Kliki siia Kliki siia
Missugusele rallisarjale pöörad enim tähelepanu?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
autovaruosadonline.ee
www.veoautodevaruosad.com
Autodoc.ee
Topvaruosad.ee
RexBo.ee
top1autovaruosad.ee
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
timoanis.eu
rallifotod.eu
autod.ee
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Foorum

Kõik teemad
   
  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
Rahvarallid 2016
Autor: kalle666 11.11.2015 18:58
Seoses EAL-i poolt läbiviidud muudatustega on suur osa sõitjaid lubanud mitte osaleda järgmise 2016 aasta rahvarallidel. Nii on tänaseks tekkinud olukord et korraldajad pole järgmiseks aastaks ühtegi ralli etappi kirja pannud.
Kindel on aga see et EAL ei tagane oma muudatusest seoses sportrehvide kasutamisest.
Küll on aga korraldajatel veel huvi teha Teile ralli etappe, aga kui pole osalejaid (miinimum 60 ekpaazi) pole seda võimalik teha.
Seega meie kui korraldajad kutsume Teid kui sõitjaid ülesse andma oma hääle osalemise või mitte osalemise kohta. Hääle võiks anda siiski juht ja ühe korra,et tekiks ülevaade kui palju on järgmisel aastal osalejaid ja kui palju mitte.
Oma hääled võiksite saata KALLE KRUUSMA e-posti, siis ei lähe need avalikkuse ette ja neid andmeid ei jaga Kalle kellegi kolmanda osapoolega, ainuke mida avalikustame on tulemus kui palju hääletas ja kui palju oli poolt ja vastu hääli.
Suurim probleem on tänaseks korraldajatel et töö radade ja toetajatega peaks täie hooga käima, pigem isegi rajad peaks olema valmis ning paberil et saaks tegeleda juba lubade ning allkirjadega.
Oma hääle võiks anda hiljemalt järgmise nädala pühapäevaks s.o. 22.11.2015 kella 19.00-ks ja kalle e-posti aadress on :igayheterviseklubi@gmail.com

Rahvarallid 2016
Autor: myts 15.11.2015 08:09
Niipalju kui mina mäletan oli keskmisest kiirusest kinni pidamine põhiline näitaja alakomitee jaoks. Ehk ammustel aegadel kui korraldajaid oli hulgi ja nädalavahetustest kippus puudu jääma visati eelkõige kõrvale nende korraldajate avaldused kellel oli varasemalt keskmiste kiirustega probleeme olnud.
Seega Kalle vaadates nüüd hooajale tagasi pole sinul siin küll midagi organiseerida ;)
Samas käisin ühel väiksel minevikujalutuskäigul ja leidsin järgneva postituse:


järgnev postitus
Autor: myts 15.11.2015 08:11
paar copit reeglitest
Autor: aivar
28.07.2003 14:35
9.1 lisakatseteks võivad olla vigursõit, kiiruslikud lisakatsed, täpsuslõik, kiiruslõik.
- siin pole midagi targutada - võivad olla, aga ei pea olema. korraldaja suva, kas teeb ralli vigurkatsetest või kiiruslõikudest või kõigist kokku.

Kiiruslõigud (mäkketõus, sprint jne.):
9.19 kiiruslõik toimub üldiseks liikluseks suletud teedel, lõigu pikkus kuni 2,5 km. Teelõik tuleb valida võimalikult ohutu, keskmine kiirus kuni 70 km/h. Teelõigud ei tohi piirneda kurvide väljasõidualadel asuvate ohuallikatega.

- koer ongi siia maetud - kui korraldajad sellest nõudest täht-tähelt kinni peavad, siis ei tohiks turvalisusega problat tekkida. aga minu arust sellest viimasest nõudest enam täpselt kinni ei peeta

seega
Autor: myts 15.11.2015 08:14
mitte midagi pole muutunud kui jätta välja väike seik, et aegade jooksul on kaotsi läinud 20 keskmise kiiruse kilomeetrit.

Rahvarallid 2016
Autor: kalle666 15.11.2015 09:34
Palun teemat mitte risustada ,, myts ,, ja kui olete niipalju mehed naised ,et kirjutada siis poleks paha kui ka oma õige nime alt. Siinne teema on tõstatatud mitte kõrvale kalduma teemast vaid just nimelt sõitjate huvist,kas tahetakse sõita või ei,sest me korraldajad ei pea selle asjaga vaeva nägema,kui huvi ei ole ja hetkel on huvi leige,et teha avaldusi järgmiseks 2016 aastaks rahvaralli sarja jaoks. Kui myts soovib kommenteerida siis on siin foorumis neid teemasid ennem olnud kuhu need kirjutised sobivad ja kui risustamine jätkub peame teema maha võtma ning kuna osadel pole FB siis nad ei teagi et selline küsimustik on tehtud ja ei tea mulle oma arvamusest meili peale kirjutada.

Palun tungivalt teemat mitte risustada,selleks on teised teemad või kui tahate tehke uus teema ja andke seal minu ja teiste korraldajate pihta tuld,olen juba piisavalt paksu naha aastatega selliste inimeste vastu kasvatanud.

Rahvarallid 2016
Autor: kalle666 15.11.2015 09:37
Siiani ei ole üksiki korraldaja kallal paukuja julgenud võistlust teha ju ei ole julgust et kriitikat taluda,nii et tehke peale siin arvutis kirjutamise ka üks võistlus ja olge valmis kriitika ja kiituste jaoks,kui aga ei julge ja ei taha olge natuke vaiksemalt tetud teemadel mida te ei valda.

Kalle
Autor: icedog 19.11.2015 10:07
Mõni päev jäänud veel. Kuidas rahvaralli tervis? Hingab veel või on lootusetu?:-))

Rahvarallid 2016
Autor: kalle666 21.11.2015 16:30
Homme õhtuni on siis veel võimalus oma arvamust avaldada.Siis võtavad korraldajad vastu otsuse lähtuvalt reaktsioonist sõitja poolet.

Kalle
Autor: m6nna135 02.01.2016 15:39
Kas see aasta siis toimub rahvarallisi?

Rahvarallid 2016
Autor: kalle666 03.01.2016 09:52
Mina oskan ainult enda poolt öelda niipalju,et olen broneerinud 17 septembri rahvaralli ajaks,kui asjad sobivad ja saame kuskil teha aga selle aasta põhiline aur läheb Lääne-Eesti Rally 2016 (sportralli) ettevalmistamise ja tegemise peale.

2016
Autor: Väikevend 04.01.2016 10:34
Rahvaralli karikavõistlusi sellel aastal kahjuks ei tule, kuna pole korraldajatelt sooviavaldusi tulnud. Seetõttu sai kalendri pandud kümme rahvasprinti (ehk kõik soovijad said kv staatuse).

Rahvarallid 2016
Autor: Alunts 04.01.2016 14:46
Päris tugev tulemus, 1 otsus ja Rahvaralli on välja surnud. Väga kahju !

Rahvarallid 2016
Autor: impsionu 04.01.2016 20:21
Ja lõhuti toimiv süsteem. See nagu kõige kurvem.

Talveralli
Autor: õhkjahutus 04.01.2016 20:44
Aru ma ei saa, kuidas kruusarehvi keelustamine küll siiani parima rahvaralli ehk Pandivere ärajäämist põhjustab? Ju ikka miskit muud siin.

Kurb lugeda...
Autor: PriitV 05.01.2016 01:03
... et siiski ja eelkõige arvavad rahvarallurid ennast olevat "sportlased" ja kui täietsi tühine asi, nagu SPORTrehv keelatakse, on kohe "kõik läbi". Niisama häid ja kalleid rehve ju ei keelatud??? Ma ütleks ülbelt: ilgeim jobukari, kellele ei peagi midagi "korraldama". MIKS peaks "pärleid sigade ette loopima" ehk midagi korraldama, kui TEGELIKULT selle alaga tegeleda ei taheta???
Kes ikka TAHAB rahvaralliga sellisel moel, nagu see oli, tegeleda, sõidab suvalise junni ja leninipea-sarnaste rehvidega ka.
Minul o nsee õnn, et osalejate puudust pole, sest: 1. ma ei kuula lolluseid, 2. teen südametunnistuse põhjal aga ARENENUD MAAILMA eeskujusid arvestades ja 3. ei tegele TÄISKASVANUD Inimeste piinamisega kõiksuguste lauslolluste juurutamisega.
Nii on ka rahvaralli siiski ja ainult 100% hobi, iseendale ja sõbrale "just for fun" sõitmine aga seda antud Reeglite piires Võistlusjuhendi järgi.

...järgneb
Autor: PriitV 05.01.2016 01:09
Lisaks peaks rahvarallurid võtma eeskuju noortest, kes lõpuks ometi ringrajal Mannergute Mõõduvõtu lõpuks ometi ära tegid. HOBI autospordis peab olema mingi "kala", mis nullib ära kõik need rumalused, millega siiani rahvarallis tegeleti. Kiirus, teisest parem olemine, "kihutamine" jne jääb aga mingi konks, mis ei lase TULEMUSTES lihtsalt rämeda rahaga kõigist üle sõita.
Selelks olid vanasti "Jorjenid", täpsuslõigud jm põnevad lahendused, mis "kõlbavad" ka Arenenud Maailmas Vägevatele, endistele tippsportlastelegi! Neil kõlbab "Jorjeneid" joonistada autodega, mille hind on KOGU Eesti autospordi vahendite hind kokku ja siis veel korda paar. Nii põhimõtteliselt... Eestis ei "kõlba" enam RONTIDEGA (v.a. 4wd) tavarehvidelgi sõita! Peeglisse vaadake!

to Priit
Autor: impsionu 05.01.2016 23:14
Mille alusel sa võhivõõras tuled siia sõimama teisi jobudeks? Tahaks kohe näost-näkku suhelda, sest kelleks sa ennast pead?
Minu sõnum oli see, et toimiv süsteem lõhuti, sest enam pole kalendris ühtegi rallit. Juhul kui sulle peab puust ja punaseks tegema. Kui oleks hetkel ilusti teada, et võistlused ikkagi toimuvad, siis oleksin ilmselt ka tavarehviga stardis. Kuna aga ei ole võistlusi, siis ilmselt ju lõhuti toimiv süsteem?

ära ärritu!
Autor: icedog 05.01.2016 23:42
See tal iga aastane tekst.Kiidab oma uunikute talverallit,et temal on ja tema teeb.Tõmbavad omale nahast mütsid pähe ja lähevad Eestimaad avastama.Vot nemad on need tõelised "sportlased ja olümpia lootused". :-))

Ohh jopsel-mopsel !
Autor: myts 06.01.2016 09:14
Priit isiklikult sitta loopimas! No tere! Huvitav, aastat läevad, aga mõni mees kohe mitte ei muutu! Oi vabandust, stopperitega ajavõtust pole sõnagi. Ahjaa- mõned aastad tagasi kui Priit rohkem kui kaks kiirulikku lisakatset korraldas tuli tal ju oma võistlejatele nii mõnigi kuri sõna huulilt kui need oma katseaegu ootasid mida "korraldusgeenius" kohe mitte kokku lüüa ei suutnud. Ja Mannergute Mõõduvõtu kohapealt ma Priit sinu asemel ka väga sõna ei võtaks. Üritasid sa ju sealgi sitta laiali pilduda kuni sul lõpuks vait paluti jääda. Pealegi pole need korraldajad nii noored ühti ;)
Kalle vabandan teema risustamise pärast, aga vähemalt midagigi vanadest headest rahvaralliaegadest õnnestub ehk elustada :)

Rahvarallid
Autor: retspets 06.01.2016 09:34
Rahvaralli sõitjaid oleks kindlasti. Selles ma isegi ei kahtle, miks aga korraldajaid pole on küsimus. Ega sõitjad ju ei korralda võistlusi.

Juhuste kokkulangevus
Autor: Väikevend 06.01.2016 11:34
Pigem on tegu juhuste kokkulangevus ja hea on rehvireegli kraesse asju ajada. Aga tegelikult...retspets, enamus rahvarallisi on just korraldanud sõitjad ise. Kalle, Andri jne. Sellel aastal on öelnud Kalle, kes orkunnis või aitas orkunnida rahvarallisi 90% juhtudel, et ta astub sammu edasi ja keskendub nn suure ralli korraldamisele. Igati loogiline samm temapuhul ja müts maha. Seega on üks põhjus ka selles, et mees, kes enamus rallid korraldanud, liigub edasi ja uusi korraldajaid pole peale tulnud.

| 1-20 | 21-40 |
Foorumisse kirjutamiseks pead olema registreerunud ja süsteemi sisse loginud. Registreerumiseks vajuta siia.
 
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
26.11.2021
Saaremaa ralli 2021 (0)
12.11.2021
Klubi Allik Racing 2021 (0)
12.11.2021
Hiiumaa rahvaralli 5-6.11.21 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
29.11.2021 23:11
Rallijsprints/Minirallijs Latvija 2021 (1)
23.11.2021 16:11
Best of 2021 (0)
09.11.2021 22:34
Hiiumaa rahvaralli 2021 (1)
04.11.2021 21:50
Tarvastu Karikas 2021 5.etapp (1)
22.10.2021 20:50
SAAREMAA RALLY 2021 (4)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia