PRINTSPORT
18:25
R4
Ford Fiesta S2000
17.
20
Toomas Vask
Taaniel Tigas
EST
MS RACING
18:26
E11
BMW M3
18.
21
Ago Ahu
Kalle Ahu
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
18:27
E11
BMW M3
19.
22
Martynas Samsonas
Mindaugas Varza
LIT
SAMSONAS MOTORSPORT
18:28
E11
BMW M3 E30
20.
23
Antti Nokkanen
Markus Tankka
FIN
MARKUS TANKKA
18:29
E11
BMW M3
21.
24
Einar Laipaik
Siimo Suvemaa
EST
LAITSE RALLYPARK
18:30
E11
BMW M3
22.
25
Giedrius Firantas
Matas Valiulis
LIT
KAUNO AUTOMOBIL. SPORTO KLUBAS
18:31
E11
BMW 325
23.
26
Dmitry Nikonchuk
Alexander Potesov
RUS
RALLYSTORE.RU
18:32
E11
BMW M3
24.
27
Meelis Orgla
Jaan Halliste
EST
KAUR MOTORSPORT
18:33
E12
Mitsubishi Lancer Evo 7
25.
28
Allan Ilves
Kristo Tamm
EST
KAUR MOTORSPORT
18:34
E12
Mitsubishi Lancer Evo 8
26.
29
Mikhail Lepekhov
Aleksei Kurnosov
RUS
MIKHAIL LEPEKHOV
18:35
E12
VW Polo 4x4
27.
58
Kevin Kuusik
Carl Terras
EST
OT RACING
18:36
A6
Ford Fiesta R2
28.
30
Oliver Ojaperv
Jarno Talve
EST
OT RACING
18:37
A6
Ford Fiesta R2
29.
31
Kenneth Sepp
Tanel Kasesalu
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
18:38
A6
Citroen C2R2 MAX
30.
32
Karl Tarrend
Mirko Kaunis
EST
G.M.RACING SK
18:39
A6
Citroen C2R2
31.
34
Sander Siniorg
Annika Arnek
EST
KAUR MOTORSPORT
18:40
A6
Ford Fiesta R2
32.
35
Rainer Rohtmets
Rauno Rohtmets
EST
PRINTSPORT
18:41
A6
Citroen C2R2 MAX
33.
36
Rasmus Uustulnd
Imre Kuusk
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
18:42
A6
Ford Fiesta R2
34.
37
Kristen Kelement
Timo Kasesalu
EST
RS RACING
18:43
A6
Citroen C2
35.
38
Sander Pärn
James Morgan
EST / GB
SP RALLY PROJECT
18:44
A6
Ford Fiesta R2
36.
39
Ken Torn
Riivo Mesila
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
18:45
A7
Honda Civic Type-R
37.
40
Kristo Subi
Raido Subi
EST
ECOM MOTORSPORT
18:46
A7
Honda Civic Type-R
38.
41
David Sultanjants
Siim Oja
EST
MS RACING
18:47
A7
Citroen DS3
39.
42
Lembit Soe
Ahto Pihlas
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
18:48
E10
Toyota Starlet
40.
43
Vadim Lelyukh
Aleksandr Danilovskii
RUS
CSVP
18:49
E11
BMW M3 Compact
41.
44
Mantas Morkis
Jonas Paukste
LIT
TRANSPROFUS
18:50
E10
Renault Clio Sport
42.
45
Argo Kuutok
Ott Mesikäpp
EST
MS RACING
18:51
E11
BMW M3
43.
46
Mait Maarend
Mihkel Kapp
EST
ECOM MOTORSPORT
18:52
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
44.
77
Tero Röyhkiö
Timo Hallia
FIN
TIMO HALLIA
18:53
E12
Mitsubishi Lancer Evo 8
45.
48
Yuri Sidorenko
Sergei Larens
RUS / EST
BLISS RALLY
18:54
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
46.
49
Sami Valme
Kaj Nordling
FIN
SAMI VALME
18:55
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
47.
50
Aiko Aigro
Kermo Kärtmann
EST
TIKKRI MOTORSPORT
18:56
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
48.
51
Mikko Varneslahti
Jarno Ottman
FIN
PRINTSPORT
18:57
E11
Volvo 240
49.
52
Tomi Rönnemaa
Tero Rönnemaa
FIN
TERO RÖNNEMAA
18:58
E9
Toyota Corolla 1600 GT
50.
53
Mikail Skripnikov
Anton Grechko
RUS
THOMAS BETON RACING
18:59
A7
Renault Clio R3
51.
54
Mait Madik
Toomas Tauk
EST
ECOM MOTORSPORT
19:00
A7
Honda Civic Type-R
52.
55
Madis Vanaselja
Jaanus Hõbemägi
EST
LAITSE RALLYPARK
19:01
E11
BMW M3
53.
56
Egidijus Valeisa
Povilas Reisas
LIT
MAZEIKIU ASK
19:02
E11
BMW Compact
54.
57
Rando Turja
Ain Sepp
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
19:03
E10
Lada VFTS
55.
33
Roland Poom
Taavi Udevald
EST
KAUR MOTORSPORT
19:04
A6
Ford Fiesta R2
56.
59
Gustav Kruuda
Ken Järveoja
EST
ME3 RALLYTEAM
19:05
A6
Ford Fiesta R2
57.
60
Niko-Pekka Nieminen
Kuldar Sikk
FIN / EST
MM-MOTORSPORT
19:06
A6
Ford Fiesta R2
58.
61
Petr Turkin
Vasily Mirkotan
RUS
ASRT RALLY TEAM
19:07
A7
Citroen DS3 R3T Racing
59.
96
Alexey Iofin
Evgenii Eviseev
RUS
2WD RACING SERVICES
19:08
N3
Honda Civic
60.
62
Guntis Lielkajis
Vilnis Mikelsons
LAT
CIEDRA RACING
19:09
A6
Ford Fiesta
61.
63
Pyry Ovaska
Janne Siirilä
FIN
PYRY OVASKA
19:10
A6
Citroen C2R2
62.
64
Sergey Uger
Trofim Chikin
RUS
CONE FOREST RALLY TEAM
19:11
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
63.
65
Ivan Mironov
Sergei Denisov
RUS
NEIKSANS RALLY SPORT
19:12
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
64.
66
Reiko Lempu
Andre Rahumeel
EST
KAUR MOTORSPORT
19:13
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
65.
67
Mart Tikkerbär
Andres Preide
EST
TIKKRI MOTORSPORT
19:14
E12
Mitsubishi Lancer Evo
66.
68
Rünno Ubinhain
Riho Teinveld
EST
KAUR MOTORSPORT
19:15
A8
Subaru Impreza
67.
69
Priit Koik
Uku Heldna
EST
MS RACING
19:16
E11
BMW M3
68.
70
Juha Hautala
Jonne Luotonen
FIN
PRINTSPORT
19:17
E11
MB 190E 2,3-16V
69.
72
Erno Kinnunen
Tomi Minkkinen
FIN
ERNO KINNUNEN
19:18
E10
Honda Integra Type-R
70.
73
Edgars Balodis
Inese Akmentina
LAT
EDGARS BALODIS
19:19
A7
Honda Civic Type-R
71.
74
Vallo Nuuter
Eero Kikerpill
EST
MS RACING
19:20
E11
BMW M3
72.
75
Virko Juga
Rivo Hell
EST
ECOM MOTORSPORT
19:21
E11
BMW M3
73.
100
Henry Asi
Karl-Artur Viitra
EST
ECOM MOTORSPORT
19:22
A7
Honda Civic Type-R
74.
76
Dmitry Filonets
Maris Neiksans
KAZ / LAT
NEIKSANS RALLY SPORT
19:23
N4
Mitsubishi Lancer Evo 9
75.
78
Madis Enok
Lauri Ristolainen
EST
PRINTSPORT
19:24
E12
Mitsubishi Lancer Evo 6
76.
79
Vadim Kuznetsov
Roman Kapustin
RUS
ASRT RALLY TEAM
19:25
A8
Subaru Impreza
77.
80
Dmitry Feofanov
Maxim Gordyushkin
RUS
ASPORT
19:26
E12
Mitsubishi Lancer Evo 8
78.
81
Aleksandr Posadskiy
Oleg Krylov
RUS
ART RALLY
19:27
N4
Mitsubishi Lancer Evo 10
79.
82
Denis Levyatov
Mariya Obolenskaya
RUS
CONE FOREST RALLY TEAM
19:28
E12
Subaru Impreza
80.
83
Dmitry Gorchakov
Juri Kulikov
RUS
PSC MOTORSPORT
19:29
N3
Renault Clio
81.
84
Gintautas Slepikas
Audrius Pivoras
LIT
GINT-AUTO
19:30
E10
Honda Civic Type-R
82.
85
Ville Tannermäki
Teemu Neuvonen
FIN
VILLE TANNERMÄKI
19:31
E10
Honda Civic Type-R
83.
86
Jonas Pipiras
Ramunas Babachinas
LIT
KAUNO AUTOMOBIL. SPORTO KLUBAS
19:32
E10
Renault Clio Sport
84.
87
Kristjan Sinik
Martti Meetua
EST
ERKI SPORT
19:33
E10
Nissan Sunny
85.
88
Alvar Kuusik
Riho Kens
EST
TIKKRI MOTORSPORT
19:34
E10
VW Golf
86.
90
Pasi Tiainen
Pentti Tiainen
FIN
LAITSE RALLYPARK
19:35
E11
BMW 325 M3
87.
91
Esa Uski
Jouni Jäkkilä
FIN
ESA USKI
19:36
E11
BMW 325i
88.
92
Juha Paavilainen
Mika Lassila
FIN
JUHA PAAVILAINEN
19:37
E11
BMW M3
89.
93
Jussi Pikkuaho
Kari Peura
FIN
JUSSI PIKKUAHO
19:38
E10
Honda Civic Type-R
90.
94
Teemu Kiiski
Antti Linnaketo
FIN
TEEMU KIISKI
19:39
E10
Opel Astra GSi 16V
91.
95
Mikko Lauhasmaa
Teemu Sillanpää
FIN
TEEMU SILLANPÄÄ
19:40
E11
Ford Escort RS2000
92.
97
Esa Ruotsalainen
Enni Mälkönen
FIN
KÖPÖ RACING TEAM
19:41
A7
Honda Civic Type-R
93.
98
Karel Tölp
Priit Guljajev
EST
ECOM MOTORSPORT
19:42
N3
Honda Civic Type-R
94.
99
Kaspar Kasari
Hannes Kuusmaa
EST
ECOM MOTORSPORT
19:43
N3
Honda Civic Type-R
95.
101
Aleksandr Kudrjavtsev
Andrei Konovalenko
RUS
ALM MOTORSPORT
19:44
A7
Renault Clio R3
96.
102
Sander Sepp
Andres Tammel
EST
OT RACING
19:45
A7
Renault Clio Ragnotti
97.
103
Rainer Meus
Kaupo Vana
EST
PROREHV RALLY TEAM
19:46
E9
Lada VFTS
98.
104
Valentine Tereschenkov
Sergei Kozlov
RUS
ART RALLY
19:47
E9
LADA 21083
99.
105
Henri Tuomisto
Jukka Rasi
FIN
FUTURSOFT RACING TEAM
19:48
E10
Opel Astra GSi
100.
106
Raido Laulik
Tõnis Viidas
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
19:49
E10
Nissan Sunny GTI
101.
107
Margus Sarja
Taavi Audova
EST
MS RACING
19:50
E10
Renault Clio
102.
108
Martin Vatter
Oliver Peebo
EST
TIKKRI MOTORSPORT
19:51
N3
Honda Civic Type-R
103.
109
Karl Jalakas
Rando Tark
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
19:52
E9
Lada VFTS
104.
110
Pasi Lyytikäinen
Sami Jokioinen
FIN
PASI LYYTIKÄINEN
19:53
E11
BMW M3
105.
111
Kermo Laus
Kauri Pannas
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
19:54
E10
Nissan Sunny
106.
113
Mart Kask
Jörgen Pukk
EST
LAITSE RALLYPARK
19:55
E10
BMW 318is
107.
114
Janis Krickis
Toms Pirktins
LAT
ABAUTOSPORTS
19:56
E10
VW Golf 2
108.
115
Mikko Kilpiä
Marko Lyijynen
FIN
MIKKO KILPIÄ
19:57
E11
Ford Escort RS 2000
109.
116
Klim Baikov
Andrey Kleshchev
RUS
KLIM BAIKOV
19:58
E9
VAZ 2105
110.
117
Timo Mäki
Mika Kortesuo
FIN
TIMO MÄKI
19:59
E9
Toyota Starlet
111.
118
Kasper Koosa
Siim Korsten
EST
ECOM MOTORSPORT
20:00
E10
Nissan Sunny
112.
119
Raigo Reimal
Magnus Lepp
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
20:01
E10
VW Golf
113.
120
Ülari Randmer
Linnar Simmo
EST
MS RACING
20:02
E11
BMW E30
114.
121
Tomi Mäkinen
Elmeri Mäki-Kulmala
FIN
PRINTSPORT
20:03
E11
Volvo 240
115.
122
Ilkka Saarikoski
Juhani Koski
FIN
ILKKA SAARIKOSKI
20:04
E11
BMW M3
116.
123
Alexey Reshetov
Karl Koosa
RUS / EST
G.M.RACING SK
20:05
E12
Subaru Impreza
117.
124
Robert Peetson
Martin Tomson
EST
KAUR MOTORSPORT
20:06
E11
BMW 325i
118.
125
Maila Vaher
Karita Kivi
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
20:07
E10
Nissan Sunny GTI
119.
126
Mario Jürimäe
Aigar Pärs
EST
ECOM MOTORSPORT
20:08
E10
Opel Ascona
120.
127
Andris Truu
Alari Jürgens
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
20:09
E10
VAZ 2105
121.
128
Erkko East
Indrek Jõeäär
EST
OT RACING
20:10
E10
Ford Escort RS 2000
122.
129
Allar Goldberg
Kaarel Lääne
EST
PSC MOTORSPORT
20:11
E12
Lancia Delta HF Integrale
123.
130
Janek Jelle
Vaido Tali
EST
MÄRJAMAA RALLY TEAM
20:12
E9
Lada VFTS
124.
131
Alar Tatrik
Lauri õlli
EST
KAUR MOTORSPORT
20:13
E11
BMW M3
125.
132
Henri Franke
Alain Sivous
EST
ECOM MOTORSPORT
20:14
E9
Suzuki Baleno
126.
133
Vladislav Larionov
Marina Petrikaite
RUS
RALLYSTORE.RU
20:15
E10
Renault Clio
127.
134
Peep Trave
Siim Sooäär
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
20:16
E10
Mitsubishi Colt
128.
135
Raigo Vilbiks
Silver Siivelt
EST
ECOM MOTORSPORT
20:17
E9
Lada Samara
129.
136
Maksim Aronov
Dmitry Maksimov
RUS
2WD RACING SERVICES
20:18
A7
Ford Fiesta ST
130.
137
Yuriy Kasim
Andis Neiksans
UKR / LAT
DYNAMIC SPORT
20:19
E11
BMW M3
131.
143
Ander Elevant
Priit Piir
EST
SK VILLU
20:20
E11
BMW 325i
132.
138
Marten Madissoo
Vivo Pender
EST
T.T. RACING TEAM
20:21
E10
Ford Focus
133.
139
Villu Mättik
Arvo Maslenikov
EST
SK VILLU
20:22
E9
VAZ 2105
134.
140
Mait Mättik
Kristjan Len
EST
SK VILLU
20:23
E9
VAZ 2107
135.
141
Tiit Põlluäär
Fredi Kostikov
EST
SAR-TECH MOTORSPORT
20:24
E10
VW Golf
136.
142
Alari Sillaste
Arvo Liimann
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:25
E9
AZLK 2140
137.
144
Peeter Salmu
Olavi Kask
EST
FUTURSOFT RACING TEAM
20:26
E10
Peugeot 309
138.
145
Taavi Niinemets
Marco Prems
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:29
E13
GAZ 51A
139.
146
Toomas Repp
Oliver Ojaveer
EST
G.M.RACING SK
20:30
E13
GAZ 53
140.
147
Rainer Tuberik
Tauri Taevas
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:31
E13
GAZ 51
141.
148
Tarmo Silt
Raido Loel
EST
MÄRJAMAA RALLY TEAM
20:32
E13
GAZ 51
142.
149
Jüri Lindmets
Nele Helü
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:33
E13
GAZ 51A
143.
150
Ants Kristall
Rain Nipernado
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:34
E13
GAZ 51
144.
151
Kaido Vilu
Andrus Markson
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:35
E13
GAZ 51A
145.
152
Kristo Laadre
Priit Pilden
EST
GAZ RALLIKLUBI
20:36
E13
GAZ 51
146.
153
Veiko Liukanen
Toivo Liukanen
EST
MÄRJAMAA RALLY TEAM
20:37
E13
GAZ 51
147.
154
Meelis Hirsnik
Kaido Oru
EST
G.M.RACING SK
20:38
E13
GAZ 51
Artikli juurde
25.10.2021
Ken Torn ja Kauri Pannas on tänavused autoralli ERC Junior klassi Euroopa meistrid
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
15.10.2021
Saaremaa ralli 8-9.10.21 (0)
07.10.2021
Saaremaa ralli test 6.10.21 (0)
27.09.2021
Läänemaa rahvaralli 25.09.21 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
25.10.2021 11:52
Tarvastu Karikas 2021 5.etapp (0)
22.10.2021 20:50
SAAREMAA RALLY 2021 (4)
11.10.2021 11:12
Saaremaa54rally2021 (1)
03.10.2021 18:21
A1M Tehvandi rahvasprint 2021 (0)
26.09.2021 22:57
Eesti MV rallikrossis 2021 6 etapp (1)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia